Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

pikha
12. okt 2005

evita, na nahodu to aj musime nechat 🙂 lebo cim viac clovek na niecom lipne, tym viac to pred nim uteka.. zvlastna zakonitost, ale plne pravdiva .. a plati nielen na babatka, ale v kazdej oblasti 😉 A toto s tym otehotnenim.. clovek si mysli, hura system babo.. a potom je zaskoceny ked nic. Nechame volny priebeh, budeme si uzivat sladky zivot mladomanzelsky a uvidime.. koniec koncov aj medove tyzdne maju svoje caro 😎

katicka
12. okt 2005

Suhlasim, nemusime v noci vstavat - to bude pre mna asi najvacsi problem. Lebo ja strasne rada spim...
Ale na druhej strane sa zase na to tesim...tak uvidime, kedy sa postasti 😉

pikha
12. okt 2005

no 🙂 asi tak.. vzdy si treba najst nejake pozitivo, potom idu veci lahsie

katicka
12. okt 2005

A vidim este jednu vyhodu. Minuly rok sme boli na dovolenke aj s mojou sestrou a 2 neterkami-ta sa nabehala, vam poviem... a ja som si tak polehavala na lehatku a odpocivala a slnila, no super 😉
A na nej, chudatku mojom malom, ani nebolo vidno, ze bola pri mori, odchádzala taka bleda ako prisla 🙂

katka24
12. okt 2005

ahoj katicka, nechapem preco to tak blbne, lebo adresu mas dobru, ale prosim este raz moc, skus to na tuto novu adresu info@grandformat.info, viem, ze otravujem, ale moc dakujem, ked to neprejde, nechame to uz tak. papa 😉

katicka
12. okt 2005

Ale neotravujes katka24, ja to uz mam nacvicene 😀 😀 😀
Tak dufam, ze teraz ti to uz prejde a ak nie, tak poprosime pikhu, ona ti to urcite rada posle 😀

pikha
12. okt 2005

😎 mailer daemon2 vzdy pripraveny !! 😀

katicka
12. okt 2005

😀 😀 😀

sue
12. okt 2005

Ahojky, ďakujem Katke, Pikhe a Monike...teraz sa nám asi zadaria trojičky - chlapci...keď už to máme trojmo... 😀

barunka
13. okt 2005

počujte, našla som na jednej stránke podobnú tabuľku, ako tu máte vy, len sa mi zdá, že tie pohlavia sú tam inak písané...
skúste sa mrknúť. tu je link.
http://mujweb.cz/www/detatko/kalendar.htm

katicka
13. okt 2005

Mas pravdu barunka,
tak teraz mame viac moznosti 😀 😀 😀
Ked nebude vyhovovat jedna tabulka, spolahneme sa na druhu 😀 😀

barunka
13. okt 2005

táto druhá je podľa mňa lepšia, podľa nej by som mala mať dievčatko 😀 😀 😀 😀
aspoň si mám z čoho vyberať 😉

sranda
13. okt 2005

barunka,
aj ja by som podla toho mala mať dievčatko, a myslim si, ze to bude chlapec, bodaj by ta tabulka mala pravdu

barunka
13. okt 2005

sranda, tak teraz sa musíme veľmi sústrediť na to, aby sme mali to, čo chceme 😀
ale mne je to v podstate jedno, aj keby som mala mať chlapčeka budem rada, hlavne nech je to zdravé a šťastné 🙂
ale aj tak si prajem dievčatko, ale pssssssst 😀

sranda
13. okt 2005

barunka,
ja ked teraz niekomu poviem ze citim, ze to bude chlapec, tak kazdy mi zaklope za celo, ze mne sa chlapec absolutne nehodi a nevedia si ma s chlapcom predstavit. Tiez som toho nazoru, ze viac mi sekne dievca. Ale pravda je, ze hlavne nech je vsetko o.k.

barunka
14. okt 2005

a pridávam ešte jeden link na stránku, odpoveď vám pošlú mailom, takže ho tam nezabudnite uviesť. 😀
http://www.poul.reikiweb.cz/index.php?akc=1

barbie4
22. dec 2005

Caute baby, ktorá z vás mi pošle ten zázračný kalendárik? Dik
barbie4@post.sk

barunka
22. dec 2005

barbie4 skús napísať csikike, ona ju určite má 🙂

ena
22. dec 2005

barbie4: to nie je ziadny zazracny kalendarik... v podstate je to len taka blbost na pobavenie, aj tak ti vyjde 1:1 ze tu "vyjde" pohlavie, tak neviem co mate vsetci s tym kalendarom... 🙂))

zebricka
22. dec 2005

Vykaslite sa na to.... ako keby to nebolo jedno.... hlavne, ze nejake dietatko mat budete.... podstatne je, aby bolo zdrave, pohlavie nie je dolezite..... 😉

liska
22. dec 2005

tak,tak,zebricka ma pravdu,ani pohlavie,ani znamenie,ani ziadne ine blbe nepodstatnosti okrem zdravia babatka nie su dolezite 😉

barbie4
23. dec 2005

Ja to beriem ako srandu,
takže nič sa nedeje 🙂

mracik
2. júl 2006

No ja mám doma už dvoch synov, a keďže v rodine môjho muža sa už 65 rokov nenarodilo dievča, mám to jasné aj pri treťom.

pindula
3. júl 2006

mracik, v rodine mojho muza sa nenarodila baba 54 rokov...takze sme na tom podobne... 😉 ...ale ja este nie som tehotna, ale tipujem, ze tiez budeme mat asi iba synov...no ale drahy velmi tuzi po dievcatku, tak uvidime, ci sa zadari.... 🙂

lilla22
3. júl 2006

Aj ja by som si prosila ten kalendarik. Poslite mi ho niekto... Dakujem pekne. Mail: lilla22@azet.sk

ervotoc
15. júl 2006

Tak toto ja nejak nemozem pochopit...a co ak to bude dievcatko???to sa nebudete vari tesit?!tak ako z chlapca?snad je to jedno,ci chlapcek ci dievcatko,myslim,ze najdolezitejsie je zdravie

iliria
19. júl 2006

Niekde som čítala, že keď chcete dievča, treba sexovať na začiatku ovulácie, lebo ženská spermia vydrží dlhšie, kým sa vajíčko vyplaví /mužské zatiaľ uhynú/, naopak mužská je trochu rýchlejšia, ale nevydrží v maternici dlho, takže ak je už vajíčko vyplavené a sexujete, je väčšia pravdepodobnosť, že to bude chlapec....

radkatt
31. júl 2006

mozete mi prosim poslat pre zaujimavost ten kalendar??? DAKUJEEEEEEEm 😉
radka0007@azet.sk

z.trnka
31. júl 2006

Prave to tu citam. Pise sa:
Je zistene, ze spermie s chromozomom Y su pohyblivejsie ale prezivaju kratsie, ako spermie s chromozomom X. Preto je vacsia pravdepodobnost, ze pohlavne spojenie v den vrcholu priznaku hlienu alebo v nasledujuci den, moze mat za nasledok pocatie chlapca. Pri pohlavnom spojeni v case, ked hlien zacina vyvolavat pocit klzkostina vonkajsich rodidlach a vrchol sa len blizi, je pravdepodobnejsie, ze bude pocate dievcatko. V obidvoch pripadoch by malo byt len jedina pohlavne spojenie pocas plodnej fazy.

ivet2
21. aug 2006

Ahojte som tu po prvý krát, a chcela by som zohnať pre seba kalendár ako sa robí dievčatko.Alebo niejakú dobrú radu .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre