Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
8. apr 2010

dobre ranko🙂
jak se holky mate? Vecernice: co ta vase nova skrin?
Me se dneska nechtelo vstavat, ale musim, letim k Dr. si nechat napsat doporučení na vyšetřeí štítné žlázy, tak uvidím, co mě řekne, snad mě nevyhodí 😀 A odpoledne k zubařce, to je den☹
Jediné pozitivum tohoto týdne, že dnes budeme pokládat v nové ložnici koberec a tento víkend nám přivezou první část ložnice, už se těším🙂
No nic, letím, mějte se, páček 😉

vecernice
8. apr 2010

ahoj holciny!!! krasné ránko, dufám, že vám taky svítí sluníčko 🙂

cizu - skříň supr!!! jen je strašně veliká na tu předsíňku 😉 časem zkusím hodit foto 🙂
jinak zubare musim taky poresit. uz jsem dlouho nebyla a zoubek jeden se ozyva ☹ kdyz ja jsem u zubare strasny posera 😉

babe19
autor
8. apr 2010

dobré ránko dámy 🙂
aj u nás dnes krásne svieti slniečko, do roboty sa ide len poobede,takze mám čas. asi zájdem do obchodu a kuknem na nejaké tenisky alebo niečo iné. mam chut si nieco kupit. potom sa ide na postu. tam nerada chodím,tolko penazí sa tam minie ☹
cizu urcite spálna bude pekná, aj my sme sa tak tesili ked konecne dorazil nábytok. a dnes by som veru postel vymenila za pohodlnejsiu ☹
vecernice joj o zubarovi ani nehovor aj ja som mala termín na 14.4.ale zrusim ho,nepasuje mi,mám toho vela. a ten nas dentista zas tolko pyta za jeden zub a on naraz spraví aj tri. no veru, dnes nie je nič zadarmo 😒
tinka dufam,ze si sa krásne vyspinkala doruzova. aj ja byvam tak unavená,ze ledva cakam kedy si lahnem do postele 😉
prajem vam krasny den !

tinkapn
8. apr 2010

Ahojte kočenky! 😉
Babe, dakujem, vyspala som sa dobre, ale ako som si okolo pol jedenastej lahla spat, tak som z tolkej unavy ani nemohla nakoniec zaspat a zaspala som az okolo jednej ☹ Ale inak som sa vyspala dobre, dakujem 😉
Cizu drzim palce u Dr. a daj nam potom vediet, ako si pochodila 😉 A tesim sa spolu s tebou z novej loznice, super 😵
Vecernice - ja by som tiez mala ist k zubarovi, ale tiez sa bojim 😀

Inak ja hlasim tento cyklus anovulacny ☹ Ozaj chcela som sa vas spytat, dostanem teraz MS normalne ten 32 DC? Alebo nie?
Lebo to budem zase v skole a nerada by som mala, je to hrozna otrava ked tam musim cely den sediet a k tomu mat aj MS 😠

vecernice
8. apr 2010

ahoj tin, koukla jsem na tvuj grafik, no zatim po ovu ani vidu ani slechu 😉
mivas vzdy pravidelne cykly? je totiz moznost, ze se ovu zatoulala a opozdila, to by pak protahlo cely cyklus ....

tinkapn
8. apr 2010

Vecernice - ja viem, toto je hrozny graf ☹ Ani som to nechcela sledovat, ale teraz ma to dost aj trapi.
Po vysadeni HAK som mala MS tak raz za 2-3 mesiace ale potom sa mi to Femigardom upravilo. Asi 4 mesiace mam uz pravidelny cyklus 32-33 dni. Tak ja neviem teraz. ☹
Moze to byt tym, ze som bola chora??? Fakt sa v tom nevyznam a dakujem za pomoc 😉 😵

vecernice
8. apr 2010

tin -obcas muze byt graf anovulacni, i u zdrave zeny. takze uvidime jak se ti bude vyvijet dal. je mozny, ze choroba to mohla ovlivnit. beres jeste femi? neboj, ono se to srovna, a pak nam to konecne vyjde!!!!

babe19
autor
8. apr 2010

nooo,zo vsetkych grafov teraz ma najkrasí vecernice 🙂 gratulujeme 😉 dufajme,ze to skoncí s palickami
tinka nezufaj, ani u mna mozno neprebehla ovulka,nik nevie,to len FF a mozno ze aj on sa mýli 😖 aj ja mavam 32/33 dnové cykly. ako píse vecernice ono sa to zrovná,tak hlavu hore

vecernice
8. apr 2010

no jo holky, ale vsak ja z vas bastim nejvic pilulek 😀 to by bylo, aby nebylo 😉
ale tento mesic asi nic, snazili jsme se ovulce zamerne vyhnout, ale mrska se posunula asi kupredu, tak asi 1% sance tu je 😀
a babe - tys mela minuly cyklus grafik uakzkovy. ted mas na ovu jeste brzo, ale ona dorazi.
a tin - fakt je mozne jen zpozdeni. hlavne ze predtim byla, takze to vicemene funguje 🙂

babe19
autor
8. apr 2010

jéj,dakujem vecernice si milá 😉 dufajme,ze aj tento mesiac budem mat pekný grafík. ale len po tebe ,hihi

vecernice
8. apr 2010

jak pekny grafik len pro mne? 😉

babe19
autor
8. apr 2010

nooo,ja som myslela,ze tebe to teraz vyjde a potom mne po tebe 😉

tinkapn
8. apr 2010

Ahojte,
dakujem vam 🙂 Mne ide o to, ci mam teraz cakat MS teda buduci tyzden, alebo pride neskor. Co myslite? 😕

tinkapn
8. apr 2010

Kocky idem prec... pridem za vami az v nedelu... budem merat a potom to hodim do ff a uvidime 😒
Tak sa majte krasne a opatrujte sa 😵

vecernice
8. apr 2010

tin - uzivej krasne volno!!!
s ms ti neporadim, jak neni ovu, tak je muj rozum kratky 😀

babe - me by to ale vyslo presne na vanocni decko ☹ ale fakt jsme si davali bacha, takze az pristi mesic s vama 😀

tinkapn
8. apr 2010

Vecernice - no neva, ved uvidime, dakujem aj tak 😉

babe19
autor
8. apr 2010

vecernice a vianocné bábo je najkrajsie,no nie???? 😀 ale s oblecenim je to horsie, uz vtedy kabaty,nohavice,pulovre,bleeee
tinka uzivaj si volno, a mozno ze ms preto neprichádza lebo si tehu,nemoze byt tym? 😀

vecernice
8. apr 2010

babe - ja jsem asi prastena. ale proste strasne mam rada vanoce a to cele predvanocni obdobi. peceni, koledy, v televizi pohadky, prochazky ve snehu a cekani na Jeziska 😉 jako male decko. a prijde mi, ze mit v tu chvili narozeniny, je to tak nejak rozdelit. i s darky. je toho moc najednou a nevychutnas si poradne kazde zvlast .... proto bych radsi az tak nekdy koenc ledna nebo pozdeji .... jen to cekani me nekdy ubiji ... 😲

babe19
autor
8. apr 2010

hm,vecernice chápem ta. aj ja milujem vianoce, ale asi pre bábo by som spravila vsetko,aj by som sa "vzdala" vianoc, predvianoc :D
ach jo,ale uz také stastie my nebudeme mat, uz by som musela byt tehu 😀

vecernice
8. apr 2010

babe - ja to ted nemyslela kvuli sobe. ja klidne budu rodit i na prestupny rok 😀 to je spis kvuli tomu decku. chci, aby si to mohlo vychnutnavat vsechno zvlast. mit v roce nekolik bodu, na ktere se bude tesit a budou mu svitit ocka nedockavosti 😉

cizu
8. apr 2010

ahoj holky, debata ala vanoce a mimco opet v plnem proudu🙂))
ja souhlasim s vecernici, je to naprd, vim co rikam, narodila jsem se sice 30.12., ale to stejne vzdycky scitalo s vanoci nebo silvestrem☹
A aby se mimco narodilo na stredry vecer, optimalni den oplodneni byl 2.4. (takze kdo vi, jestli to jeste nekomu vyjde🙂))))
Pri oplodneni dneska to vychazi na moje narozeniny🙂
Dneska jsem si sla pro to doporuceni na tu stitnou zlazu a Dr. me vzala tu krev rovnou a rekla, ze to delaji i oni, ze na odborne me posle, kdyby neco nevyslo, jinak ze to zakladni vysetreni z krve je u nich OK - zitra v 16h si volam pro vysledky, tak jsem napnuta jak ksandy....i pry zla stitna zlaza dela pri otehotneni neplechu☹

cizu
8. apr 2010

vecernice, ty odborniku🙂) je mozne aby se po davkovani utrogestanu (2*1) a 5 dni po ukonceni jeho brani sla teplota nahoru?
Nemuzu soudit, jestli byla i dole a byl tam ten skok, ale evidentne se dere nahoru🙂

vecernice
8. apr 2010

cizu - no tak mozne to je. jen nevim, zda ff trefil tvoji ovu. tim, ze je ta cara carkovana, si neni prave moc jisty. treba byla pozdeji, okolo 27DC ... nejsem si jista.
nebot v opacnem pripade by uz tt ukazal //, ten si delala nedavno a nic na nem. uvidime, jak se to bude vyvijet dal .... pokud se jeste bude drzet nahore, tak mozna to ff posune, nebo zkusis za par dni znovu testik jo a treba tu budem mit vanocni mimco 😀
jinak me by tento mesic vychazel termin na 20.12. ☹ no to by se vzalo s vanoci z jedne vody nacisto 😀

cizu
8. apr 2010

vecernice: tak na 100% ovu jak pise ff nebyla, to by test odhalil🙂))
Mozna pozdej ale to zase jsem netestila....a teoreticky, jestli to bylo pozdej a trefilo by se, tak by zase jeste na tt nic videt nebylo..........no uvidime, nic jineho nam nezbyva.-))

vecernice
8. apr 2010

jojo porad jen cekat a ucit se trplelivosti 😀
tak brzy se mi taky nezda ..... no ale uz jsem videla i ovulacni grafy, kdy ovulacni test byl furt negativni ... a nektere dokonce skoncily tehotenstvim 😉

cizu
8. apr 2010

tak velke stesti by nas nepotkalo.-)
A ono je to stejne jedno, ted jsme stejne ve fazi cekaji a me zivot bez MS i vyhovuje 😀 Je to takove prakticke 😅

vecernice
8. apr 2010

ja vim, me se taky libilo, kdyz moc nechodila. ted by mi vyhovovala i ta velmi slaba (vzpominam, jak mi byvavalo blbe ...), kdybych nemela obavu, ze to nevesti nic dobreho 😀

cizu
9. apr 2010

halo,halo,kde jste kdo?
Uz vsichni vikendujete?
Ja uz se taky nemuzu dockat, az vyrazim smer domov. V nedeli nam privezou uz skrine a v sobotu jedeme se kuknout na nejake veci na chalupu do Polska, tak me asi nebude ani vadit,kdyz bude prset 😉
Teplota se me drzi nahore, tak uvidime.....na tehu to nevypada, ale MS by klidne mohla prijit, mrcha jedna!
Tak se mejte krasne a hezky vikendik.....
Vecernice: co fotecka te skrine?
😉

babe19
autor
9. apr 2010

ahoj cizu!
joj,nákupy,juhéé,ja mam tiez tak rada nakupy, a este k tomu v polsku! nám zas budú robit dvere na spalnu,tak potom odfotím a dám sem :D
a preco to nevypada na tehu? ked sa drzi teplota,to je super. drzim palceky. ostatné asi uz isli na víkend

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre