• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

8. decembra 2016 
Sa som sa v jednej knihe docitala, ze chlapci sa maju robit nadranom medzi 4-5hodinou :slight_smile:
22. aug 2006 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem chlapcekaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2006 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam je to jedno, chlapec ci dievca ale vraj dievcatka sa maju robit na zaciatku cyklu, lebo su pomalsie ale vydrzia dlhsie a chlapci zase neskoro v cykle bo oni su rychlejsi a dostanu sa k vajicku rychlejsie....teda tak mi to bolo povedane, no co je na tom pravdy uvidime, ak sa nam podari:slight_smile:
25. aug 2006 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babinky ja už chlapčeka mám, my by sme teraz dievčatko chceli, nejaká rada by sa našla :wink: ? Inak ja som počula vraj dievčatko sa má robiť tesne pred tým jak nastane ovulácia, lebo dievčatkovským spermiam to vraj trvá dlhšie a tie chlapčenské by ju predbehli :grinning: to mám od kamošky, vraj jej to v tomto zmysle gynekolog povedal, samozrejme odbornejšími pojmami :grinning:
25. aug 2006 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a chlapec sa ako teda robi??? :grinning:
28. aug 2006 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skoda, ze som sa sem na Modry konik dostala az po otehotneni. Cakame druheho chlapceka a tak velmi sme si zelali dobrucke dievcatko. My uz do tretice nebudeme skusat, ale vsetkym maminam prajem hlavne zdrave deticky. :slight_smile:
Neviem ako sa robi chlapec, lebo ani my nevieme, kedy to vlastne presne bolo :sweat_smile:
28. aug 2006 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko ma pravdu. a ked prebiehla ovulacia, resp. vo velmi kratkom case pred resp.po nej, sa "robi" chlapcek. ale povedzte - trafte ten spravny cas.... :grinning: :grinning:
28. aug 2006 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kazdy den potom treba :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2006 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opýtaj sa môjho muža, ten vie iba chlapov robiť :slight_smile:
30. aug 2006 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. aug 2006 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. aug 2006 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katicka prosím ťa poslala by si aj mne ten kalendár?
Ďakujem krásne
19. sep 2006 o 15:08  •  čaká bábätko, termín má v marci 2010  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurajana: ta tabulka nefunguje.. to by sme potom mali Ninu a my mame Filipa :slight_smile:
19. sep 2006 o 16:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
"kalupinka 28. aug 2006 o 13:45
a chlapec sa ako teda robi??? "

kalupinka: predsa tak isto ak dievca :slight_smile:)
19. sep 2006 o 16:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a my by sme mali Adamka a máme Simonku a navyše, ak by fungovala, tak by som bola chlap :slight_smile:
19. sep 2006 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze barunka, u teba to teda neplati a nefunguje totalne! :grinning:
19. sep 2006 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danii no ja musím byť vždy niečo extra :slight_smile: :slight_smile: ale zas na manžela, švagra, sestru aj jej syna to vyšlo... :slight_smile:
19. sep 2006 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som velmi zvedava co vyjde nam
19. sep 2006 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co je toto za tema? Vraj ako sa robi chlapec. Nechajte to na prirodu. Budte rady zenicky, ze vobec deticky mate a mozete ich mat. Toto mi pripada ako na hlavu postavene. Prestante analyzovat a uzivajte si chlapcekov, dievcatka, to je uplne jedno co to je, len nech je zdrave.
19. sep 2006 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna vsetky metody na robenie chlapcov maju nieco doseba, lebo maju statisticky 50%-nu uspesnost :grinning:
19. sep 2006 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi uz nebudem aktualna ale tie ktore sa snazite o chlapca musite si vediet vypocitat alebo zistit kedy mate ovulaciu..ked chceta chlapecka treba ho splodit v den ovulacie lebo chlapcenske spermie su rychlejsie a velmi rychlo odumru..cim dievcenske ktore sa najlepsie plodia asi 2 dni pred ovulaciou su pomalsie ale dlhsie vydrzia cize ked zacne den ovulacie dostanu sa do svojho startu oni lebo chlapcenske uz medzi tym odumreli.. :grinning: tak vela stastia my sa ideme snazit o dievcatko.. :grinning:
8. okt 2006 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zevraj, ak mate ovulaciu z laveho vajecnika......budete mat dievcatko.....a ak z praveho...budete mat chlapceka... :O))))))

Teraz jedna znama otehotnela z laveho vajecnika.....kedze pravy ma vyoperovany.....a caka dievcatko..... :grinning:
8. okt 2006 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som to aj ja pocula, alebo ze ked sa uchyti spermia o niekolko dni po ovulacii alebo pred ovulaciou tak ze dievca ale to je sprostost lebo dnu idu muzske aj zenske spermie. ale vtip: cez den sa robi chlap a cez noc dievca lebo v noci p...vidis, ale zas to nie je pravda lebo hugo je urobeny cez den. takze??? nevieme a keby sme vedeli inac by sme to tu zorganizovali ako boh chce.
8. okt 2006 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opýtam sa muža, on vie len chlapcov robiť :slight_smile:
8. okt 2006 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pohlavie ja si myslím že je to fakt náhoda a viem že záleží na spermijách sú Y a X ževraj chlapčenské sú lenivejšie a idú pomalšie a vydržia v tele ženy dlhšie a ženské sú rýchlejšie ale rýchlejšie aj odumrejú a močom sa vylúčujú takže výsledok záleží kedy príde ovulácia a kedy sú plodné dni a čo sa prvé prichyti či Y ylebo X sú pomiešané.
Nie že teraz ideme robkať chlapčeka a budú iba Y alebo ideme robkať dievčatko a budú X to nie je o tom oni sú pomiešané atď.
Toto je môj názor.
13. nov 2007 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja by som si poprosila ten kalendár ak by bol niekto taký láskavučký ďakujem ja by som radšej mala dievčatko
13. nov 2007 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jee, hedunecka, vidím, že vám minuloročné "snaženie o dievčatko" vyšlo. :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
13. nov 2007 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinka, neviem či tu bola reč o tej tabuľke "čínsky kalendár pohlavia" alebo niečo podobné, ak áno tak mne to nevyšlo podľa toho. samozrejme bolo mi to jedno, ja len tak informatívne som do nej nakukla. :wink:
13. nov 2007 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: dievca s najvačšou pravdepodobnostou bude pri pravidelnom a castom milovani chlapec naopak pri nepravidelnom.otehotniet sa da teoreticky na plodny teda ovulacny den este aj 6 aj 12hod.spermie dojdu k vajicku 1den cize chlapec by bol ak by ste to robili pol dna pred ovulaciou ale 10dni pred tym nech spermie nebudu v tebe.a ešte jedna sanca ak niesi prvorodena dcera je pravdepodobne ze to bude chlapec. :dizzy_face: lebo prvorodene dcery maju prve babo dievca.Zhrniem to prve dieta dievca sa rodi s velkej a castych dokazoch lasky chlapci su plodeny z raz za cas milovania a pri konci plodnych dni :slight_smile:
18. nov 2007 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok