Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
16. aug 2010

Bežím z práce dievčence, idem si vychutnať horúcu čokoládku s kamarátkou, mňaaaaaaaam 😀
Pa zajtra 😉

petap1
16. aug 2010

nanuskal: tak si pěkně popovídejte a nechte si chutnat 😀

baru7
17. aug 2010

Dobré ránko všem...tak jsem včera, poučena vašimi příběhy, uklidila navařila, převlíkla pelíšek...a miláček byl štastný, že je doma, ve voňavé postýlce, ve voňavém pyžamku a má čistý voňavý ručník....no po 56 hodinách v nemocnici se ani nedivím, že mu to stačilo ke štěstí 🙂

nanuskal
17. aug 2010

Bré ránečko všetkým

@baru7 No to verím, že včera mu bolo ako v bavlnke 🙂 po takej dlhej dobe...normálne ho obdivujem...že to zvláda, také dlhé smeny....

Moja ms stále nedorazila, tak som si teraz zavolala k doktorke...niekto im tam vypadol, tak ma objednali dnes na 17:20. Som zvedavá, čo mi povedia....veeeeľmi...

baru7
17. aug 2010

@nanuskal on má totiž ty dvě práce, takže sobotu byl 24 hodin v nemocnici, pak jel rovnou na rychlou, kde byl taky 24 hodin a v pondělí měl normálních 8 hodin v práci, takže chuďátko vypadal hooodně unaveně....ale aspoň celý příští víkend bude mít volno 😉 no a aby toho tento víkend nebylo málo, tak byla moje ségra v nemocnici, odvezla jí rychlá...měla takový průjem, že úplně kolabovala, tak si ji tam nechali...a byl to campylobacter...no jo, v létě je potřeba 5x kontrolovat, co sním...no jsem zvědavá, na co ti dnes dr. přijde...je fajn, že má čas hned dnes, aspoň budeš vědět hned a nebudeš se muset stresovat zbytečně ještě třeba týden.

petap1
17. aug 2010

Dobré ranko,

baru: tedy klobouk dolů, já bych byla po takových směnách úplně mrtvá 😝

nanu: Tak to je dobrá zpráva, dnes se Dr. podívá a budeš vědět co a jak 🙂 🙂

nanuskal
17. aug 2010

@baru7 už som si spomenula, že si písala, že má dve práce....a ako hovorím, pracant 😀 a víkendík budete mať krásny spoločný teraz 🙂
No sestry je mi ľúto, je to hrozné teraz s tým jedlom, fakt si treba dávať pozor na všetko.... 😒
Aj moja kolegyňa mi včera hovorila, že celý víkend presedela na záchode ☹

No ja som si myslela, že ma objednajú tak o týždeň, ale keďže sa niekto dnes odhlásil, tak super...len to musím všetko stihnúť, lebo o 16:00 som objednaná ku kaderníčke...

baru7
17. aug 2010

@nanuskal tak záleží, co ti bude kadeřnice dělat, pokud jen stříhat, tak myslím, že se to dá stihnout 😉 a hlavně hned nahlas, co dr. zjistila🙂 já taky nechápu, jak to ten můj chlap dělá..navíc obě služby byly šílené a nevyspal se...já už bych z toho zkolabovala...ale příští víkendík si užijeme, to jo....nějaký výlet..asi se zajedeme podívat na místo, kde bychom možná chtěli svatbu... 😵 a dáme si tam jídlo, ať víme, jestli je to tam dobré 😉

petap1
17. aug 2010

nanuskal: Tedy ty to dnes budeš mít náročné 🙂 Vzpoměla jsem si na sebe..nedostala jsem MS a šla k Dr. s tím, že mi asi nenarostla sliznice....ona se jukla a říka..sliznice je 7mm, tak by MS měla dojít, když tak přijďte za 3 dny na injekci....no a já pak šla na injekci a nic...no a pak vykoukly // 😀 😀
Moc bych ti přála, aby to bylo taky tak...tedy bez té injekce, tu by jsi mohla vynechat 😀 😀

nanuskal
17. aug 2010

@baru7 jej, tak vy máte už predbežné miesto????? A čo takto termín? 😀
Kaderníčka ma bude iba farbiť, tak to hádam stihneme, hneď ju na to upozorním 😀

@petap1 juj, keby to tak bolo....ale nejako tomu neverím 😖 Už ma tu napadajú také teórie, že si myslím, že mi šibe...a hlavne, keď je môj manžel stále pokojný....a mňa chytá z toho šialenstvo 😅
Napadla ma taká teória, že čo ak som mala ovu úplne inokedy, možno pred týždňom, keď som bola za ním...tak to by ešte nebolo vidno, ale taktiež by aj ms ešte mala čas.... 😖
Ja dnes asi nič nespravím v práci 😠

petap1
17. aug 2010

babu: jéje svatbička...hned bych si tu naší taky zopakovala 🙂 🙂

baru7
17. aug 2010

@nanuskal no my právě uvidíme, jestli to tam bude fajn, tak pouvažujeme...miláček se totiž přiznal, že mu nevadí svatba, proto že už je to pak konečná a nechce se vázat...říkal, že v tomhle má jasno, že se mnou chce být...ufff...tak to su klidná 😀 😀 ale že ho děsí ta svatba jako ceremoniál a to zařizování..tak ho tam chci vzít, aby viděl, že je to moc hezké a udělají nám to klidně úplně neformální, podle našich představa zařizovat nebude muset vůbec nic 😉 a neboj, neboj..hoď stresy za hlavu, snaž se na to nemyslet, však se dnes dozvíš...a třeba byla ovu opravdu úplně jindy a třeba vyšla no dobu, co jsi byla s manželem a budeš další "nakažená" - to bych ti teda hrozně moc přála....🙂

petap1
17. aug 2010

nanu: Jj takové teorie znám 😀 😀 Ale kdo ví..tělo je nevyspitatelné 🙂 Já měla taky dvě MS úplně v pohodě a ta třetí najednou nepřišla...já z toho byla hodně špatná, jelikož mi 10DC doktor řekl, že tam žádný folikul nevidí a že tedy půjdeme na umělko, takže já byla přesvědčená, že těhu nejsem jelikož nebyla ovulace....no a podívej, byla jsem....takže možné je vše 😀 😀

petap1
17. aug 2010

baru...tak to je krůček k tomu, aby svatba byla...přesně tak...vždyť to můžete mít jednoduché bez velkých okázalostí a stresu 😉

baru7
17. aug 2010

@petap1 jojo..přesně tak bych si to představovala...spíše neformální s nejbližší rodinou a kamarády..tak uvidíme 😉

petap1
17. aug 2010

baru: JJ mi měli taky takovou a bylo to moc fine a žádné stresy nebyly 🙂

nanuskal
17. aug 2010

@petap1 @baru7 ste zlaté baby...uvidíme teda, ktoré teórie sa potvrdia....len nech už to je vonku....

@baru7 Presne tak, zober ho tam a ukľudni, že nič zariaďovať nemusí 🙂 že to bude krásna malá svadbička, plná lásky a usmiatych tváričiek len tých najbližších 😀

baru7
17. aug 2010

@nanuskal jojojo...pokusím se ho nějak zpracovat. Já taky nechci nic velkého, chci jen, ať jsme rodina a máme pár hezkých fotek z hezky prožitého dne 🙂 nanu...já jsem netrpělivá, jak to s tebou dnes dopadne.....držím všechny pěsti a myslím na nejlepší..... 😵 😵

petap1
17. aug 2010

nanu: Přesně jak píše Baru..už se nemůžu dočkat až napíšeš co a jak ...moc moc ti přeju ať jsou to jen ty nejlepší zprávy 🙂 🙂

Baru: Tak přesně tak jsme to chtěla i já a tak jsme si to i udělali a bylo to moc hezké 😉

nanuskal
17. aug 2010

Vďaka baby, však podám hlásenie 🙂 a možno aj večer, ak sa mi podarí.... 😉

nanuskal
17. aug 2010

A kde máme dnes vecernicu????? ☹

petap1
17. aug 2010

nanuskal: Budeme netrpělivě čekat 😀 Vecernice se asi dnes věnuje hlavně práci 😀 😀

baru7
17. aug 2010

@nanuskal asi dnes jediná z nás pořádně pracuje...nojo..někdo na nás musí makat 😀

nanuskal
17. aug 2010

No to by som aj ja mala už 😀 😀 😀 len jaksik sa na to neviem sústrediť a nechcem tu porobiť voloviny 😀

petap1
17. aug 2010

Já se dnes z práce loučím..mění nám doma topení, tak na ně jdu dohlížet 😀
Budu ale z domova nakukovat a těšit se na super zprávičky 😀

nanuskal
17. aug 2010

@petap1 ty sa máš...ja by som išla hneď odtiaľto dnes 😀

petap1
17. aug 2010

nanu já jsem taky ráda, že jdu....a tebe úplně chápu...myšlenky jsou jen a jen u jednoho tématu, viď 😀 😀

tak a já opravdu pádím🙂

vecernice
17. aug 2010

ahoj holciny, uz se hlasim 🙂 jen se nevenuju praci, ale vcera jsme prisli domu, a mame ho podmaceny, spatna hydroizolace, takze nam voda krasne vzlina po zdech v celem prizemi ☹ tak uz jsme to reklamovali, rano tam meli stavebni firmu i naseho znameho architekta, uz sundaly listy a budou to odpoledne resit, kudy se to tam dostalo ☹ takze hnizdecko uz jsme meli hotove, a ted toto ☹ takze do prace jsem dorazila az ted a prvni lezu za vama 😀

@nanuskal odpoledne na tebe budu moct myslet, jaj kez by to byl podobny pribeh jako petap jen se stastnym koncem 🙂

@baru7 doufam, ze sam pochopi, ze svatba je kouzelna vec a zacne sam chystat 😉

jinak ja mam po nalade, nebot po tech prascich mi leze vaha nahoru (za tyden 2 kg), a to se cpu po vecerech jen zeleninou ☹ lecba k nicemu akorat ze me bude koule 😠 😅

nanuskal
17. aug 2010

@vecernice Ahojky, no tak to mi je veľmi ľúto ☹ to teda nie sú príjemné veci ☹ niekedy sa človek už teší z hotového a do toho problémy...ale neboj, všetko sa vyrieši a bude v poriadku... 😉
Na tie kilogramy sa nepozeraj, ono to nie je príjemné pre ženu, to je jasné, ale mysli len na tie pozitíva... a žiadne k ničomu... pomôže ti to, uvidíš a zase sa ti podarí otehotnieť 😉

vecernice
17. aug 2010

@nanuskal kdyz me jsou tesne kalhoty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre