• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neplodnosť u mužov. Ako ju zvrátiť?

4. novembra 2016 
@cicuska aj super zdravy muz ma obcas skvely spermiogram a obcas zly. To je normalne, takze tvojho muza by som vyhodnotila ako zdraveho. A pozor na tribulus, treba ho 2 mesiace uzivat a potom vysadit aby sa nepotlacila tvorba prirodzeneho testosteronu.
8. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak mate zaujem aj o prirodne preparaty podporujuce plodnost muzov aj zien, piste mi IP. za bezkonkurencnu cenu viem ponuknut napr tabletky MACA a vela inych
31. júl 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@expertka8 ahoj, vidim, ze sa vyznas :wink: moj mm ma 10 mil., tak to je malo??? preto sa nam nedari? dr. povedala, ze je to sice menej, ale v norme. vraj ideal je tych 20 mil.
2. apr 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,baby,dufam,ze mi niekto odpovie na moju otazku,mojmu druhovi urobili spg,doktor bral vzorku az po uplynuti casu(2hod.po odberu)mal nejake zmeskanie,hoci sme platili nemalo penazi na termin,povedal,ze ich ma malo a slabe...dodal k tomu,ze asi ma infekciu pohlavneho povodu,preto sa nam to nepodari...to sa stalo v car...nedostali sme ziadne presnejsie vysledky okrem ponizujuceho hlasu.uziva vas partner,manzel....tu macu?mate nejake vysledky?alebo nejake ine vitaminy,mineralne latky,lebo som docitala uz vselico,ale som zvedava na vase skusenosti.vopred dakujem
24. máj 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mam na predaj dva testy na zistenie plodnosti u mužov, my sme to kupili za 37 eur aj s postovnym ak by mala niektorá zaujem napíšte mi na simona.zuborova@gmail.com a dohodneme sa na cene...my sme si to kupili lebo priatel sa hanbil ist k urologovi, ale zistili sme ze som tehu takze nam ho uz netreba ;)
29. feb 2016 o 13:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli aj v CAR ale detailnejší robia v Reprogene
31. aug 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby chcela bisom sa svami poradiť budte taky dobrí poradte mi.Pred 1 rokom som sa vydala s manželom no a keď že za 1 rok sa nam nepodarilo zplodit dieta šlisme k lekarovi višetriť sa,jasom bola vporiadku,ale manželový našli že má 0% spermii aj 0% pohoblivosti da sa pômôct nejako na manžela existuje nejake umelé oplodnenie môžme spravit alebo nejaké lieky?? Poradte mi Ďakujem za láskavost a za skorejšiu odpoveď z pozdravom Sandra Kováčová
4. nov 2016 o 20:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok