Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. máj 2009

bernus sa ma dobre pravdepodobne...skola, skusky, praca..nediv sa ze nestiha

cipsinka
30. máj 2009

ups to nemalo byt tu 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. máj 2009

😀 😀 😀 🙂

cipsinka
30. máj 2009

ved ja sa jej nedivim... 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. máj 2009

som vytocena a asi to je pekne citit..idem ja radsej het, dovarit obed a potom kus kuknut kriminalku a niekam vypadnut s drahym bo ma tu slahne dneska..
skocime asi kupit poter na predsienku a ked zaschne beton tak vylejeme nech je aj to hotove ked pride svokor..
a on bude uz len stierky robit a dlazbu dokonci 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

nely nie mne to nevadi ja ta chapem,keby mna nietko furt otravoval s hlupostami tiez by mi nebolo vsetko jedno,cize pohodicka som rada,ze si tu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... veru musi to byt na nervy, ked ta takto stale otravuju ... aj ja by som niekam vypadla, ale MM je u brata na doma a pride az niekedy podvecer a to uz pojdeme len na nakup

cipsinka
30. máj 2009

zuzi aj ja by som niekde isla ale nemam s kym 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
30. máj 2009

cipsi ... tak sme na tom momentalne podobne 😀

cipsinka
30. máj 2009

zuzi asi tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nelusik tak ty si predsa odisla??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja uz som obed dovarila a musim konstatovat, ze polievka sa vydarila ... este musim skusit nakyp

nelynka
30. máj 2009

nie nie tu som bola som dovarit obedik 😀 😀

nelynka
30. máj 2009

ono viete, az pri takychto veciach zistite co mate vlastne doma a ocividne to zistuje aj moj mm, ze nie som az taka zla ako sa zda 😀 😀
ze su aj horsie bytosti na svete 😀 😀

ona si za to moze sama a ked si on chce kus oddychnut ona je nestastna ze ju necha, lenze on by to nerobil keby mu vkuse nevykrikovala milenky, ale vkuse..niekto mu vola a ona hned ze milenka, ide do prace a ona ze ide za ilenkami, to by vytacalo aj mna...
ale tak jej treba..

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... tak to musi byt ozaj zvlastna osoba ... a kolko maju obaja rokov?

nelynka
30. máj 2009

zuzi hadaj 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

no podla toho spravania budu asi este dost mladi ... len nechapem naco im je potom svadba ... ci sa dievcine zaziadalo spravit si zurku v peknych satach? 😅

nelynka
30. máj 2009

zuzka...
mladi podla teba moze byt aj 30rocny chlap ked sa tak chova..
obaja budu mat 21 zachvilku..
ja som sa vydavala v 20ke, ale toto som nikdy nerobila, som podla teba mlada??

a nie mladej slecne sa nezaziadalo spravit si zurku s peknych satach, ale sa to zaziadalo mlademu panovi

zuzanockamt
30. máj 2009

nechapem ich vobec, ale to je ich vec ... ja som v 20-ke o svadbe a rodine ani neuvazovala ... mala som vtedy ine zaujmy, chcela som dokoncit VS, ziskat nejake skusenosti v praci a tak podobne

nelynka
30. máj 2009

ja to tiez nechapem..
ale neni to vobec o veku..
niekto si zivot zacal uzivat skorej a v 20ke vie co chce, niekto si ho nezacal uzivat ani v 30ke este a nevie ani co chce..ako moj bratranec...ma 36 a nevie co chce...chova sa ako 15rocny pubertak..
proste to nie je o veku...ale o zivotnych skusenostiach ktore cloveka menia a menia aj jeho spravanie voci ostatnym ludom..

zuzanockamt
30. máj 2009

je to aj o skusenostiach, ale aj o veku

nelynka
30. máj 2009

hm, to ma ako chces prirovnavat vekom s nimi, chces povedat ze sa chovam tak isto ako kazda jedna 21rocna pubertacka a len ten co ma 25 a vyssie uz je zrely na zivot a vie co chce?

o tomto by sa dalo diskutovat hodiny a hodiny a aj tak by sme k nicomu nedosli lebo kazdy ma na to svoj nazor... 🙄

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... ja ta neprirovnavam k pubertakom, ale viem, ze je rozdiel, ci ma clovek 2O alebo 30 😉

zuzanockamt
30. máj 2009

no a kde ste sa vsetky stratili? 😅

nelynka
30. máj 2009

zuzi lenze nemozes prirovnavat mna a ich a to rozdiel len nejaky rok medzi nami..alebo nejake ine holky v mojom veku..kazdy je iny a kazdy zvlada dane situcie inak..ja som sa na vela veciach poucila co sa mi vlastne neoplati robit lebo skodim len sebe, lenze niekto tieto veci nechape ani v 30ke, takze podla mna vo veku rozdiel nie je...

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... ved uz to neries 😉

nelynka
30. máj 2009

ok 😀 😀 😀 😀
ale mne to neda 😀 😀 😀

inak poslala som ti do IP jednu stranku co som nasla mozno by ste si nieco vybrali odtial

zuzanockamt
30. máj 2009

ved aj tak by sme si kazda len hudli svoje 😀
idem kuknut tu stranku, co to tam je 😕

zuzanockamt
30. máj 2009

a inak ty si podla mna dost rozumna a urcite vies, co chces ... sudim len podla toho, co pises ... ved uz si aj dost dosiahla - mate vlastny domcek, takze mozes byt so sebou len spokojna

nelynka
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cipsinka
30. máj 2009

ahojte uz som tu,pozerala som archiv na markize,ja suhlasim s nelynkynim nazorom,ze to voooooooooobec nie je o vedku poznam 20 rocnych a maju viac rozumu ako nejaky 35 rocny a podobne,ja mam 23(v septem.)a tiez som sa skoro stala dospelov ale to uz je moje sukromie a to nerozoberam na forach 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre