Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
11. aug 2010

@mayerka tak to věřím, že to musel být odvaz, už jen vyrazit si do kina 🙂 já jsem právě vůči tomu hodně skeptická, protože čuju, že z kriminálníka chtějí udělat chudáka, který je v tom vlastně nevinně a za nic nemůže...takže se na to kouknu asi spíše ze zvědavosti, ale nic od toho nečekám...bojím se, že to bude dost mimo realitu...no uvidím. Tak hlavně, že ses pobavila, odreagovala....takže kino svůj účel splnilo🙂

mayerka
11. aug 2010

@baru7 jojo, splnilo. Nejen kino, ale i sám fakt, že jsem vyrazila do centra Prahy! S Járou jsem byla akorát 1x v Národním muzeu. Připadala jsem si jak z vesnice, davy lidí, turisti s mapama, a mezitim já, maličká 😀

baru7
11. aug 2010

@mayerka chichi... 🙂 Jaroušek je veden ke kultuře od plenek, koukám 🙂 to je správné 😉

mayerka
11. aug 2010

hlavně je u nás teď tak nějak veseleji, po tom snažení, pak ta choroba, barák fuč... Tak ty // nás dost nabíjí

mayerka
11. aug 2010

@baru7 když jsem byla malá, moje prateta mě tahala po výstavách, koncertech... vymetla se mnou celou Prahu, jsem jí za to moc vděčná. Járovi chci taky ukázat co nejvíc, ale asi je fakt ještě malej, myslela jsem, jak bude čumět na mamuta, a on chtěl rohlík a zvířátka ho nezajímaly. Pak se začal nudit a kňourat, povídám mu - nelíbí se ti tu? máš smůlu, mamince se tu líbí moc 😀 užívala jsem si to. Byla jsem zvyklá dost courat, a co mám skřítka, tak smůla... Ale nestěžuju si 😉 jen si všechno děsně užívám

baru7
11. aug 2010

@mayerka to je super..mě zase všude tahal můj děda..zahrádka, hory, lyže, běžky. Však malý taky povyroste a bude rád za každý program a že se nenudí 😉 jsem ráda, že máte veselejší náladu doma...baráku je sice škoda, tedy těch peněz, ale co..než se stresovat a obávat, co bude, tak je super, že se máte a máte se rádi..to je hlavní 😉 a jak je manželovi?

mayerka
11. aug 2010

díky moc... manželovi furt stejně, moc to neřeší. Včera jsem ho sprdla, že už dva dny necvičil 😀 tak zalehnul a pak skučel, že je celej namoženej 😒 chtěla jsem cvičit s ním, ale nejde to, máme moc malej byt a dva se na zem nevejdem 😝

baru7
11. aug 2010

@mayerka jojo..správně..jenom ať cvičí🙂 ještěže nás ti chlapi mají...oni furt nechápou, že to snima myslíme dobře, i když je honíme do takových věcí, které jim moc nevoní 🙂 tak držím pěsti🙂 dneska už se pomalu zvedám a mířím na spinn. tak hezký zbytek dne 😉

mayerka
11. aug 2010

ahoj, užij si to, pěkný den 🙂

kapibara
11. aug 2010

@mayerka Ahoj,taky Tě moc zdravím 😉 no,já to teď tady taky moc nestíhám a zanedbávám,ale na všechny stejně moc myslím 🙂

vecernice
11. aug 2010

tak holčiny moje zalté, hormonální profil v pořádku, jen nižší FSH a progesteron. a štítná v pořádku. a stěry na chlamydie negativni 🙂 takze vse na vybornou. jen si pockat do dalsího mesice na ovu 😉

jo a takto vypada moje zahradni chlouba 🙂

baru7
12. aug 2010

@vecernice dobré ránko, tak to jsou samé výborné zprávy..takže to je jasné, teď to půjde jako po másle🙂 fakt držím palce a intenzivně na tebe myslím snad furt 😉 zahrádku máš naprosto úžasnou, už jsem ji obdivovala na FB...a tiše závidím 😀

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 @vecernice Bré ránko dievčatá 🙂
Vecernice: veľmi ti gratulujem, to je super, úžasná a skvelá správa na ráno 🙂 Teraz už len šup šup ovu a šup šup tehu 😀
Ja som sa včera odmlčala, lebo moja nálada bola hrozná 😖 tak som vám ju tu nechcela kaziť....Moja ms stále nedorazila, pred dvomi mesiacmi som ju mala už presne na 28 deň, minulý mesiac na 27 deň a dnes je 30 a nič...žiadne ani predtuchy, tak neviem čo sa zase deje... Zo zvedavosti som si dnes spravila aj testík 😔 a nič....
Som si myslela, že mi Femigard pomôže v úprave....

nanuskal
12. aug 2010

@vecernice Juj a zabudla som dodať, tá záhradka je perfektná, tiež ticho závidím...som zvedavá, kedy sa aj ja dočkám 🙂 my kým dostaváme....uf..to ešte potrvá...
Ale už si viem predstaviť ako ležím na lehátečku s knižkou, deťúrence behajú po trávičke a hrajú sa, môj manželík ..... júúúúj 😵 😵 😵

baru7
12. aug 2010

@nanuskal tak to mě mrzí, že je mrška toulavá a testík i přesto negativní ☹ ale třeba byl nějaký pokažený a třeba to ještě není ztraceno 😉 já jsem se hned poránu docela vytočila....jsem psala nějaký nedůležitý blábol na necelou A4...a šéf mi to celé překopal..ale kdyby věcně, prostě jen měnil slovosled a některá slova..fakt nechápu. Vyjadřování a sloh máme přeci všichni osobitý, tak si to měl napsat sám, když to chtěl mít podle sebe...tohle mi fakt připadá degradující ☹ jako bych byla nějaká zapisovatelka..... 😒 tím se nechci žádné zapisovatelky dotknout, neb si jejich práce velmi vážím 🙂

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 Vďaka baruš 🙂 ale myslím, že pokazený nebol 😀 ...len som si to chcela potvrdiť, čo aj tak tuším.... Len tá mrška prečo nechodí,keď nemá na to dôvod 😅
Toto vedelo aj mňa vždy vytočiť...mal si to šéf veru napísať sám, keď sa mu nepáči iného štylizácia, iba jeho... Toto veru ani ja nikdy nepochopím...to sú väčšinou nejakí zakomplexovaní ľudia... 😠

baru7
12. aug 2010

@nanuskal hlavně mi teď dal sepsar celou žalobu, takže je jasné, že v ní nenechám kámen na kameni...to je potom motivace.... ☹ doufám, že vyjde ta nová práce, tam bych byla samostatná jednotka s nějakou kompetencí....

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 no teda ☹ ale asi aby si nebola sama, tak ma sfúla práve moja šéfka 😠 za niečo, čo si ona nepamätala, že tak bolo a že sa to tak urobilo.... Jaj keby som už bola tehu a išla na materskuuuuuuuu...tiež ma to tu nebaví 😔
Držím ti palčeky aby ti tá prácička vyšla...kedy sa ti majú ozvať???,

vecernice
12. aug 2010

ahoj holčiny moje, moc děkuju za to množství chály a upřímných gratulací 🙂 včera jste mi tu moc pomohly, ja kdyz se vypovidam a trochu vyvztekam na osud, tak je pak hned lepe. takze dnes uz jsem optimista, sice na ovu si budu muset pockat nekdy do konce zari (asi bez hormonalni lecby ji nevykouzlim, ale zas neni duvod, aby pak nedorazila). vcera jak jsem mluvila s doktorkou, tak ta mini, ze by to mozna chtelo silnejsi stimulaci, tu uz delaji v CARu, no ja myslim, ze kdyz to slo jednou, pujde to znovu, jen se obrnit trpelivosti 🙂

@nanuskal tvoje mrska zpropadena me mrzi ☹ ale ty netusis, kdy byla ovu? jinak ucinky Femigardu jsou pry po trech mesicich ... takze asi vydrzet. ale nasla jsem i nazory, kdy to hoclinam pry cyklus rozhodilo, no kdo vi. jeste ti sem dam link na bylinky co jsem nasla, uz jsem tam psala, zda mi neco poradi, tak uvidime 🙂
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?actpage=p...
moc ti preju at bud vykouknou // nebo ta mrcha dorazi!!!
jo a prave i kdyz mas blbou naladu, tak pojd sem za nama, my te z toho zkusime vysekat 😎

@baru7 teda nevim na co si sef hraje, obcas asi musi ukazat svoji "pridanou" hodnotu ☹ a to vic ti budu drzet paelcky s novou praci, kdy se to dozvis? a promin, co presne bys to delala? ja nekdy vidim jen sebe, a koukam, ze poradne nevnimam okoli ☹ anebo uz mi neslouzi pamet 😀 na tuto vymluvu uz zacinam mit narok 😀

jinak holky, my na tu materskou pujdeme, sice tedy radsi az za tech 9 mesicu, rizikove nechceme, ze? 😅 ale uz si to muzeme odpocitavat, jak se nam to krati 🙂

nanuskal
12. aug 2010

@vecernice optimizmus, samý optimizmus...treba si opakovať 😀 hlavne po včerajšku...
Ja som si nemerala teplotu ani ovu testy som si nerobila tento mesiac..ale mala byť v tých dňoch cca kedy sme boli s manželom na tom romantickom víkende...okolo utorka - stredy ma pobolievalo bruško, tak si myslím, že vtedy...
A ktovie, možno máš pravdu a ten Femigard mi rozhodil cyklus.. 😒 no tak som zvedavá čo z toho bude...
Tie // z toho už asi nevykuknú, to by už asi aká taká tam bola dnes ráno a kúpila som si test s citlivosťou 10...

Ja si inak myslím tiež, že keď sa to už raz podarilo, tak to pôjde zase 😉 Teraz máš ísť už len s výsledkam k tvojmu dokimu?

baru7
12. aug 2010

@vecernice tak to jsem ráda, že máš dnes pozitivní náladu...já jsm si včera zase super zařádila na spinningu a zítra jdu zase...a jak dodržuju tu zdravou stravu, tak se fakt cítím báječně a mám hrozně moc energie..ani nemám chuť mlsat. Tož to jsem taky zvědavá, co ti řeknou bylinkáři....ale nejvíce nejlepší 😀 je, že nemáš nějaký mega vysoký prolaktin nebo tak něco, co by bylo nebezpečné i pro tebe...prostě tě nakopnou a na podruhé už to vyjde, protože první nezdar byla jen náhoda a číslo ve smutných statistikách a teď už to bude všechno fajn 🙂

Dělala bych podnikovoou právničku 😅 současný šéf je prostě slušně řečeno opatrný...čte po mě všechno, i to co podepisuju vlastním jménem, a to podotýkám, že mám i odborné zkoušky...takže si občas fakt připadám jako idiot a je to hlavní důvod, proč mě to tady nebaví a chtěla jsem tu mateřskou...ale kdyby přišla jiná, lepší práce, tak bych i byla ochotná počkat, ačkoli bych jsem děti chtěla snad od 15 let 😀 😀

vecernice
12. aug 2010

@baru7 no tak to se ti nedivim, ja v praci potrebuju velkou miru samostatnosti, jinak to nejde 😲

jinak ja ted jedu na hormoanech a tak nejak doufam, ze mi v zari (jdu 1.9.) prida jeste clostilbegyt na rust foliku, aby byla ovulace a nejak to sladit s temi hormony na sliznici. minuly rok mi to tak nejak postupne ladil a slo to 😉 tak letos snad taky. a snad brzy, beru zari jako osudny mesic 😀 😅 😅 😀 😀 😎

baru7
12. aug 2010

@vecernice letos to půjde ještě rychleji, protože už sis to jednou vyzkoušela, tak teď si tělo řekne: aha to už znám...a pojede 🙂 jo, jinak s tou prací bych měla vědět zřejmě do konce příštího týdne...takže teď je to všechno na osudu 🙂

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 a kedy ti to máme ešte silnejšie držať palčeky? kedy sa ti majú ozvať?

@vecernice neboj, září je skvelý mesiac 🙂 ja ho mám veľmi rada (asi preto, že som sa vtedy narodila a vždy som chcela mať aj deti narodené v ten mesiac 😀 )

vecernice
12. aug 2010

@baru7 baruš - uff, tak to bdueme mačkat palečky!!!!! bylo by super, kdyby ti to vyšlo, práce která baví je strašně důležitá 😉 ale moc se tam neohřeješ a už pošupajdíš na dovolenou 😀

@nanuskal no v září počaté to je Blíženec jako můj muž, ten by asi skákal štěstím do stropu 😀

baru7
12. aug 2010

@nanuskal @vecernice holky, moc děkuju za podporu...no, sama jsem zvědavá, jak jsem se jim líbila a zda si mě vyberou 🙂 ale když to prostě nevyjde, tak vyjde ta mateřská 😉 prostě všechno je tak, jak má být...jo nanu je v září, ale říjen taky není špatný měsíc, to mám zase narozky já...listopad je na početí taky fajn, venku už je hnusně, tak so by člověk jiného dělal, než počínal 😀 prosinec bez debat, to jsou Vánoce, takže ideální na plánované dárečky...a tak bych mohla pokračovat..každý měsíc má své kouzlo, takže to prostě vyjde v ten nejlepší 😉

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 😀 😀 😀 😀 od toho sme tu 🙂 a ty si vyštudovaná právnička ???? Ja som vyštudovala účtovníctvo-audítorstvo ale robím obyčajnú účtovníčku (zatiaľ)...ale oveľa viac ma bavila moja predchádzajúca práca...
A možno sa k nej aj raz vrátim 😀

@vecernice no keby nám to teraz vyšlo, tak by to vyšlo na manželove narodky... ale v podstate ako hovorí baru, je to jedno...ale hlavne nech to je 😀
A ty v akej oblasti pracuješ, ke´d to tu rozoberáme? 😅

baru7
12. aug 2010

@nanuskal jojo já jsem vystudovaná právnica 😀 😀 aji justiční zkoušky jsem si udělala...auditorka? tož to jsi šikulka, já když jde o počty, tak omdlívám, protože jsem schopna všechny přesvědčovat o tom, že 1+1=3 😀 😀 a @vecernice asi bude inžinýrka z Prahy, tříbarevná, když studovala tu VŠE - doufám, že se neurazíš - to bylo včera ve Slunce, seno a já jsem se nasmála jak blázen , ikdyž jsem to viděla asi 80x 😀 😀

vecernice
12. aug 2010

@nanuskal joj ja jsem bankovni urednicek 😀 pozice je Senior Relationship manager pro financovani komercnich nemovitosti. specializace halvne na residencni projekty. Takze pujcuju firmam penizky 🙂 docela zabavne, jen uz to delam 7 let, tak byc to chtelo zmenu 😉

vecernice
12. aug 2010

@baru7 jojo inženýrka z Prahy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre