Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

kubo
17. sep 2005

ahojte dievčence, je to naozaj krásna téma, veď detičky sú tým najkrajším zázrakom. ja som o plodení počula a čítala presne to isté, čo tu bolo napísané. chlapec bude, ak je splodený počas ovulácie ženy, inak dievčatko. ale prvé sa dá málo ovplyvniť. ja som šťastná, pretože sme na tom začali pracovať na predsvadobnej dovolenke a je to tu, v piatok som dostala materskú knižku, tak bude zo mňa mamička. teším sa, len zdravíčko tomu malému človiečikovi želám najviac. ale predsa, snívam o chlapčekovi, Tomáško po oteckovi. tak som zvedavá.

ešte mám prosbu, kedže bude určite aj druhé - časom. mohla by som, vás poprosiť o ten kalendárik, veľmi ma to zaujalo. ďakujem a všetkým ženám želám toto šťastie. nech sa vám darí. 🙂

nera
18. sep 2005

Aj ja by som Vás chcela poprosiť o ten kalendárik.
Vďaka! 😉

mucilienka
28. sep 2005

pikha,
mam najnovsie poznatky, takze ak ste este s manzelom nepocali...
Ovulacia je cca na 14. den cyklu (ak ratas, ze prvy je den, kedy prisla menstruacia), zivotnost spemii je cca 3 dni. V medicine hovoria, ze tie rychlejsie spermie nesu v sebe informaciu "byt chlapcom", pomalsie, ale dlhsie zive, nesu v sebe informaciu "byt dievcatkom". Moznost oplodnit vajicko je kazdy mesiac priblizne 12 hodin. To znamena, ze pre pocatie dievcatka je treba mat styk pred 14. dnom cyklu, pre pocatie chlapceka prave v 14. den a den potom. Takze...? 😉

zic
28. sep 2005

no, ja to neviem na sto percent, ale na 50%. Normalne si zena lahne, muz na nu. Ked dojde k spojeniu a oplodneniu, tak je 50% sanca, ze to bude chlapec 😀 😀

michelle
28. sep 2005

zic, dobreee 😉

mucilienka
28. sep 2005

zic, waaaw 😲

zebricka
28. sep 2005

Zic, bodujes.....

ena
28. sep 2005

zic : 🙂)

tilly
3. okt 2005

inak, tento rok sa rodí strašne veľa chlapcov, ja keď som bola v pôrodnici, tak sa na jedno dievčatko narodili asi 4 chlapi 😀

A keď si to tak zoberiete, tak prvé tehulky, čo sa tu priznali, sme boli my, teda Silvinka, Virginia, Martinka a ja. Máme troch chlapcov a jedno dievčatko...

Takže ak chcete chlapca, tak makajte teraz 😀

pikha
3. okt 2005

mucilienka 🙂 diky moc.. beriem na vedomie a pouzijem 😀 K tomu pridam profesionalny tip od Zica a bude chlapisko ako remen 😎

pollyanna
3. okt 2005

mozete niekto poslat ten kalendarik aj mne? dik ( pollyanna@azet.sk )

evita
5. okt 2005

Katicka mohla by si aj mne poslať ten kalendárik, s manželom sa snažíme o bábo a veľmi by som chcela dievčatko, ale manžel chlapca, ale je to jedno čo bude nech je len zdravé. Ďakujem za kalendárik - písala so ti aj do IP. Ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evita
5. okt 2005

Baby, možte aj mne poslať ten kalendárik? evapa@post.sk Veľmi vám ďakujem

evita
6. okt 2005

Katicka veľmi pekne ďakujem za kalendárik. U mňa to vychádza! Moc moc ďakujem!!!!

danii
6. okt 2005

evita - uz cakate? 😉

eta
6. okt 2005

aj ja poprosim ten kalendarik do IP, my uz sice chlapca cakame,ale aspon to skontrolujem 😉

maria1610
6. okt 2005

Aj ja si poprosím kalendárik - som nedočkavá, nech viem, čo to bude u nás - lenže mi čakáme dve 🙂

katicka
6. okt 2005

Joooj baby, ale treba poslat mailovu adresu, do IP sa to neda. 😉

lenny
6. okt 2005

to co hovori mucilienka, tak to nam prednasali na nauke pred svadbou. Moja sestra sa tym riadi, oni su totiz velmi velmi veriaci, a nemozu sa chranit... Maju k tomu este taky specialny nastroj, ktory ti ukaze, ci ma zena plodny alebo neplodny den. Sestre to vyslo, prve babo bol chlapec, druhe dievcatko, presne ako chceli

katuliak
6. okt 2005

Babulienky, aj ja si poprosím kalendárik... roskova@carion.sk Ďakujem veľmi, veľmi pekne

katicka
7. okt 2005

katuliak,
poslala som 😉

lenny
7. okt 2005

mozem aj ja ten kalendar? andywild@cnet.sk

veronika23
7. okt 2005

Poprosim aj ja ten kalendarik, do IP, velmi pekne dakujem

lia
7. okt 2005

ahojte,strasne by som si aj ja zelala mat babatko,ale stale sa to nedari ☹ .Mozem vas poprosit aj ja kalendarik??Dakujem mooooooc.lilia@zoznam.sk

katka24
7. okt 2005

ajojte, aj my by sme chceli uz babatko, preto aj ja moc pekne prosiiiim o kalendarik. dakujeme vstrelcov@centrum.sk

vanci2610
7. okt 2005

Ahojte babenky,
mozete aj mne poslat kalendarik? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. (majky39@azet.sk)

katicka
7. okt 2005

lenny, lia, katka24, vanci2610
poslala som

veronika 23
musis mi napisat tvoju mailovu adresu, lebo do IP sa to neda poslat.

katka24
7. okt 2005

ahoj katicka, bohuzial mi to nepreslo, ak by si mohla posli prosim este raz. 😉

veronika23
10. okt 2005

katicka

kedze sa to neda do IP, tak tu je moj email veve23@azet.sk
Dakujem pekne

katicka
10. okt 2005

Poslala som, baby.
katka 24, ak ti to neprejde, tak mi daj vediet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre