Neplodnosť a zatiaľ nereálne umelé oplodnenie

lala111111
22. feb 2019

ahojte chcem sa spýtať či mám aj inú šancu ako umelé oplodnenie alebo ci existuje este nieco co by mj mohlo pomoct ..s partnerom sa snazime 2 roky o babo ..problem je v tom ze som mala mimomaternicove teh.a nemam pravý vajcovod a na tom ľavom nerastie vajičko lebo mam polycystycke vajecniky v tretom stadiu aj zvyšený mužský hormón, gynekologycka aj doktor so sanatoria pre nwolodnost mi dali len clostill..neviem mal stym niekto podobnu skusenost alebo je nieco co mi moze pomoct lebo jasa nechcem zmieriť stym že mi pomože len umelé oplodnenie nakoľko sme mladý pár a navyše s východu a musime dlho šporiť aby sme to mohli zrealizovať.. ..nejde ako tak len o tie peniaze ale neverim ze po jednych tabletkach je to takto definitivne dakujem za všetke odpovedee

takaaa
23. feb 2019

@lala111111 skus zajst ku gynekologovi specializujucemu sa na naprotechnologiu

kabba
23. feb 2019

Skus nejake vitaminy, dost pomaha vitex a materska kasicka. Viac sa docitas tu: https://www.slovenskypacient.sk/liecba-neplodno...

lala111111
autor
23. feb 2019

@takaaa dakujem za odpoved

lala111111
autor
23. feb 2019

@kabba dakujem pekne ..

evkamotka
27. feb 2019

Ja som zarabala 524e s VS a aktivnou AJ. Pri blave. Len na vychode si vsetci myslia, ze na zapade sa pecene holuby podavaju.... Pidi byt nas stal cez 100 tisic, splatime ho asi v buducich zivotoch....sluzby predrazene, nehnutelnosti predrazene... Platy obycajne az podpriemerne, ak nie si IT :/
Drzim palec s babom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre