Neplodnosť u mužov. Ako ju zvrátiť?

cicuska
21. mar 2007

Ahojte , pozrela som si formu ale problemoch ktore maju muzi ak sa snazilkujeme sa tu vela nepopisalo aj ked v poslednej dobe je to nie nezanedbatelny fakt. Muzi maju corazhorsi a horsi spermiogram co je casta pricina neplodnosti.
konkretne sa to tyka aj nas.Manzel ma zly spermiogram. Aby som bola presna nie vzdy, niekedy je v norme niekedy nad normou a niekedy uplne katasrtofalny.Najhorsie na tom je ze je najviac hrozny vtedy ked potrebujeme aby bol co najlepsi.
Berie pravidelne Q10, dokonca zacal brat aj extrakt tribulus terestris vraj to zvysuje testosteron a mohlo by to teoreticky pomoct.
Ma nieto podobne starosti?

albao
8. apr 2013

@cicuska aj super zdravy muz ma obcas skvely spermiogram a obcas zly. To je normalne, takze tvojho muza by som vyhodnotila ako zdraveho. A pozor na tribulus, treba ho 2 mesiace uzivat a potom vysadit aby sa nepotlacila tvorba prirodzeneho testosteronu.

happy8051
31. júl 2013

ahojte, ak mate zaujem aj o prirodne preparaty podporujuce plodnost muzov aj zien, piste mi IP. za bezkonkurencnu cenu viem ponuknut napr tabletky MACA a vela inych

snehulienka82
2. apr 2014

@expertka8 ahoj, vidim, ze sa vyznas 😉 moj mm ma 10 mil., tak to je malo??? preto sa nam nedari? dr. povedala, ze je to sice menej, ale v norme. vraj ideal je tych 20 mil.

moncsi1208
24. máj 2014

Ahojte,baby,dufam,ze mi niekto odpovie na moju otazku,mojmu druhovi urobili spg,doktor bral vzorku az po uplynuti casu(2hod.po odberu)mal nejake zmeskanie,hoci sme platili nemalo penazi na termin,povedal,ze ich ma malo a slabe...dodal k tomu,ze asi ma infekciu pohlavneho povodu,preto sa nam to nepodari...to sa stalo v car...nedostali sme ziadne presnejsie vysledky okrem ponizujuceho hlasu.uziva vas partner,manzel....tu macu?mate nejake vysledky?alebo nejake ine vitaminy,mineralne latky,lebo som docitala uz vselico,ale som zvedava na vase skusenosti.vopred dakujem

bonboniera15
29. feb 2016

Ahojte baby mam na predaj dva testy na zistenie plodnosti u mužov, my sme to kupili za 37 eur aj s postovnym ak by mala niektorá zaujem napíšte mi na simona.zuborova@gmail.com a dohodneme sa na cene...my sme si to kupili lebo priatel sa hanbil ist k urologovi, ale zistili sme ze som tehu takze nam ho uz netreba ;)

podlaaa
31. aug 2016

my sme boli aj v CAR ale detailnejší robia v Reprogene

ronaldoboss
4. nov 2016

čaute baby chcela bisom sa svami poradiť budte taky dobrí poradte mi.Pred 1 rokom som sa vydala s manželom no a keď že za 1 rok sa nam nepodarilo zplodit dieta šlisme k lekarovi višetriť sa,jasom bola vporiadku,ale manželový našli že má 0% spermii aj 0% pohoblivosti da sa pômôct nejako na manžela existuje nejake umelé oplodnenie môžme spravit alebo nejaké lieky?? Poradte mi Ďakujem za láskavost a za skorejšiu odpoveď z pozdravom Sandra Kováčová

verkverk
31. aug 2018

@evitam ahoj,si tu?zaujimalo by ma ako ste dopadli

ronaldoboss
8. jan 2019

@verkverk ahojte teraz sme objednani v bratislave v iscare ideme urologovi z manželom .spermogram ma 0 percentni žiadne ne má už nevieme čo dalej uvidime čo na to povie urolog obšitnik čo navrhne či neake vitamini alebo priamo umele.

verkverk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkverk
11. jan 2019

@ronaldoboss
@ronaldoboss ahoj my stale nula a isto to ani nebude lepsie...teraz rozmyslam kde do BA sa objednat do CAR, kde by najlepsie urobili META Tesa...:(

ronaldoboss
12. jan 2019

@verkverk ahoj ja som počula že urolog obšitnik je dobry ale bojim sa že ne najdu ani tam žiadne spermie a že operacia bude zbitočna.už neviem čo dalej.

verkverk
13. jan 2019

@ronaldoboss a obsitnik,to neni v prahe?hadam nebude,,,

ronaldoboss
15. jan 2019

@verkverk doc obšitnik roby v bratislave a počul som že je dost dobrý uvidime chystam sa tam ist

verkverk
18. jan 2019

@ronaldoboss ano?tak daj vediet prosim ta 🙂 dufam ze nebude zbytocna.....ach jaj...

ronaldoboss
22. jan 2019

@verkverk to aj ja dúfam že ne bude zbytočne kiežbi by sa niečo podarilo, aspon pri chirurgickom odbere spermii. Lebo všetki visledki má dobré aj geneticke vyšetrenie aj hormonalni profil má dobri tak nevieme kôli čomu nemá spermie. Ale uvidíme čo nám povedia lekári.

verkverk
26. feb 2019

@ronaldoboss preeesne to iste ma aj muž,všetko ma dobre,len nema spermie...na porazenie.aj ste boli uz na vysetreni?

ronaldoboss
26. feb 2019

@verkverk urologovi sme boli len tak običajne ho višetril ale povedal že všetko ma poriadku len spermiogram ma všeko na 0.ale posielaju na urologovi obšitnikovi v bratislavi a nevieme sa vôbec rozhodnut či máme ist alebo nie lebo som mu volala a hned len odporučil messa tessa ale to by sme nechali na posledi chceli by sme višetrovat dalej aby zistili pričinu a abi nasadili neaku liečbu ale nevieme si vibrat centrum do ktorej bi sme chodili .vobec nemame stim skusenosti zatial zbieram informacie otom ktori bi bol lepši .na nete som sa do čitala o dr koči v prahe vraj je odborni na azoo ale poslala som vysledki manželove aby to preštudoval aby mi vedel povedat či je neaka šanca aby sme zbitočne ne cestovali taku dialku.a vi aku mate diagnozu čo vam povedali lekari ? Boli ste niegde na višetrenie?

verkverk
26. feb 2019

@ronaldoboss napisem ti sukromnu spravu

ronaldoboss
26. feb 2019
radicova12345
10. mar 2020

Ahojte. Ja tomu neverím. Aj keď je muž neplodny. Poznám. Jeden pár. Žena bola neplodna. A nič nebrala ani nešla k doktorovi. A zrazu ma dieťa a bola tehotná. Takže to isté je podľa mňa aj u mužov. Len čakať na zázrak.

adrianaharvanova
4. aug 2020

Dobrý deň ja by som sa ties chcela zapojiť do tejto konzultácie. Môj partner má už nemá sprimie a snažíme sa o babetko co sa da stim robiť. Aby sme pokračovali ďalej o babetko. Ci už nebude mať vôbec sprimie aby sme mali babetko alebo ako.mam sa štím zmieriť že už nebudeme mat dety. Partnera dety s predlzeho vztahu

ronaldoboss
5. aug 2020

@adrianaharvanova ahoj. Som tak isto ako ty a musela som sa stym zmierit. Použite darcovske spermie a chodte na ivf a o mesiac budete tehotna. Bohužial ina možnost neni. A bol manžel niegde na višetrenie? Čo na to vravia lekari?

adrianaharvanova
6. aug 2020

@ronaldoboss môj manžel nechce ani počuť o dacovskycj spermií

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre