Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

marek
29. júl 2005

Dr.Jonášovi by som neverila ani slovo, je zo susednej dediny a od nás jedna si bola dať vypočítať, aby sa jej narodilo dievča, lebo mala 2 chlapcov a má zase chlapca.A tie jeho výpočty o konci sveta, samé keci....

katicka
29. júl 2005

Ahoj marek,
uz som poslala 😀

pikha
29. júl 2005

ja neviem.. podla mna, toto sa da urcovat iba spätne.. ci to sedi kto sa kedy narodil. Tam tie teorie sedia. Ale planovat.. pocnem vtedy a vtedy,ehmm.. tazko 😉 zvlast, ked sa ta jemna vec rata na hodiny az priam momenty 😉

adypo
29. júl 2005

aj ja by som poprosila kocky, aby ste mi poslali ten kalendar.... bola by som happy ....
e-mail: istonovaa@vucpo.sk Srdecne dakujem ...

boska
29. júl 2005

jeeeeeej tak mozem vam oznamit ze podla cin.kalendara mi vysiel chlapec a my aj naozaj cakame chlapca !!! 😀

adypo
29. júl 2005

boska, bud tak dobra a posli mi ten kalendar na adela4@post.sk

boska
29. júl 2005

jasnacka poslem mne ho tiez poslala cat lebo inak by som ho asi nemala 😉........ 😀 takkkkk... uz to tam massss

dadulik
29. júl 2005

katicka, poslala si mi ten kalendar, ale vobec mi to nejde otvorit, poprosim este raz v tom worde, dakujem.

adypo
29. júl 2005

boska, idem pozriet a dakujem za ochotu ...

adypo
29. júl 2005

Neprislo mi to . skus na: istonovaa@vucpo.sk dakujem

biba
29. júl 2005

Ako hovori moj kolega. Doprava a hore 😀 😀 😉

zuzkaa
29. júl 2005

Ahojte babulky,mohli by ste aj mne preposlať ten "zazracny kalendar" ???? 😀
Dakujem. zuzana@tpdtransport.sk

katicka
29. júl 2005

dadulik, ale to, co som ti poslala je vo Worde, tak neviem, kde je chyba ☹

boska
29. júl 2005

adypo a zuzkaa poslala som vam to vo worde tak dufam ze to preslo.

zuzkaa
29. júl 2005

Boske: veľmi pekne dakujem, prešlo !!!!!!!!!!!!! Si zlatá ! 😀

andrijuska
29. júl 2005

Katicka, aj ja si prosim taky kalendar.Sestricka ide s mangelom na posvadobnu cestu, mozno pridu traja 😉

andrijuska
29. júl 2005

Ak by sa to nedarilo poslat, skus prosim na andrijuska@azet.sk
Dakujem Ti!

katicka
29. júl 2005

andrijuska
Uz som poslala 😉

dadulik
29. júl 2005

baby, tak som si pozrela ten kalendar, a musim vam povedat, ze som si presla seba, surodencov, neter, synovca a vobec na nikoho to nesedi!!!

tinafarkas
29. júl 2005

dakujem za kalendar... 😀

januska
29. júl 2005

Baaabyyyyyy, ja uz nechcem nikoho otravovat, kukam, ze sa to tu zvrhlo, ale poslal by mi ten kalendar niektoooo????? ☹ , prosim, prosim...do IP 🙂 🙂

lulu11
29. júl 2005

Ahojte, no my sa tiez chystame robit babatko 😉 , sice az o rok a velmi by som chcela dievcatko. Mozete mi niektora poslat ten ospevovany kalendarik na mail michalou@minv.sk, prosiiim, prosiiiim. Kujeeeem dopredu 🙂

andrijuska
29. júl 2005

Katicka,dakujem este raz!

zebricka
29. júl 2005

Baby, mne to neda, ale podla mna je to cele uplna somarina, mne je jedno, co budem mat, ved pri jednom snad neskoncime.... 😀

katicka
29. júl 2005

Zebricka,
je jasne, ze to treba brat s rezervou 😉
Je to iba pre zabavu, v nasej rodine to sedi, ale to neznamena, ze to tak je vsade. Ved ide o to, aby babatko aj mamicka boli v poriadke a ci je to chlapcek ci dievcatko je uz uplne fuk.
Ved tu boli spomenute take recepty, ako ze ked chces chlapca, tak musis spavat s valaskou pod postelou
😀 😀 😀
Takze baby, nieze to budete brat smrtelne vazne...

lulu11
29. júl 2005

Dakujem za kalendarik, uz aj si ho tlacim 🙂

matja
29. júl 2005

katicka, mohla by si mi to poslat tiez? Uz som ti poslala IP. Este nejdeme mat babo, to len tak pre zaujimavost. 😉

katicka
29. júl 2005

Ahoj matja,
uz som ti ho poslala 😀

januska
29. júl 2005

Nikto niiic??? ☹ , mne je to inac tiez jedno, hlavne nech to je z d r a v e ...., my sa uz snazime o "hocico" asi 4 mesiace, zatial nic, ale po svadbe dufam, ze sa usalasi potvora.... 🙂 🙂

lulu11
29. júl 2005

januska daj mail, poslem ti ten kalendarik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre