Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

niko
21. jún 2010

ahoj děvčata chtěla jsem se zeptat, v sobotu mi vyšel pozitivní ovu test (Your days), byly na něm krásné tlustice a včera tam // byly taky (jen o malinko slaboučká, ale nepatrně, ta testovací, kdy tedy proběhla ovu ??

kapibara
21. jún 2010

niko...ovu mohla proběhnout i v sobotu,ale spíš v neděli nebo dneska 😉

niko
21. jún 2010

můžu přiložit fotku testů, zkuste mi říct co to znamená

niko
21. jún 2010

je to špatně vidět, ale zdá se mi, že ten první test je výraznější a v druhý den je kontrolní čárka slabší než testovací, kdy myslíte, že proběhla ovu??? dnes testovat budu až večer, musím si koupit další, malá mi ho někam založila 🙂

kapibara
21. jún 2010

niko...z toho nejde moc poznat 😀 ale pokud byla testovací silnější nebo stejně silná jako kontrolní,tak to signalizuje blížící se ovulku

niko
21. jún 2010

aha, tak to je možné, že ovu teprve příjde, já myslela, že když se mi objeví // tak ovu bude do 24h max druhého dne, ale pokud mám 2 téměř stejné testy po sobě tak to nevím..

kapibara
21. jún 2010

niko...no,doporučuje se sexíkovat 😅 od pozitivního ovu testu...

cizu
21. jún 2010

vecernice: jj, grafik super, telicko funguje........jenom ocekavam zitrejsi pad 😀 Prvni jsem si rikala, ze merit uz nebudu, ale ted mam z toho i radost... 😉 A zpravy v pul jedne musi byt ty nejlepsi, dyt zacalo leto 😉

niko
21. jún 2010

tady jsem se něco dočetla: Pokud najdete silné // několik dní za sebou, ovulace přijde po tom posledním předtím, než začnou slábnout.
sexíkovali jsme v sobotu, včera nebyly síly a dnes to raděj podpoříme 🙂
zajímá mě hlavně den O

babe19
autor
21. jún 2010

vecernice no ano ovu bola ale ci sme sa ja trafili? neviem,vies,ze som pesimistka,bol by to velky zazrak. ☹

vecernice
21. jún 2010

Holky, nevyslo nam to. Zitra me snad vezmou na revizi...

cizu
21. jún 2010

ne, ne, ne...to neni mozne a je to nespravedlive!!!!!!!!!!!!
Vecernice, je mi to strasne moc lito..............ja jsem si takovy ortel vyslechla z nenadani a bylo to strasne! Drzte se, budu moc drzet palce, at revize dopadne v poradku a hlavne at jste si oba dva navzajem velkou oporou....je to strasne moc tezke, strasne to boli.....ale ver, ze cas leci.........a zase bude lip - MUSI!

enanena
21. jún 2010

vecernice to nie...to nie je mozne.... 😢

kapibara
21. jún 2010

vecernice...moc mě to mrzí,beruško ☹ .....jak píše cizu, čas léčí....držím Ti,Vám moc pěstičky...

cizu
21. jún 2010

holky, je to v coudu...proc, kdyz uz se konecne zadari, tak nekdy prichazi smutne konce......toto me zase dneska dostalo ☹ , vzpominky zase ozily! Svet je nespravedlivy!

Musime se ale zdrchat a jit dal a tesit se na dalsi pokusy a verit, ze jednou to proste dopadne, musi! 😉

Potrebovala bych poradit........uz to ve me zase hloda....do ocekavane MS myslite, ze ma smysl delat tehu test jenom z ranni moci? Z te odpoledni/vecerni uz je to male pravdepodobne, protoze je rozredena? Nebo jak to je? 😀 Me by zitra mela prijit MS, ale ani bricho neboli, jenom prsa........a vcera vecer jsem si delala test - tele a furt rikam, ze testovat nebudu, jeste ze uz doma zadny nemam - a nebylo tam nic - a bylo to 13DPO. Sance jsou tedy si myslim minimalni a zbyva nez cekat - ale uz max jenom dva dny 😀

babe: mas krasny grafik, drzim palecky.....

kapi: nepridas se k nam s merenim ? kdyz nam jeden grafik od tinky vypadl? 😉

kapibara
21. jún 2010

cizu...nespravedlivé to je...ale nemáme jinou šanci,než bojovat dále.....taky mám nějaké depkoidní období...jinak,měřit nechci,asi by mě to jen stresovalo.....

cizu
21. jún 2010

kapi: na druhou stranu mas pravdu, ono kdyz clovek vi, ze funguje, tak je to mereni k nicemu...jenom stresuje.......ale nam, co to fungovani jeste tak nejde, tak nekdy pomaha - a nekdy zase poradne nastve 😀

babe19
autor
21. jún 2010

@vecernice je mi to tak ale tak luto, poplakala som si ☹ drz sa moja, nabuduce to urcite vyjde. ja som sa tak radovala s tebou, a teraz toto. je to naozaj nespravodlivé. preco my ktoré chceme mat babatko nemáme,vzdy nam v tom nieco bráni a takých je tolko jak mravce ktoré sa len tak zbavia dietatka ☹
@cizu dakujem za pochvalu,ale ani ty sa nemusis hanbit za svoj graf,tiez je nadherny 🙂 neboj prsia sa mozno len zvacsuju 🙂 to je dobry znak 🙂

vecernice
21. jún 2010

holciny, tak zitra rano jdu na revizi, odpo snad uz budu doma, obrecim to, udelam tlustou caru a zivot pujde dal 🙂
obcas tu na vas juknu (ac v patek frcim na dovcu, tak si odpocinu i od konika), a budu verit, ze se tu zas nejake // brzy urodi 🙂

kapibara
21. jún 2010

vecernice...jen si pobreč,uleví se Ti...zítra na Tebe budu myslet a přeju Ti,ať Ti ta dovolená zvedne náladu 😉

vecernice
21. jún 2010

kapi - to zvedne, Recko je srdecni zalezitost, a prave jsem se navic prihlasila na letni kurz rectiny. to byla ma utecha za smoukacka (pracovni nazev maleho v poslednich dnech ...)

cizu
21. jún 2010

vecernice: poradne si dovolenou uzij a odpocinte si...........
A zitra zase budu drzet palce .....na jak dlouho letite? A kam? 😉

vecernice
21. jún 2010

letime na Lesbos na 13 dni, takze pohodicka 🙂

cizu
21. jún 2010

je, tak to jsme dneska online🙂)))))
A kam jdes zitra do nemocnice? Oni te pusti jeste ten den? A nerikal neco tvuj Dr. na tu dovcu?Jako nejake omezeni apod?

vecernice
21. jún 2010

cizu - dovca nastesti bez omezeni, pokud zitra vse dobre dopadne. jdu na BUlovku, mam to nejbliz 🙂
a snazit se muzeme uz po prvni porevizni ms. jen me jeste cekaji ruzna vysetreni, jak rekl doktor, uz mi neni dvacet, tak mi je udelaji hned 😀

babe19
autor
22. jún 2010

@vecernice budem dnes na teba mysliet,a drzat palce. dovolenku si uzite,dufam ze aj pocasie vyjde. treba si oddychnut a prave prichadza vhod táto dovolenka. lubte sa s muzikom,budte jeden pre druhého oporou. 😉
@cizu kedy budes moja testovat? juj som taká zvedavá. a pravdaze drzim palce aby to boli dve //

cizu
22. jún 2010

dobre ranko🙂
babe: testovat asi ani nebudu, zkusila jsem to v nedeli - 13DPO a byl negativni (sice vecer, ale neverim, ze je to takovy rozdil).......max se nechame prekvapit.............ale neverim tomu 😉 i kdyz teplota dneska dolu jeste nesla (nijak vyrazne),a le divala jsem se na grafy minule a tam taky jednou ani dolu nesla a MS presto prisla....takze je to porad 50:50...co ty?

kapibara
22. jún 2010

vecernice...myslím na Tebe 😵

cizu...měřit nechci, těch stresů okolo UTZ apod. mi stačí ☹ jinak taky držím pěsti třeba to zrovna výjde 😉

babe...zdravím 😵

cizu
22. jún 2010

babe: co ty, jak to vypada s tebou? ja bych rekla velmi nadejne...u tebe driv v tuto dobu uz bylo spineni, ne? a ted teplota nahore, spineni nikde 😉 nenapinej nas....... 😉
Ja nic, zase me to nedalo a testovala jsem a snehobilo - takze zadne nadeje, realita...a uz at ta MS dorazi, uz jsem na ni nazhavena 😀
kapi: kdy ty jdes do CARu?
Vecernice uz ma urcite zakrok za sebou a mozna je uz i vzhuru, tak snad je vse ok 🙂

vecernice
22. jún 2010

Holky, uz jsem doma a odpocivam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre