Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

ikke
21. aug 2006
kuly
22. aug 2006

Sa som sa v jednej knihe docitala, ze chlapci sa maju robit nadranom medzi 4-5hodinou 🙂

kalupinka
22. aug 2006

aj ja chcem chlapcekaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

bludicka1
25. aug 2006

nam je to jedno, chlapec ci dievca ale vraj dievcatka sa maju robit na zaciatku cyklu, lebo su pomalsie ale vydrzia dlhsie a chlapci zase neskoro v cykle bo oni su rychlejsi a dostanu sa k vajicku rychlejsie....teda tak mi to bolo povedane, no co je na tom pravdy uvidime, ak sa nam podari🙂

snilko7
25. aug 2006

Babinky ja už chlapčeka mám, my by sme teraz dievčatko chceli, nejaká rada by sa našla 😉 ? Inak ja som počula vraj dievčatko sa má robiť tesne pred tým jak nastane ovulácia, lebo dievčatkovským spermiam to vraj trvá dlhšie a tie chlapčenské by ju predbehli 😀 to mám od kamošky, vraj jej to v tomto zmysle gynekolog povedal, samozrejme odbornejšími pojmami 😀

kalupinka
28. aug 2006

a chlapec sa ako teda robi??? 😀

renca3
28. aug 2006

Skoda, ze som sa sem na Modry konik dostala az po otehotneni. Cakame druheho chlapceka a tak velmi sme si zelali dobrucke dievcatko. My uz do tretice nebudeme skusat, ale vsetkym maminam prajem hlavne zdrave deticky. 🙂
Neviem ako sa robi chlapec, lebo ani my nevieme, kedy to vlastne presne bolo 😅

danii
28. aug 2006

snilko ma pravdu. a ked prebiehla ovulacia, resp. vo velmi kratkom case pred resp.po nej, sa "robi" chlapcek. ale povedzte - trafte ten spravny cas.... 😀 😀

kalupinka
28. aug 2006

kazdy den potom treba 😀 😀 😀

bellezza
30. aug 2006

opýtaj sa môjho muža, ten vie iba chlapov robiť 🙂

danii
30. aug 2006

😀 😀

laurajana
30. aug 2006

táto tabulka od Alex by mala byt spolahliva...do robenia chlapcekov 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

stela
19. sep 2006

Ahoj Katicka prosím ťa poslala by si aj mne ten kalendár?
Ďakujem krásne

ena
19. sep 2006

laurajana: ta tabulka nefunguje.. to by sme potom mali Ninu a my mame Filipa 🙂

ena
19. sep 2006

"kalupinka 28. aug 2006 o 13:45
a chlapec sa ako teda robi??? "

kalupinka: predsa tak isto ak dievca 🙂)

barunka
19. sep 2006

a my by sme mali Adamka a máme Simonku a navyše, ak by fungovala, tak by som bola chlap 🙂

danii
19. sep 2006

takze barunka, u teba to teda neplati a nefunguje totalne! 😀

barunka
19. sep 2006

danii no ja musím byť vždy niečo extra 🙂 🙂 ale zas na manžela, švagra, sestru aj jej syna to vyšlo... 🙂

ninocka
19. sep 2006

no ja som velmi zvedava co vyjde nam

sofika
19. sep 2006

Co je toto za tema? Vraj ako sa robi chlapec. Nechajte to na prirodu. Budte rady zenicky, ze vobec deticky mate a mozete ich mat. Toto mi pripada ako na hlavu postavene. Prestante analyzovat a uzivajte si chlapcekov, dievcatka, to je uplne jedno co to je, len nech je zdrave.

bajka26
19. sep 2006

podla mna vsetky metody na robenie chlapcov maju nieco doseba, lebo maju statisticky 50%-nu uspesnost 😀

hedunecka
8. okt 2006

no asi uz nebudem aktualna ale tie ktore sa snazite o chlapca musite si vediet vypocitat alebo zistit kedy mate ovulaciu..ked chceta chlapecka treba ho splodit v den ovulacie lebo chlapcenske spermie su rychlejsie a velmi rychlo odumru..cim dievcenske ktore sa najlepsie plodia asi 2 dni pred ovulaciou su pomalsie ale dlhsie vydrzia cize ked zacne den ovulacie dostanu sa do svojho startu oni lebo chlapcenske uz medzi tym odumreli.. 😀 tak vela stastia my sa ideme snazit o dievcatko.. 😀

lyzenka
8. okt 2006

zevraj, ak mate ovulaciu z laveho vajecnika......budete mat dievcatko.....a ak z praveho...budete mat chlapceka... :O))))))

Teraz jedna znama otehotnela z laveho vajecnika.....kedze pravy ma vyoperovany.....a caka dievcatko..... 😀

melory
8. okt 2006

tak som to aj ja pocula, alebo ze ked sa uchyti spermia o niekolko dni po ovulacii alebo pred ovulaciou tak ze dievca ale to je sprostost lebo dnu idu muzske aj zenske spermie. ale vtip: cez den sa robi chlap a cez noc dievca lebo v noci p...vidis, ale zas to nie je pravda lebo hugo je urobeny cez den. takze??? nevieme a keby sme vedeli inac by sme to tu zorganizovali ako boh chce.

bellezza
8. okt 2006

opýtam sa muža, on vie len chlapcov robiť 🙂

kvetinka98
13. nov 2007

pohlavie ja si myslím že je to fakt náhoda a viem že záleží na spermijách sú Y a X ževraj chlapčenské sú lenivejšie a idú pomalšie a vydržia v tele ženy dlhšie a ženské sú rýchlejšie ale rýchlejšie aj odumrejú a močom sa vylúčujú takže výsledok záleží kedy príde ovulácia a kedy sú plodné dni a čo sa prvé prichyti či Y ylebo X sú pomiešané.
Nie že teraz ideme robkať chlapčeka a budú iba Y alebo ideme robkať dievčatko a budú X to nie je o tom oni sú pomiešané atď.
Toto je môj názor.

kvetinka98
13. nov 2007

aj ja by som si poprosila ten kalendár ak by bol niekto taký láskavučký ďakujem ja by som radšej mala dievčatko

sstefi
13. nov 2007

jee, hedunecka, vidím, že vám minuloročné "snaženie o dievčatko" vyšlo. 😵 😀 😵

sstefi
13. nov 2007

kvetinka, neviem či tu bola reč o tej tabuľke "čínsky kalendár pohlavia" alebo niečo podobné, ak áno tak mne to nevyšlo podľa toho. samozrejme bolo mi to jedno, ja len tak informatívne som do nej nakukla. 😉

katarina822
18. nov 2007

😉 dievca s najvačšou pravdepodobnostou bude pri pravidelnom a castom milovani chlapec naopak pri nepravidelnom.otehotniet sa da teoreticky na plodny teda ovulacny den este aj 6 aj 12hod.spermie dojdu k vajicku 1den cize chlapec by bol ak by ste to robili pol dna pred ovulaciou ale 10dni pred tym nech spermie nebudu v tebe.a ešte jedna sanca ak niesi prvorodena dcera je pravdepodobne ze to bude chlapec. 😵 lebo prvorodene dcery maju prve babo dievca.Zhrniem to prve dieta dievca sa rodi s velkej a castych dokazoch lasky chlapci su plodeny z raz za cas milovania a pri konci plodnych dni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre