Obmedzujete sa v niečom pri plánovaní bábätka?

sisulka7
14. okt 2008

chcem sa len spytat, ze ked ste zacali pracovat na babatku, ci sa nejakým spôsobom obmedzovali. mám na mysli, ze ked sme zacali pracovat na babatku minulý mesiac a este som nemala menstruaciu, takze neviem, ci sa podarilo alebo nie. Ci si mozem uzivat vsetko ako sauna, posilovna, prípadne, ci si obcas dat s kamoskami drink a pod. A co strava, zaradila som kyselinu listovu ale inak nic iné speciálne. Co mi poradite?

ingulik
14. okt 2008

ahoj sisulka.... ja sa neobmedzujem nijako, ale akonahle by som zistila ze som tehu tak by som prestala robit vsetko co by mohlo nejako uskodit babatku...v prvych dnoch je zarodok samostatna jednotka 😀 a nie je spojena s matkinym telom, az ked sa zacne zahniezdovat dochadza k prepojeniu obehu a to uz su vacsinou aj nejake tie priznaky tehu ... a potom si uz treba davat na seba a mimi pozor lebo prve tyzdne su najdolezitejsie pre vyvin organov, hlavne nervova sustava sa vyvija ako prva
...juj som sa rozpisala, ale rada 😉

ingulik
15. okt 2008

este mi napadlo...ja papam vitaminky babyplan... a akosi mi nechuti si ani dat pohar vina 🙂

egyptanka
15. okt 2008

sisulka, my sme sa snazili uz asi dva roky, riesili sme uz aj CAR, ale potom som povedala ze takto teda nie, ze uz nechcem riesit otehotnenie a zacala som riesit zivot ... xixi riesila som ho mesiac a potom som sa dozvedela, ze som tehotna. Tak vypustenie akychkolvek myslienok na splodenie s kombinaciou dobreho oddychu po dovolenke prinieslo svoje ovocie.
Neviem presne kedy som otehotnela, ale v tom case som mala za sebou jednu dost hustu zurku, kde musim priznat ze alkohol tiekol potokom, potom som kamoske vypomahala na jednej akcii a tam som vlacila tazke mineralky ... a babatko je i napriek tomuto uplne zdrave.

jahodka11
15. okt 2008

sisulka,ja som nic neobmedzila, aj vinko som pila a boli sme aj v saune a to som uz bola tehotna....len som este nevedela....nam sa to podarilo hned, s cim som vobec nepocitala.....ale jasne, ze som sa neopijala....ale pohar, dva vinka nikoho nezabil...a aj danielko je zdravy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre