Čo vám reálne pomohlo pri liečbe oligoastenozoospermie?

sgilvadia
16. sep 2019

Nemáte niekto skúsenosť s liečbou OAT? Viem že je kopec fór, prosím reálne skúsenosti čo vám pomohlo. Vitamíny nezabrali . ďakujem

nikaaa1982
16. sep 2019

ahoj, môj manžel to má tiež, my sme už skúšali všetko, čo je na trhu a nepomohlo nič. Trošku sa zvýšil počet, ale morfológia a pohyblivosť sú ešte horšie :(

babikadaska
16. sep 2019

Ahoj. Nam nepomohlo vobec nic. Rokmi sa to zhorsovalo. Riesili sme tehotenstvo cez IVF.

babikadaska
16. sep 2019

@nikaaa1982 inak to iste u nas,mierne sa upravil pocet, ale vobec to nemalo pozitivny vplyv na sancu pocat prirodzene.

jajawka
16. sep 2019

@sgilvadia - manzel - oligoastenoteratozoospermia - 3krat som prirodzene otehotnela, cakam 2. babo (raz som potratila). V dvoch centrach nas posielali na ISCI.

nikaaa1982
16. sep 2019

@jajawka gratulujem 🙂

sgilvadia
autor
16. sep 2019

@jajawka a čo si myslite že pomohlo?

suesue1983
16. sep 2019

Aj môj mm mal túto diagnózu, pil kotvičnik a ja alchemilku a podarilo sa prirodzene.

ivka07071993
22. sep 2019

@sgilvadia moj manzel tiez ma tuto diagnozu, zatjal pije Folandrol, Macu a Zinok po 3 mesacoh iba trošku lepše, zvešelasa pohiblivost´ a počet ale aj tam to nie je norma(((

baby2
22. sep 2019

@sgilvadia tiež je to MM diagnóza, ale nakoniec máme 3 deti počaté prirodzene 🙂, asi naozaj platí výrok, že na počatie stačí len 1 ! zdravá, pohybliva a snaživa spermia ... držím palce

lenteraz111
22. sep 2019

Nič nepomôže na túto diagnózu bohužiaľ. Vitamíny zlepšia len rýchlosť, množstvo, no nie morfologiu

babo44
24. sep 2020

@jajawka dobrý deň prajem, môžete mi napísať bližšie info. My mame tiež tú diagnózu a snažíme sa prirodzene :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre