Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
25. máj 2009

evit ako chudnes???? 😕 😕 😕 😕 😕 uvitam kazdu radu 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. máj 2009

riana chcela by som mat tvoj problem,ze chciet pribrat to by mne veru problem nerobila ja som schopna zozrat sladkosti na kilaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

riana12
25. máj 2009

Cipsi, teraz tlacim cukriky-vexty do seba, pred chvilou som mala jednu muslitycinku, aj doobeda jednu. Ale asi z toho vela tuku nenarobim 😅

nelynka
25. máj 2009

baby idem na slniecko, kvietky som si uz presadila..mm je upovedomeny zo situaciou a idem predychavat.. ☹

cipsinka
25. máj 2009

nely tak sa vyrelaxuj a potom prid ja tu budem ak nebudem citat knizku 😉 😉 😉 😉 😉

riana12
25. máj 2009

Nely, neboj, to prehrmi ani nebudes vediet ako a bude zase fajn 😉 (ani kasa sa neje za horuca).

A beries si aj nas von? 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

evit dik za IP 😉 😉 😉 😉

cipsinka
25. máj 2009

riana no z tych fit tyciniek veru nepriberies riadne cokoladu studentska pecat,krovky a taaaak podobne 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

riana12
25. máj 2009

Cipsi, s cokolady by som akurat vyzerala ako prasiatko (mame tu teda riadne dusno, no a zababrana od cokolady, neni buhvico 😀) 😀
Ale myslim, ze tie vexty to nejak zachrania 😎

evitkamalicka
25. máj 2009

cipsi nemas za co 😉

cipsinka
25. máj 2009

baby dnes mi maturuje brat uz ma z dvoch odmaturovane na dvojku a to sa veeeelmi divim,lebo ledva prechadzal 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. máj 2009

riana idem vyskusat ci mi pojde net aj von, schvalne 😀

riana12
25. máj 2009

Nely, cakam/-e 😀 Ale nie ze nas nechas v stichu 😀
Cipsi, gratulujem k braskovym dvojkam 🙂

nelynka
25. máj 2009

riana tak nevezem, neviem aj tak tu wifinu nastavit a nechce sa mi s tym teraz babrat..

cipsus to je usper..ja som prechadzala na 3ky a aj som tak zmaturovala a tiez spoluziaci co ledva prechadzali zmaturovali na 1 alebo 2 😉

riana12
25. máj 2009

Nevadi, Nely 😉

nelynka
25. máj 2009

idem pridem, tak papik zatim..za taku hodku, dvesom naspet...

riana12
25. máj 2009

Paaa 🙂

cipsinka
25. máj 2009

aj ja som rada aj ked znamky na mature nie su az tak dolezite hlavna vec,ze zmaturuje este ma anglinu dnes pred sebou a toho sa strasne boji,lebo z toho je vymenteny tak som zvedava a este zajtra ma nieco ale to povedal,ze ked dnesok spravi,ze zajtra to je malina tak som zvedava 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

a ja som taaaaaaaaaak strasne hladna,ze kym sa mi spravia tie stehna tak asi aj stenu zozeriem 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
25. máj 2009

este som cakala kym odidu smetiari a idem na dvorcek konecne, tak sa tesim, idem asi zahradku okopkat a potom trosku povyvalovat..tak to bude najlepsie..

tak papiiiiiiik (ked ja od vas neviem odist) 😅 😅

riana12
25. máj 2009

Nely, zavislacka jedna 😀

cipsinka
25. máj 2009

nely nas luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubi aj my ju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
25. máj 2009

Nely, hip hip huraaa 😀

cipsinka
25. máj 2009

dobre dievcence idem aj ja na chvilu od Pc,nieco si porobkat a pocitat 😉 😉 😉 😉

riana12
25. máj 2009

A ja tu zase ostanem sama? ☹ Ale nevadi, obcas to tu omrknem, pojdem aj ja 🙂

cipsinka
25. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

http://www.cas.sk/clanok/118033/ukecanu-zenu-sp...

nelynka
25. máj 2009

cipsiiiiiiiiiiiiiiiiiii boze ta bola fakt ukecana. to som este take decko nevidela 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. máj 2009

Ahojte 🙂
konecne doma z prace ... boli sme ale este na naupe v Lidli a zase sme kupili nanukovu tortu, tak uz tlacime 😀 ... a kupila som svojmu buducemu synovcovi aj 4 bodycka 😵

riana12
25. máj 2009

Ta mala je ale zlatunka 😀 😀

Zuzi, nakupcicka jedna 😀

zuzanockamt
25. máj 2009

riana ... a blahozelam k uspesnemu rozhovoru s drahym 😉 ... no veru nakupujem, ved sa uz na neho tak strasne tesiiiim, nech uz je na svete 😵
dnes mi riaditelka ponukla externu spolupracu od septembra, chceli si ma tam nechat ako interneho zamestnanca aj na buduci skolsky rok, ale kedze uz mam od augusta podpisanu zmluvu v skole, tak to uz nechcem rusit a v tejto praci - v CVC - budem robit externe na dohodu ... tak som sa aj potesila, lebo zase budu nejake peniazky navyse ... a volal mi dnes aj riaditel zo skoly, ze mi dava od septembra aj triednictvo, takze budem mat aj tam nieco navyse ... ja som tomu len rada, lebo bohvieako MM s pracou, tak vsetko navyse nas len potesi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre