• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

2. decembra 2016 
caute kocky... prave som sa vratila so svadobnej cesty v Egypte... a tuzobne som ocakavala novinky na stranke:slight_smile:)) tato tema ma nesmierne zaujala... i ked mne je vlastne jedno, ci to bude chlapcek alebo dievcatko... nebranila by som sa ani dvojickam... hlavne nech sa to podari :grinning:
28. júl 2005 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michelle,
ak ta mozem poprosit, skus nejaky iny mail, lebo z poboxu sa mi vsetky vracaju ako nedorucene :angry:
tak neviem...
28. júl 2005 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka
ja uz nemam babatko.... ale 12rocnu slecnu :grinning: zatial nic neprislo, dufam, ze sa postar/ka neulakomil/a :wink: :grinning:
28. júl 2005 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka tak ma napada - dala si v mojej adrese _ (=podciarovnik) pred @?
28. júl 2005 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne prisla posta do poboxu v pohode, dakujem :slight_smile:
28. júl 2005 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda michelle :astonished: :astonished: :astonished:
uplne si ma dostala, ty a 12 rocnu slecnu? ved na tej fotke vyzeras tak na 20...
Skladam poklonu :grinning: :grinning: :grinning:
A skus prosim ta nejaky iny mail, lobo z poboxu sa mi vracaju ako nedorocene :angry:
Post s poboxom nejako nechcu komunikovat
28. júl 2005 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka
davam ti inu adresu do IP :slight_smile:
nielen na fotke vyzeram na 20..... ked ideme s dcerkou, vyzerame ako sestry. aj mi tak niekedy hovori, ked spolu ideme :grinning:
28. júl 2005 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michelle,
podciarkovnik som dala, neviem kde bol preblem, ale uz som to poslala na tu druhu adresu, tak dufam, ze uspesne.
A mas moj obdiv- 12 rocne dievcatko a vyzeras ako vyzeras...uhm...mozem sa len tak zo zvedavosti spytat, kolko mas rokov? :wink:
28. júl 2005 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boze, co ja dnes robim, samy preklep :angry:
28. júl 2005 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katicka
napíslala som ti do IP moju adresu aby si mi poslala ten kalendár
pre istotu ešte raz sona25@zoznam .sk :slight_smile:
dakujem :slight_smile:
28. júl 2005 o 16:10  •  čaká bábätko, termín má v marci 2010  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka 31 :wink:
28. júl 2005 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja osm sa podarila! Ja som dievčatko! :grinning: Paráda... :sunglasses:
28. júl 2005 o 16:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby pošlte mi niektorá ten kalendár(cez IP to nejde) :frowning2:
som na nete a čakám
sona25@zoznam.sk
Ďakujem
28. júl 2005 o 16:42  •  čaká bábätko, termín má v marci 2010  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stela odišlo. :wink:
28. júl 2005 o 16:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katicka,
mozes aj mne prosim Ta poslat ten kalendar do IP? Dakovala celmi pekne :grinning:
28. júl 2005 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o aky kalendar to ide, mozem aj ja. dakujem. lucia.k@post.sk
28. júl 2005 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja by som si prosila ........... mkovarikova@zoznam.sk dakujem :wink:
28. júl 2005 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa zo mňa stáva korešpondečná stanica... :D forwarder.. :sunglasses:
28. júl 2005 o 17:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne prosiiiiiiiiiim :wink:
babo@ups.sk
28. júl 2005 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak baby, vsetkym som sa snazila poslat, ak by niektorej nedorazilo, tak sa ozvite :wink:
A dufam, ze aj date vediet, ci funguje :grinning:
29. júl 2005 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravas katicka :sunglasses: kalendarik vzbudil silny zaujem. Kamosky, co skusaju babo, si ho vzali vsetky. A co sme pocitali, okrem mna a sestry to sedi na kazdeho :slight_smile: tak na tom asi predsa nieco bude :wink:
29. júl 2005 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky caute. mozete poslat ten kalendar aj mne do IP? Dakujeeem
:grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2005 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katicka, poprosim aj ja kalendar. Adresu som Ti poslala IP. Vdaka.
29. júl 2005 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tákže děvenky, mám teraz pred sebou kolegynin kalendár počatia. No a počúvajte čo je tu napísané. :grinning: Citujem:

"3. Výber pohlaví dítěte: Predem je třeba predeslat, že pohlaví prvního détěte si nelze zvolit, neboť jeho pohlaví je již dáno okamžikem zrození matky a nelze je změnit (podle Dr. Jonáše). U dalších dětí je třeba postupovat takto: K početí dítěte si vyberte některý z okamžiku podle bodu 1. (výpočet plodných dní) Bude-li měsíc v tomto okamžiku v kladném znamení (Beran, BLíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář), narodí se chlapec, v opačném prípadě se narodí děvče."

No, tak posúďte sami... :sunglasses:
29. júl 2005 o 09:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Madeleine,toto je zaujimava vec :slight_smile: Absolutne verim, ze to takto funguje. Akurat sa mi zda nemozne podla toho postupovat cielene, lebo na to, ci sa pocatie v danom momente uskutocni alebo nie, ma clovek iba obmedzeny dosah. Ale ako sposob zrodu pohlavia je to velmi zaujimave. Mam kamosov astrologov, spytam sa na to :slight_smile:
29. júl 2005 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj pikha,
ja som to tiez overovala na mojich neterkach a tiez su dievcata :grinning: aj my zo sestrou sme dievcata... Je fakt, ze 100% uspech asi nemozno ocakavat od ziadnej metody, ale je sranda na kolkych ludi to sedi.... :grinning:
Tak baby, prijemne skusanie a co je najdolezitejsie - na pohlavi nezalezi, hlavne ze bude mamicka aj babo v poriadku :grinning:
29. júl 2005 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka.. tak ako vravis :sunglasses: dolezite je zdravicko, az potom pipik :sunglasses:
29. júl 2005 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katicka: ja som dievča, kolegynka je chlapec, dvaja kolegovi synovia sú dievčatá... takže u nás vo firme to zatiaľ nesedí... ale idem vyrátať ešte svojich súrodencov... :grinning:
29. júl 2005 o 09:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nikto mi nepošle ten kalendár?zkarolova@inmail.sk, alebo do internej pošty, prosím..prosím...
29. júl 2005 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
madeleine:
vynimka potvrdzuje pravidlo :grinning: :grinning: :grinning: . Ale nie, to bolo zo srandy. Jasne, ze to treba brat z rezervou... ale pride mi to spolahlivejsie ako valaska pod postelou. Aj ked kombinacia obidvoch metod by mohla zabrat, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2005 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok