Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
10. aug 2010

@nanuskal to spis, ze bych to zkusila po Femigardu, at to neprekombinuju 😉

nanuskal
10. aug 2010

@vecernice tak to hej...to je rozumné...veď ktovie, možno aj ten Femigard zaberie 😵 😵 😵

vecernice
10. aug 2010

@nanuskal priroda je mocna carodejka, tak ji trosku bylinkami pomuzu a budu verit na zazraky 😀

nikushka2
10. aug 2010

baby tie, co si robíte grafy na fertilityfriend, co znamená na fertilityfriend v časti tests OPK, Monitor, Ferning Test a OVWatch ??
co sa tam zaklikáva?

vecernice
10. aug 2010

@nikushka2 ahojky. koukala jsem na to, ja používám jen OPK, což je ovulační test. ostatní bude mikroskop na sliny a další věci. více informací k tomu najdeš na www.merenibt.xf.cz v záložce fertilityfriend 🙂 tak hodně štěstí!

baru7
11. aug 2010

Dobré ránko, jak se dneska máte, kočenky? 😉

nanuskal
11. aug 2010

@baru7 Bré ránečko baru 🙂
Ja som nejaká nijaká ☹ nemastná-neslaná 😖 neviem čo to má byť, či únava, či stav pred ms...dneska mám 29 deň a po nej zatiaľ ani chýru...

vecernice
11. aug 2010

ahoj holciny, tak to je dnes asi ve vzduchu. ja jsem se dneska probudila bez nalady a optimismu. tak jsem si spocitala, ze nejlbizsi leky vyvolana ovulka bude asi za 40 dni, ne-li pozdeji, a dosla mi energie ☹

nanuskal
11. aug 2010

@vecernice 😖 😖 😖 sme to dnes ale dopadli ☹

baru7
11. aug 2010

no co to tady vidím?????

@vecernice 40 dnů není zase tolik...ber to z té lepší stránky..hlavně, že bude 😉 vím, že se mi to lehce píše a musí to být totálně na palici, ale je třeba se nevzdávat a nepoddávat splínu...vždyť venku je hezky, sluníčko🙂
a jak to víš, že za 40 dnů?? ja sis to vypočetla?

vecernice
11. aug 2010

@baru7 no baru, dnes mi to uplne nejde ☹ no prvni presudomenstruace dorazi tak 1 či 2 září. Pokud mi hned nasadí "léčbu" clostylbegytem, což není jisté, neboť loni mi první 4 cykly ladil jen sliznici, tak ovu jsem mívala 19 den. takže za 40 dní. úpokud bude zas jen ladit sliznici, tak to už asi nezvládnu. za chvíli to bude rok, co se snažíme, a co se cpu hormonama, že mi lezou skoro i ušima 😀 a výsledek je nula. ani to tělo nezačalo samo fungovat .....

katkas1
11. aug 2010

ja som tiez mavala ovulaciu uz na 11 alebo 12 den. Sledovala som si hlien a krcok, musis sa poriadne sledovat a potom urcite zistis kedy ovulujes. Nam sa to podarilo az po 1.5 roku, ale za pomoci lekarov, lebo u manzela je dost velky problem ale podarilo sa.

vecernice
11. aug 2010

@katkas1 u me je to lehky, ja neovuluju 😀 aspon ne bez leku .... ale diky za podporu, verim, ze to taky jednou vyjde

baru7
11. aug 2010

@vecernice a nemůžeš říct doktorovi, že už nic ladit nechceš a ať s tebou rovnou dělá něco smysluplného?? to pak chápu, že je to docela na palici...a chápu, že ti není dvakrát veselo... ☹

nanuskal
11. aug 2010

@vecernice no asi sa uvidí, podľa toho hormonálneho profilu...čo ti odporučí a čo nie.... a keď tak, tak ho chyť pod krk, že nech už robí niečo 😀

vecernice
11. aug 2010

@baru7 no on neco dela, aspon predtim po nekolika mesicich tu ovu vyvolal a sliznice diky lekum taky nejaka narostla. ale porad to bylo jen leky, nespravilo to pricinu, proc to nefunguje samo

@nanuskal no uvidime, cely tento tyden cekam na zpravu od doktorky, co tam tedy je. podle toho uvidim, zas budu mit aspon nad cim premyslet a co na netu zkoumat 😉

baru7
11. aug 2010

@vecernice tak bylo by samozřejmě ideální, kdyby se našla příčin a a ta se odstranila...tak jsem si vždycky myslela, že by to mělo fungovat. Ale to je asi fakt ideální případ...docela se divím, že ti ten hormonální profil neudělali hned, právě proto, aby přišli na tu příčinu...no, neumíš si představit, jak jsem zvědavá, co se tam objeví🙂 držím všechny pěsti, ať je to nějaká banalitka a její odstranění snadné a rychlé 🙂

vecernice
11. aug 2010

@baru7 ja si taky rikam, proc to neudelali rovnou, vzdyt je to jen zkumavka krve ☹ ale co, aspon to resil, a nerek mi, az vam to nepujde rok, nebo jen nepicha do me Agolutin 😉 no uvidime. rvu si vlasy, ze sjem HA nevysadila aspon o rok driv. a ted taky uvazuju, zda jsem misto Femigardu nemela zkusit ten Sarapis, ktery cizu zabral. no nic, proste dnes je trosku chmurny den, ale bude zase lip 🙂

baru7
11. aug 2010

@vecernice Sarapis a Femigard je individuální záležitost..takovými úvahami se netrap 😉 doufám, že po HP přijdou na něco kloudného...fakt jsem na ty výsledky zvědavá🙂 a jenom jedna zkumavka, jo? tož to fakt mohli udělat hned...někdy mi přijde, že u nás obecně každý léčí příznaky, nikoli příčinu....ale to je o lidech..nenaděláš nic. Tak hlavu vzhůru, at se ti trochu poplaší ty hormony a začnou něco dělat, lenoši 😀

vecernice
11. aug 2010

@baru7 ja jim tam dnes zase poslu davku cerveneho 😀 manza mi odejl do nedele na cundr, tak ej ze me slamena vdova 😉

kapibara
11. aug 2010

Haló,haló,zdravím Vás holčičky 😵

Koukám samé nové tváře 🙂 to je dobře 🙂 ale nálada tady nic moc 😖

@vecernice zkus trochu zvolnit tempo,tělo potřebuje samo nabrat síly 😉 a pokud Ti gynekolog neudělal HP a cpe do Tebe hned hormony,tak nebylo by třeba dobré změnit lékaře? vím,co to je chtít miminko,když to nejde ☹ jinak já změnila gynekologa minulý rok,pač můj původní měl ke všemu laxní přístup...a teď jsem moc spokojená 🙂

vecernice
11. aug 2010

@kapibara kapi - ja doktora zmenila loni, tento se aspon stara, dela utz, a sleduje, co roste. ten predchozi by mi tak dal vyvolavacku. jen ten HP mohl udelat .... ale kdyz jsem prisla pred rokem po HA telo nefungovalo, tak ho zacal stimulovat. doslo to az k tehu, ale to nevyslo. vyjde priste 🙂
ale ted jsem nejakych 53 dni po revizi a nic. beru uz skoro dva mesice bylinky, tak jsem asi doufala v zazrak 😉

vecernice
11. aug 2010

@kapibara co vlastne u tebe noveho, jak se mas?

kapibara
11. aug 2010

@vecernice tak ono samo o sobě těhu i revize je velký zásah do těla,do sliznice atd....musíš být trpělivá,vím,že to jsou kecy,ale je to tak ☹ ....sama to mám odzkoušeno,byla jsem na hyteroskopii,jen jukli do dělohy a následující cyklus byla sliznice nízká a to s ní problémy nemám....ale HP je základ,nechápu,že někteří lékaři léčí bez něj 😖 ....u mě fajn,začala jsem pracovat, mám plno starostí a nezabývám se sama sebou 🙂 sehnala jsem pro našeho artínka novou školku,tak jsem zvědavá,jak v září zaboduje 😀

A jak se mají Cizu a Babe?

baru7
11. aug 2010

@vecernice já jsem dneska taky sama, M slouží, zítra má přes den volno, ale jde na noční. takže opět sama...a víkend, no děs...slouží v kuse až do pondělka, takže jedu za kámoškou. Ale příští víkend zase budem spolu 🙂

vecernice
11. aug 2010

@kapibara cizu se na chvili stahla, ma nejakou lecbu (jeji telo produkuje protilatky na sperma). a babe je nase cerstva tehulinka 🙂
ja vim, vzdyt ja ani nechtela zazraky, ja jen doufala, ze telo zacne fungovat, neco poroste, a proste uz to pujde temer bez leku, nebo s jejich minimem. to by mi na zacatek fakt bohate stacilo. no nic, asi potrebuje vic casu. jak jsem se tu vypovidala, tak je lip 🙂
jen se me tento tyden ptal sef, kdy planuju deti, a pak jeden kamarad-klient. asi v mem veku nromalni dotaz 😀

vecernice
11. aug 2010

@baru7 barusko nemas to taky lehky ☹
jo a koukala jsem na FB, ze se ti libilo nase Burgundsko - tak to vrele doporucuju!!!! takovy klid jako na ty lodi, to bych ted presne potrebovala. ale dovolena dosla, uz jen vikend na Sumave v zari 🙂

baru7
11. aug 2010

@vecernice to nejsou příjemné dotazy...a ještě od šéfa... 😕

baru7
11. aug 2010

@vecernice Burgundsko vypadá luxusně..fakt super tip🙂 a Francie je moje milovaná destinace...však za 2 týdny jedu 🙂 no a jinak, člověk s tím musí počítat, když má doma doktora..zase jsme si pořád vzácní, těšíme se na sebe..ale ta únava je někdy šílená.. , kde bere energii. Já jsem včera odpadla před desátou a M se do půlnoci učil....

kapibara
11. aug 2010

@vecernice aha,tak to se u cizu naslo asi z té imunologie...ale dá se to potlačit lékama,tak snad to bude OK 🙂 babe...moc gratuluju,je to super 😵 a Ty budeš taky v pohodě,už si otěhotněla,sice zrovna tak nešťastně,ale i tak je to dobré znamení,halt to chce jen ten čas....a na otázky ostatních, se musíš povznést, ale taky je nesnáším 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre