Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja som tu medzi vami asi najstarsia 😅 ... no pekne 😀 ... ale nevadi 😀
ja mam na to aj tak svoj nazor 😉 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

uz mam komecne draheho doma, tak sa len napapa, osprchuje, vypije kavu a pojdeme do tesca na nakup

cipsinka
30. máj 2009

jasne zuzi,ze mas na to svoj nazor studovala si vysku a vtedy si ludia tak neuvedomuju svoju dospelost az ked z nej vyjdu 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
30. máj 2009

neviem ci je to tym, ale asi mas pravdu 😉 ... ked si dlhsie v skole, tak to mas trosku posunute 😀

cipsinka
30. máj 2009

zuzi na beton je to tak,skola omladzuje a clovek sa stale citi dietatom 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja budem mat potom takuto omladzovaciu kuru az do dochodku 😀

cipsinka
30. máj 2009

no mne tiez mozno prdne v hlave a budem chciet byt mlada v 50tke tak pojdem do skoly,alebo ako je teraz hitom spravim si dieta nech vyzeram mlado 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja som v skole dennodenne medzi detmi a aj to dost pomaha udrzat si mladost ... hlavne tu psychicku, vidim to na mojich rodicoch ako to funguje ... a ja sa tiez asi budem drzat toho hitu s dietatom 😀 😅

nelynka
30. máj 2009

kriza vrcholi...bude z toho rozchod 😖

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... to vazne??? ... takze ziadna svadba sa nekona ... ale mozno si to este rozmyslia 😕

nelynka
30. máj 2009

hej zuzi vazne..
a nerozmyslia si to, teda on si to nerozmysli..proste ze uz nevladze a nevie si s nou predstavit uz ani buducnost a aj keby spolu ostali priznava ze by stale robil nejake blbosti aby jej zaerne robil napriek..

ale hold, to je tak...ked sa ponahla do niecoho o com ani sam nie je presvedceny

zuzanockamt
30. máj 2009

no co uz ... tak si asi neboli sudeni 😖 ... a ma teda nejaku inu, ci to ona si len vymyslala?

cipsinka
30. máj 2009

zlatko a ty si sa na tu svadbu tak tesila 😔 😔 😔 😔 😔 ,teraz mi je luto teba ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
30. máj 2009

ona si vymysla ako setko co sa tyka mileniek..
je to len jej bujna fantazia...

dost ma to mrzi ze ju chce nechat..ani nie koli svadbe, tu mozu zrusit ale preto lebo ju poznam a je vcelku fajn holka..dala by mu aj vlastny zivot len niekedy nevedela kedy si ma kusnut do jazyka a on nie je z tych ze by to brali ako moj mm, jednym uchom dnu a druhym von...ale vzdy sa na vsetko nasral...

ona koli nemu brala pozicky jednu za druhou, aj na svadbu brala pozicku ona, lebo on nerobil..bol dlho doma nezamestnany..a ona ho vpodstate zivila, platila najom a tak..
a on ju chce teraz nechat..vpodstate setko co tam maju, jeho book, pracku, telku je jej, lebo ona to kupovala pre neho so svojich penazi a myslim ze to on neprekusne..

nelynka
30. máj 2009

cipsi na druhej strane som aj rada lebo by to boli len vydavky aj pre nas..saty, oblek (kezde zenich si kupil taky isty oblek ako moj fero), nejaky dar, benzin...nejaky kolac by sa patrilo doniest..
ale zase ma to aj trosku mrzi..ale nie pre mna ale pre nich dvoch lebo viem ako sa este nedavno na svadbu tesili

cipsinka
30. máj 2009

joj,no dost neprijemna situacia 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
30. máj 2009

je a poriadne..a samozrejme zase v tom hra rolu "kamarat"
jeden jeho mu povedal: poriadne si rozmysli ci s nou ostanes aby nebolo neskoro a bolo uz po svadbe..

tak ako fakt kamarat toto nepovie a to je presne ten typ ako boli ferovi kamarati...

zuzanockamt
30. máj 2009

tak to jej teda nezavidim, no co zoberie si veci a jemu neostane nic, ked to kupovala zo svojho

cipsinka
30. máj 2009

presne zuzi ja by som vsetko pobrala a hajde praca 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nely kedy idete na odber tych vajicok co si spominala??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
30. máj 2009

hm, len este keby sa tak mala kde odstahovat..co nema a ani on nema kam ist..

zuzanockamt
30. máj 2009

veru tak cipsi 😀

cipsinka
30. máj 2009

ja by som jeho vysmarila z bytu ved ho plati ona no nie,tak nech si hlada nieco nove a hotovo

nelynka
30. máj 2009

cipsi nejdeme asi si to poriadne vcera necitala vecer...zamietli mi to

cipsinka
30. máj 2009

tu si to pisala???? 😕 😕 😕 😕 😕 ups tak to som si teda ozaj nevsimla 😅 😅 😅 😅

nelynka
30. máj 2009

hej pisala, myslim..

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... no to je skoda, ze ti to zamietli

nelynka
30. máj 2009

cipsus tak asi somt o sem nepisala, prepac, som ta krivo obvinila ☹

cipsinka
30. máj 2009

nely vcera vecer asi tazko ved si vobec nic nepisala a den predtym si pisala,ze idete pozriet do centra ale potom si o tom uz nic nepisala..........

cipsinka
30. máj 2009

nely 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
30. máj 2009

tak MM sa zapozeral do filmu, takze nakup sa odsuva na nejaky cas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre