Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

tilly
3. aug 2005

Ďakujeme 😀

veronika_19
3. aug 2005

Nezabudli ste na mňa s kalendárom? Pošlete aj mne prosím na adresu:
adka_v@yahoo.com
Ďakujem 🙂

harper
3. aug 2005

preposlala som ti to 🙂

zvedava
3. aug 2005

harper, posles pls aj mne ten kalendar do IP? ked uz sa ta svadba blizi, mozno by sme "zamiesili" aj skor 😉 Dik!

slavinka
3. aug 2005

prosím vás skúste mi ešte niektorá poslať ten kalendár na slavinkag@centrum.sk

katicka
3. aug 2005

slavinka, ja ti neviem co sa deje 😠 Fakt som ti uz 2 krat poslala a nic a ani sa mi to nevratilo 😠 Tak fakt nech skusi niekto iny, ta moja schranka asi nejako blbne...

harper
3. aug 2005

slavinka, ja som ti to poslala

slavinka
3. aug 2005

ďakujem, možno, že blbne moja.
Viete čoho sa ja najviac bojím, že keď budem stále myslieť na to ako veľmi by som chcela bábo tak sa nám to naschval nebude dariť. Počula som o takých prípadoch. Tak sa snažim na to veľmi nemyslieť, ale ono sa to nedá keď sa ma každý deň aspoň jeden človek spýta či už nečakáme rodinku a tak pod. Ako ste na tom vy baby?

slavinka
3. aug 2005

Ďakujem SIMONA M, kalendárik mi prišiel.

katicka
3. aug 2005

My a tiez pomaly snazime, ale zatial nic. Ja dufam, ze to bude dievcatko a moj by chcel chlapca. Ale je to jedno, len nech to je zdrave 🙂 .
Ale asi nieco malo pravdy na tom bude, lebo ked sa na to clovek moc upne tak sa just nepodari...
Treba k tomu pristupovat zdravo-nepodarilo sa teraz, nevadi, podari sa na buduci mesiac 🙂 a raz to vyjst musi (ak ovsem nie je nejaky zdravotny problem)
Ale pre niekoho, kto zufalo tuzi po babatku je asi tazke si povedat nevadi...

harper
3. aug 2005

Ja sa k tomu snazim tak pristupovat 🙂 horsie je to s mojou polovickou, ten sa obzera po vsetkych babetkach, ktore stretame. a je z toho dost nestastny, ze sa nam to stale nedari ☹

zvedava
3. aug 2005

My sme sa este nezacali snazit, ale bojim sa, ze nam to tiez dlho nebude vychadzat... Asi sa preto zacneme pomaly snazit uz teraz, ale tie predsvadobne stresy mi asi velmi k tomu nepomozu... Preto vsadzam na spravnu svadobnu cestu 😉

harper
3. aug 2005

zvedava, v tom pripade si nezabudni naplanovat svadobnu cestu, tak aby bola pocas plodnych dni 😀

lubik
4. aug 2005

ahojte. chcela by som pridat svoju trosku do mlyna o pocati chlapca - vraj treba jest ryby, teda najme chlap-tatino by ich mal jest, lebo v podstate je to na nom. o tej pohyblivosti spermii to plati - spermie, z ktorych maju byt chlapci, su lenivsie a menej vydrzia. zato "dievcenske" spermie su zivotaschopnejsie a priebojnejsie. napriek tymto "hlbokym znalostiam" sme stale bezdetni - katicka, mohla by si aj mne poslat ten kalendar? dopredu dakujem. 😉

pikha
4. aug 2005

Ja som citala, ze ak chce mat zena chlapca, musi co najdlhsiu dobu pred chcenym tehotenstvom prijimat co najviac potravin s obsahom sodika a draslika.. a ak dievcatko, tak vapnik a horcik. Pretransformovane do praxe znamena: chlapec - susene hrozienka, slansie a masitejsie vaci, mineralky s vyssim obsahom K a Na. Dievcatko - mlieko plus vsetky mliecne vyrobky a mineralky s vyssim obsahom Mg a Ca. Tak 😎

zvedava
4. aug 2005

Harper, pojdeme na dva tyzdne, tak to by musela byt velka nahoda, aby vtedy tie plodne dni neboli 😀 Vie mi niekto strucne zopakovat kedy ma zena plodne dni, tak vo vseobecnosti? Ja to nikdy neviem....

harper
4. aug 2005

zvedava pozri ip

katicka
4. aug 2005

Ja som zvedava, kedy zaznamename aj prvy uspech v pokusoch o plodenie chlapcekov a dievcatiek?
Este sa nikomu nepodarilo? 🙂
My sa usilovne pokusame... 😀

mili
4. aug 2005

Moj chlap ma na vec takyto nazor: Baby robia baby, chalani robia chalanov. 😀 Zaujimave na tom je to, ze mame dcerku.

madeleine
4. aug 2005

no ja som teraz čítala dosť zaujímavý článok. Netýka sa to teda chlapcov al detí všeobecne. CHlap by mal prestať fajčiť a hodne sa hýbať, aby mal zdravé spermie.. 😉

a, mal by piť kávu, jednu až tri šálky denne, bude mať rýchlejšie spermie... 😎 😀

dena
4. aug 2005

madeleine,
to s tou kavou mysliš vazne? 😀

verusinek
4. aug 2005

Madelain co se jako ty spermie nadopujou a jsou rychlejsi jo? 😀

harper
4. aug 2005

Ja som to tiez niekde citala 😀

slavinka
9. aug 2005

ahojte baby tak ako sa vám darí pri "robení" chlapca alebo aj dievčatka. My sa snažíme ako sa len dá. Neviete ake sú prvé príznaky okrem toho, že nepríde menštruácia. Tehotenské testy si nechcem robiť pretože sú podla mňa nespolahlivé. Kamoška si urobila test a vyšiel jej, že je tehotná po týždni ju začalo bolieť brucho a ona splašena utekala do nemocnice a tam po 3 dnoch strávených ležaním jej prišla menštruácia. A stretla som sa aj s prípadom ked višiel, nie je tehotná a bola.

miracle
3. sep 2005

Plosim plosim,

poslite mi niektora z vas do IP.

Dakovam

lenkan
13. sep 2005

aj ja si prosim ten kalendarik Katicka
dakujem 😀

hviezda
13. sep 2005

🙂 tak ja som pocula, ze vraj ked sa je vela sardiniek (ryb), tak to funguje
moj nastavajuci je skoro zo samych chlapcov.. 🙂
a inak: "dievcenske" spermie su vytrvalejsie a teda ten den D (zamiesenie 🙂 nemusi byt tesne okolo ovulacie..
a "chlapcenske" spermie su zase rychlejsie, ale rychlejsie aj "unavene" - a teda neziju tak dlho - takze
treba si to pripravit na den okolo ovulacie (priblizne v strede ciklu, ked je hlien/vytok najtahavejsi..) - ak to ma byt chlapec 🙂
mozno vam to vyjde 🙂

kian
13. sep 2005

tak ja by som potrebovala navod na dievcatko 😀 moj drahy ma v rodine iba chlapcov a tak dufam,ze nebude pokracovat v tradicii 🙂 ale najradsej by som pristala na dve naraz..dievcatko a chlapca 😀 jednou ranou dve muchy 😀 😀 😀 na to nemate navod?

maryem
14. sep 2005

hviezda, ano, presne toto som citala aj ja, myslim, ze moze byt na tom nieco pravdy.

geegee
14. sep 2005

joooj...aj ja by som chcela...a bolo by mi jedno ci chlapec alebo baba...len keby sa uz podarilooo...skoro vsetky kamosky otehotneli hned po vysadeni HAK...a ja nie 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre