Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

ivanusssenka
2. jan 2014

@katicka DOBRY AJ JA BY SOM CHCELA TEN KALENDAR ALE NA SYNA MAME DVE DCERKY

lixi
13. apr 2014

Ahojte,chcem sa Vás opýtať či niekto nevie o tom,že sa každých sedem rokov mení krv?????či je to vlastne pravda......máme dve dievčatá a veľmi túžime po chlapcovi.....

martuska46
13. apr 2014

@lixi presne tuto metodu mi raz vysvetlovala kamarátka, tak dufam, že mi to teraz víde :0)

anatalia77
13. apr 2014

@lixi tiez som o tejto 7 rocnej obmene pocula.Ale ako treba na chlapca,tak to neviem

lulu369
13. apr 2014

@lixi ahoj ja som o tom už počula...a podľa toho kto má mladšiu krv tak to bude buď chlapček alebo dievčatko (keď má mladšiu krv mamina tak to bude dievčatko, keď ocino tak to bude chlapček) aj keď na "zaručené" recepty neverím, musím priznať, že nám to vyšlo 🙂 s dcérkou som otehotnela keď som mala 21 rokov (vtedy som mala "mladú" krv ja) a so synom som otehotnela mesiac pred 25.-mi narodeninami (Manžel mal vtedy 28 rokov, takže "mladú" krv mal on)...nám to náhodou vyšlo, ale naším známym, ktorí sú vekovo na tom ako my (kamarátka je ten istý ročník čo ja, kamarát zasa ten istý čo môj manžel) to nevyšlo (kamarátka tiež otehotnela ako 21 ročná len o 4 mesiace neskôr ako ja a majú synčeka)....
ono je to ako s tým čínskym kalendárom (neviem či si o ňom počula - podľa toho v ktorom mesiaci si otehotnela a koľko si mala vtedy rokov sa dá určiť či budeš mať chlapčeka alebo dievčatko), mne pri oboch tehotenstvách vychádzalo dievčatko a mám doma dcérku aj synčeka....

marissenka
13. apr 2014

Chlapca treba hned pocas ovulacie .dievca par dni pred.spermie z ktorycg bude chalan su rychlejsie,ale skor hynu..toz teoria, v praxi to nemam odskusane 😉

katren
13. apr 2014

@lixi treb sa snazit presne v den ovulacie presne ako pise @marissenka .....my to mame aj odskusane a kamoska tiez 😉

marissenka
13. apr 2014

A v tom cinskom kalendari si treba najskor vypocitat ..skutocny vek.. mozes mat 24 ale ten skutocny,ci aky to moze byt o rok viac .tam sa to neako este pocita z dat narodenia..ja som tiez spekulovala,ale po tych neuspesnych mesiacoch som bola rada,ze sa vobec zadarilo...

dolce_principessa
14. apr 2014

Tak my sme sa rozhodi ze chceme babo a v ten mesiac sme keksovali hocikedy...aj pred ovu aj cez aj po..a je z toho chlapec 🙂

adka1978
13. jún 2014

Ja budem mat troch chlapcov a vsetky dodrzane teorie na jednu suknicku padli...takze ja neverim nicomu.Je to o nahode..

janka_mamka
13. jún 2014

hahaha dobra otazka že ako sa robi chlapec ja umrem 🙂 no ale čo som ja počula že pre chlapca musí byt hlboko a dlho vo vnutri a robi sa počas ovulacie ..pre dievca zas že rýchlo von a robi sa po ovulacii .. ja mam chlapca a sedi to..ale či to je ozaj pravda... je to niečo o tom že dievčata su rýchlejsie či ako...myslim spremie 🙂)))) 😝

mary2610
15. sep 2014

Ahoj katka môžem tá poprosiť O ten kalendar
Na môj mail mary2610@azet.sk dakujem

tinuska436
24. jan 2016

🙂 pri prvom mi to vyšlo 🙂

lubicazoe
17. máj 2016

@katicka prosim si taky kalendar. dakujem

tobnuf
28. máj 2016

Od zadu a tlacit do praveho rohu hore ale musi chlap aspon tyzden cvicit v posilke aby boli spermie muzske 😂

tobnuf
28. máj 2016

@tinuska436 hlupost 🙂

petulda333
28. máj 2016

@tobnuf mne aj mojim 7kolegyniam vyslo presne podla tej tabulky...nahoda?neviem ale skutocne to tak bolo

tobnuf
28. máj 2016

@petulda333 ozaj? To je sranda 🙂 inak ako vychadza to aj mne ale ale.. 😂

petulda333
28. máj 2016

@tobnuf a mozno na tom nieco bude 😂 aj ked moc na take neverim

tobnuf
28. máj 2016

@petulda333 ved to ze ani ja 😂😂

puklica13
28. máj 2016

Mne ani v jednom pripade... 😀

tinuska436
29. máj 2016

@tobnuf ja netrvrdim ze je to pravda 😀😀😀 isto sa deti neriadia kalendarom.. no mne prve vyslo, druhe este neviem.. porom napisem.. podla toho by mal byt chlapec...uvidiiime 😀😀😀😀😀

marinablue
29. máj 2016

@tinuska436 ten kalendár na fotke to je univerzálny alebo špeciálny pre teba? Lebo mne podľa neho všetky deti vychádzajú naopak. Dievčatá by podľa neho mali byť chlapci a naopak. Že mi všetky deti vyjdú naopak som síce nečakala ale ani ma to neprekvapilo-. 😀

tinuska436
30. máj 2016

@marinablue neviem na nete som ho len našla.. mal by byť univerzálny, no samozrejme nie 100% všetko je len náhoda 🙂 🙂 žiaden kalendár pohlavie samozrejme neovplyvnííí 🙂

katka0202
30. máj 2016

chlapca počas ovulácie. Mám vyskúšané 🙂

poohie
30. máj 2016

nijako, dostava sa ako dar z neba! tak isto, ako dievca.
baby, neblaznite, co by ine zeny dali za zdrave dieta! alebo vobec aspon nejake!

johy_1989
4. jún 2016

Prosim poslite aj mne ten kalendar

evittam
4. jún 2016

Presne tak isto ako aj dievča.... 😀

andrejta
4. jún 2016

@marinablue
K veku matky treba priratat jeden rok

monilik
4. jún 2016

moj muz vie... 😀 mame dvoch...
ale nie, teraz vazne - oboch sme splodili pocas ovulacie. prveho den pred a druheho v den ovulacie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre