Akú značku kyseliny listovej odporúčate?

micinka999
31. aug 2017

Ahojte.... poraďte akú značku vitamínov kyseliny listovej ste si kupovali a boli spokojný aj s cenou aj užívaním. Ďakujem

micinka999
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vlasta1818
11. dec 2017

@micinka999 veľmi ti to prajem aby sa podarilo 🙂 Tá radosť je neopísateľná. To tak býva bohužiaľ. Užívajte si, cestujte, majte sa radi a verím, že to príde. Posielam veľa síl

micinka999
autor
11. dec 2017

@vlasta1818 ---jej ďakujeme...aj vy sa držte...užívajte si krásne obdobie....niekedy sa ozvy ako to ide... 🙂

micinka999
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micinka999
autor
2. jan 2018

@vlasta1818 ....tak sa nám to podarilo aj bez vitamínov nakoniec...žiadny stres a hlavne pohoda asi zabrali.... zhruba po 4 mesiacoch aktívneho snaženia v decembri po 3 dnoch meskania slaba ciarka o dva dni silnejsia no a po 6 dnoch meškania 1.1.2018 digi test ukazal 2-3 týžden..tešíme sa Veľmi... dúfam že aj Vám sa darí. Všetko dobre v Novom roku prajeme 🤰 ... sranda sama sebe som napísala ...ach nevadi stava sa

vlasta1818
28. mar 2018

@micinka999 ahooojky prepáč, že až teraz, ale som šťastná aj za teba 🙂 Budeš super mamička. Ja sa držím, len tie dni mi veľmi rýchlo letia, mám pocit, že nič nestíham. Ale o to nejde. Hlavne si myslím, že by bolo teraz vhodné aby si si vitamíny skúsila, aby malinký drobček mal všetko a aby ste rástli ukážkovo 🤰 ❤

micinka999
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micinka999
autor
3. apr 2018

@vlasta1818 ...po tej veľkej radosti prišiel neuveriteľný žiaľ a bolesť..o babenko sme prišli v 7 tt :(

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre