Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

zuzik
10. okt 2005

ahojte kocky aj ja prosim kalendarik. zuzka92@orangemail.sk 🙂

majkas
10. okt 2005

katicka, skus poslat ten kalendar aj mne. Sice este ay ak velmi babatko neplanujeme, ale clovek nikdz nevie kedz ho bude potrebovat 🙂 mejl - majkasabolova@pobox.sk Dik.

katicka
11. okt 2005

Zuzik, majkas,
mate to na maily.
Prijemne pokusanie sa 😉

pikha
11. okt 2005

aoooj katicka, kalendarikovy mailer daemon 😉 Som ta davno necitala 🙂 Gratulujem k uzavretiu manzelskeho zvazku to posvatneho a zelam vsetko vsetko naj do dalsich dni vasho spolocneho zivota 😎

petra24
11. okt 2005

Neviem prečo, ale ja by som sa chcela nechať prekvapiť....nie niečo naplánovať......Nato sa teším najviac.........."prekvapenieeee"..... 😀

sranda
11. okt 2005

petra24, to som si aj ja povedala, ale uvidis ako sa potom tazko kupuje, teda aspon ja mam rada veci na poriadku a dopredu nachystane. Nebudem po porode ladit. Teraz koncim 3 mesiac, v sobotu sme boli v rakusku, som myslella, ze co-to pokupim a nekupila som ani makke f. Akurat kamaratkam dupacky, co viem, ze budu mat synov. Akurat biele by som mohla a to mozem aj neskor. Ked vies co to bude tak zacnes predsa tak rozmyslat, ladit veci, detsku izbicku, malovku, kocik, vsetky tie serepeticky

petra24
11. okt 2005

sranda,
hmmm...to mas sice pravdu...ale predsa sa chcem nechat prekvapit....a keby malo dievcatko mat modre alebo zelene dupacky......preco nie?.......ved aj to su krasne farby......a preco by ich nemohli nosit aj dievcurence.... 😀 😀
Takže asi by som kupovala také neutrálne farby...zelenkavé, modravkavé, fialkové, bordové.......
Jednoducho nemám rada "pravidlá"....a preto mi, teraz uz moj manzel vravi Lízenka (ako tá Líza zo Simpsonovcov, čo nemá rada pravidlá)...hehe.

sranda
11. okt 2005

o.k.

petra24
11. okt 2005

sranda,

zabudla som Ti poblahopriat, nech Ti tehotenstvo prebieha v pohodicke, a ked budes ty, bude aj babenko.........pozdravuj ho odomna...... 🙂
Pekny den Ti prajem.

katka24
11. okt 2005

ahojte, katicka, zase mi to nepreslo ☹ , neviem preco, skusis este raz? prosim

andrina
11. okt 2005

Ahoj Katicka,
som tu dnes prvykrat, ale nemozem nemat na Teba prosbu. Mame uz
jedno krasne dievcatko, a kedze prisiel cas darovat jej surodenca, radi by
sme chlapceka. Prosim, ak mozes, posli mi tiez nejaky kalendarik, nech mame, ako sa
vravi, vsetky deti. Dakujem.

pikha
11. okt 2005

andrina, tak teda vitaj medzi nami dievcatami 🙂

andrina
11. okt 2005

Dakujem, pikha, za mile prijatie,
citam si tu vselico uz take dobre tri hodinky a dochadzam k nazoru, ze spravne baby nevymreli.
Mam z nas zien radost.

pikha
11. okt 2005

tak tak 🙂 🙂 A ze si tu citas uz tri hodiny uplne verim.. lebo tu je vzdy co citat 😎

andrina
11. okt 2005

Ved to. A ked pozeram na to mnozstvo tem a este viac prispevkov, tak sa mam este aj co poucit.
Co tvoja vlastna svadba, cerpala si inspiraciu aj z tychto stranok?

sue
11. okt 2005

Ahojky...mohli by ste niektorá aj nám poslať kalendárik?
Ďakujeeeem 😀
susan.j@email.cz

pikha
11. okt 2005

andrina, cerpala, jasna vec 🙂 vsetko mozne. Pozerala som a ten kalendarik mam aj ja od Katicky, takze mi sem hod svoj mail a poslem ti ho. Do IP sa to neda. Sue, ide ti 🙂

barunka
11. okt 2005

baby, to by ma teda zaujímal ten kalendárik...
ja už síce tehotná som, ale rada by som si to mrkla...
môžte to poslať aj mne?? na crazyflea@centrum.sk 😀
vďaka

pikha
11. okt 2005

barunka, mas ho 🙂 Ale co narobis, ked tebe uz raz vsetci prorokuju babu 😉

barunka
11. okt 2005

veď ja by som ju aj chcela 😀 😀 😀

barunka
11. okt 2005

a ďakujem 😀

pikha
11. okt 2005

rado sa stalo 😉 tak nech sa podari

katicka
11. okt 2005

Jeee, ahoj Pikha,
svadba prebehla uplne super, hadam by som si to aj zopakovala. Som mala strach, ze sa nieco pokazi, ale ako to zacalo, tak to vsetko zo mna opadlo a uz som si to len uzivala 😀 😀 😀
Vsetci sa bavili, no proste ziadny problem...
Som citala, ze ti manzel odchadza, tak nech to strasne rychlo ubehne a nech uz je doma, chuligan jeden
😀 😀 😀

barunka
11. okt 2005

tak podľa tej tabuľky by som mala mať chlapca... 😉

pikha
11. okt 2005

diky katicka 🙂 uvidime, ako sa to este vsetko vyvrbi 🙂 Tesim sa , ze svadba vam dopadla bez problemov. Ono je to vzdy aj vec povahy cloveka, ako sa k comu postavi a ci bude stresovat alebo nie 😉 Inak, momentalne tu robim za teba mailera daemona s kalendarikom 😀
barunka, to je poho, aj ja som podla kalendarika chlapec 😉

katicka
11. okt 2005

katka24 je to dobra adresa?
vstrelcov@centrum.sk
Lebo ja ti to posielam tam, ak to neprejde ani teraz, asi by ti to mal poslat niekto druhy, lebo fakt neviem preco to tak vymysla 😠

katicka
11. okt 2005

Tak dakujem pikha, ze ma tak uspesne zastupujes 😀 Vidim, ze si neuverutelne brutalne sikovna 😀
A babatko este nic? Kedze ti mozno odide, aspon by si nemala cas smutit...

pikha
12. okt 2005

Katicka 😎 dakujem dakujem, ano mas pravdu, som neuveritelne sikovna! Fakt nechapem, kde sa vzalo tolko uzasnosti v jednej osobe 😀 😀
Babatko este nic. Sme si to asi velmi jednoducho predstavovali.. rozhodneme sa mat babo, bude babo. A veruze nie 😒 😉 Ale zatial si z toho nejak hlavu nerobim, skusame cca 4 mesiace.. takze uvidime, co na to matka priroda v buducnosti. A ty si ako na tom?

katicka
12. okt 2005

Vcelku podobne, tiez som neuveritelne sikovna, len ten moj je nejaky lajdak, lebo s tym babatkom sa mu nejako nedari. My skusame 5 mesiac a zatial tiez nic, ale ja tu jeho nesikovnost svojou sikovnostou vyvazim a vsetko bude v pohode 😀 😀 😀
A najust budeme mat same baby, nech si nemysli, ze bude mat syna 😉

evita
12. okt 2005

My skúšame 2 mesiace a stale nič. Tiež som si myslela, že otehotniem hneď, ale čím človek viacej chce bábo a viacej na to myslí, tým sa menej darí. Ja som sa začala riadiť heslom, že to nechám na náhodu a uvidím, či sa to už konečne podarí. Ale neviem či to dodržím, lebo ja na to myslím stále. Veľmi by som chcela dievčatko, ale nechám to na náhodu čo to bude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre