Očkovanie a neplodnosť

21. jan 2022

Ahojte covid som mala v novembri a zaciatkom decembra priatel sa dnes dal zaockovat niesom ani antivaxer ani nic podobne prosim vas v buducnosti si planujeme dieta je tu niekto kto bol ockovany a podarilo sa dotycnej zene otehotniet ? Pretoze mam v sebe taky strach ze vakcina moze sposobit neplodnost dakujem za odpovede pekny vecer

heln
22. jan 2022

alkohol, fajcenie, nezdravy zivotny styl, choroby v detstve, ftalaty..... ale za vsetko moze ockovanie

danica2711
22. jan 2022

nemám starosti, tak si ich vyrobím?

autor
22. jan 2022

@danica2711 nevyrabam si starosti to boli iba take vtierave myšlienky a chcela som pocut nazory inych zien ci mali dieta po ockovani ci to nesposobil nejaky problem to je vsetko viem ze aj ine faktory mozu sposobit neplodnost ale teraz som myslela konkretne na vakcinu

sim_mi
22. jan 2022

Obaja sme prekonali covid a sme ockovani, otehotnela som na prvu supu 3 mesiace po druhej davke.

sykoroka_dizajn
22. jan 2022

Ja mám práveže normálne podozrenie že som otehotnela na ockovani 🙈🙈🙈 ale nie akoby zázrakom som po ockovani otehotnela aj keď som napr kvôli štítnej zlaze ani nemala menštruáciu… pred očkovaním sa nám pár mesiacov nepodarilo… aj keď to spolu asi nesúvisí a je to náhoda že sa mi Zrovná nejak umúdrili hormóny z tej štítnej žľazy alebo čo…

sulejmanka
22. jan 2022

mne povedali po druhom porode, že sa mi otocila maternica, ale že ak už nechcem deti, že to nie je problem.... v juni som mala druhu davku, v juli som otehotnela, a to aj napriek ochrane ... ale tym nechcem povedať že to ma suvis s ockovanim, to skôr na margo neplodnosti po vakcinacii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre