Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

jaruskatt
17. jún 2016

zo zadu 😉 -D

zdenkakarolina
17. jún 2016

cez slamku 😀

tinuska436
25. jún 2016

@tinuska436 tak dvaja doktori potvrdili ze chlapcek.. takze kalendar u mna po druhykrat sa osvedcil 😀😀😀😀

tilly24
25. jún 2016

@ivanusssenka podla toho kalendara ma byt moja dcera chlapec a syn ma byt dievca 🙂

jana265
5. aug 2016

Ahojte babule tak sa pripajam aj my by sme si priali chlapciatko poslete mi ten kalendar???dakujem pekne a pekny vecer 🙂

kllamarka
5. aug 2016

Ten kalendar moc nefunguje. Ale pocula som, ze v azijskych krajinach ma ovela vacsiu uspesnost. Tak asi bol "nastaveny" na azijsky svet 🙂

A inak uz som to tu niekde citala, ale treba si nastudovat teoriu, ze to vlastne zenske telo si vybera ktoru spermiu prijme.
Samozrejme, je druhotny faktor ake zlozenie ma muzov ejakujat, ale podstata je, ze zena urci aku spermiu prijme.
V zavislosti od rocneho obdobia, fyzickej kondicie zeny, stravy..atd atd. Tak si proste priroda reguluje svoj rozmnozovaci system.
Plati to hlavne pre cicavce - cize nie sme jedine tvory na Zemi, ktore si takto reguluju plodnost. 🙂

suzanne3223
30. nov 2016

@tinuska436 tak podla toho kalendara by sme my mai mat dievca_ 34rokov a mesiac August_ a podla vcerajsieho sona je to chlapec ako lusk...

marusia12
30. nov 2016

Kriste.... asi tu niekto nechodil do školy....

emilia25
30. nov 2016

U nas bol problem mat dievcatko po 3 chlapcoch sme sa dockali aj dievcatka.pri chalanoch sme sa snazili stale pri malej to bolo len raz a hned sa zadarilo co sme ani necakali.

evittam
30. nov 2016

@marusia12 Asi tak. A ja to viem na 100% - chlapček sa "robí" tak isto ako aj dievčatko.😝

tinuska436
30. nov 2016

@suzanne3223 mám vychádzal chlapček a už aj máme skoro 2-mesačného hladoša 🙂

symoneta
30. nov 2016

Kedysi tu bol na nete aztécky kalendár pre výpočet, ale už ho neviem nájsť.

mattkapd
30. nov 2016

Nejaky doktor Jonas vraj robi taketo vypocty skus si ho vygooglit

klau_sabova
1. dec 2016

Aj ja by som si prosila kalendáár 🙂 princeznú už máme a teraz by sme aj my chceli malého nezbedníka 🙂 🙂

lea299
1. dec 2016

Heheh baby toto je super téma 😀 hlavne pre žienky ktorým sa nedarí hocijaké bábo a nie to ešte chlapček podľa kalendára 😀 ale ak to niekomu vychádza tak super 🙂 za pokus to určite stojí 🙂

lucka8787
1. dec 2016

ach...dievcata velmi vam prajem nech sa vam narodi to co si zelate, ale toto mi pride trosku pritiahnute za vlasy.prepacte za moj nazor.najprv je to o snazilkovani, pocitani plodnych a neplodnych dni, uhanani seba aj chlapa pocas plodnych dni, a potom zasa riesit metody ako si spravit dievca ci chlapca...lekari rozpravaju kolko vela je potratov, tu je o tom x diskusii, ze vobec je zena stastna, ze to male v zdravi donosi. Dieta je dar a je jedno ake je to pohlavie. Ja viem ze ho budete lubit aj ked to nebude take pohlavie ako ste si zelali ale upierat sa este aj na toto..cakam svoje prve, podarilo sa nam hned na prvykrat, mam zatial bezproblemove tehotenstvo a jedine co si zelam je aby malo dve rucicky, dve nozicky, hlavicku a aby bolo zdrave. a pri druhom, tretom´,...mi takisto bude jedno co to bude. nikoho tym nechcem urazit ani poburit, je to cisto len moj nazor.

ja31
1. dec 2016

V jednej apke som sa dočítala toto..Že vraj..ak chcete dievčatko, je vhodné sexovať dva až tri dni pred ovuláciou, pretože tak dlho prežijú len spermie X. Ak chcete chlapčeka, sexujte v deň ovulácie alebo jeden deň po nej. Častejší pohlavný styk tiež vraj znižuje podiel spermií Y v semene, takže zvyšuje šance na dievčatko..Nuž, ktovie..biológia.. 😉 👶

rebeca0911
8. dec 2016

@tinipini môžem vás poprosiť O vysvetlenie toho čínskeho kalendáre? ☺ nejako mu nechápem ☺

emilia25
8. dec 2016

@ja31 kusok pravdy na tom bude.takto sa nam podarilo dievcatko po 3 chlapcoch.chalani to sme sa snazili stale a pri malej len jeden raz a sup.myslim si ze keby sa snazime stale z malej by bol maly.

monikamony
22. jan 2017

@adka1978 ahoj u posledného chlapčeka ak si pamätáš.Skusali ste za mesiac viac ako 1 x.Dakujem

somavi
22. jan 2017

To fakt ? Hlavne sa zameraj ( ked uz chceš nejake recepty ) na to , aby dieťatko bolo zdravé . Myslím , ze nik nemá recept na zo , aby to bol chlapec - uz len po logickom zvážení .

adka1978
22. jan 2017

@monikamony ano raz 😊preco?

eva217
22. jan 2017

jest vela ryb 😉

marosinecko
22. jan 2017

👦 zozadu za vlásky,bez lásky. 😂😂😂

dominika_klara
22. jan 2017

:D :D :D :D :D :D

mamartinka
22. jan 2017
monikamony
22. jan 2017

@adka1978 Dakujem za odpoved.👶 ja sa len chcem poradiť už s viacdetnymi mamickami čo majú skúsenosť nakoľko by sme radi chlapčeka.

somavi
22. jan 2017

@marosinecko 😂😘

mamamonika
22. jan 2017

Tak isto ako dievča.😂😂😂🙏🙏🙏🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre