Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
31. máj 2009

dobre ale uz ozaj sa idem pustit do toho obedu,lebo to nebude obed ale vecera 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
31. máj 2009

no mne to dost vadilo, aj ked nejaky extremne zly pristup som nezazila ... lenze ked som mala doma tri roky uplne inu poziciu, tak to bolo pre mna dost tazke sa prisposobit niecomu uplne inemu a bohuzial s ami to ani nepodarilo

cipsinka
31. máj 2009

my dnes ked pride drahy ideme na prechadzku do parku 😎 😎 😎 😎 😎 a dame si zmrzlinku,kedze mam dnes povolene 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
31. máj 2009

aj ja chcem ist do mesta na kolacik, lenze ked je tak hnusne vonku,tak ma to trosku odradza, no uvidime este

zuzanockamt
31. máj 2009

tak u nas uz zase leje 😠 😠 😠 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝

cipsinka
31. máj 2009

ja uz mam zeleninu tak uz iba cestovninky sa dovaria a hajde papat,som zvedava dokedy u nas vydrzi taketo pocasie potom nastane zlom a bude tu liat mesiac v kuse 😒 😒 😒 😒 😒

zuzanockamt
31. máj 2009

co mas dnes cestovinovy den?

cipsinka
31. máj 2009

ano mam ten mam najradsej,lebo milujem cestoviny a koooooooopu zeleninky k tomu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
31. máj 2009

ja mam tento den tiez najradsej, ale kvoli tomu, ze vecer sa moze aj sladke 😵 ... cestoviny som mala aj ja kedysi velmi rada, ale po piatich rokoch na intraku ich uz az tak casto nemusim 😝

riana12
31. máj 2009

Baby zase ta dietka? A nevravte, ze to dietka nie je 😠

Ja som sa dneska naladovala domacimi hranolkami. Odradila som mamu od varenia 😀 😀, ze aj tak brasko je skoro na cely den mimo, druhy brasko vela jedeniu nedava, len aby bolo veeeela mlieka a co sme traja ostali, ze naco nam robit velke vyvaracky. Popapame aj zo vcera a bude nam hej 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

riana ... no je to svojom sposobom aj dieta aj urcity sposob stravovania, lebo sa az tak neobmedzujes ako pri klasickych dietach, ale skor sa ucis spravne kombinovat potraviny 😉 ... no tebe, ked si chuda je fajn, ze sa nemusis obmedzovat, ale nie vsetci mame take stastie, ze mozeme jest co chceme a kolko chceme a ostane to bez nasledkov, takze sa musime sem - tam aj potrapit 😝

riana12
31. máj 2009

No len vcera, ked som sa lucila a spomenula dietu, tak sa tu oborili, ze aka dieta, ze to ziadna dieta nie je.
Len som tym v podstate chcela naznacit, ze pomedzi vasu debatu co idete jest, co ste jedli a pod. sa moje prispevky traia s rychlostou blesku, ze sa medzi vas tazko zaradit a pokecat si.
A tento sposob stravovania nezatracujem. V podstate ziadnu dietu. Len mam problem sa zaclenit do debaty...

zuzanockamt
31. máj 2009

no ved tak sa podme bavit o niecom inom ... ja nemam s tym problem 🙂 😉

riana12
31. máj 2009

Ved ani ja nemam 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

no tak to je dobre 🙂 ... ako knizky? ... uz si sa do niektorej pustila?

riana12
31. máj 2009

Knizkam odolavam, inak by mi neostalo na ine cas 😀 Ked sa raz zahryznem, uz nepustim 😝

zuzanockamt
31. máj 2009

no a kedy sa teda chystas citat? ... ci cez dovolenku?

riana12
31. máj 2009

Cez dovcu, co mam uz buduci tyzden, sa budem ucit na poslednu skusku 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

tak to nebude bohvieaka dovolenka 😀 ... ja budem mat dovolenku az v juli

riana12
31. máj 2009

No povodny plan bol ist na kratku dovcu koncom juna. A dovtedy som chcela posledne 2 skusky stihnut.
Lenze plany sa zmenili, tak mi ine neostava.
Ak sa mi nieco cez dovcu nebude chciet ist robit, vyhovorim sa na ucenie 😀 😀 😀 Ja som ale hnusna, ze? 😝 😝 😝

zuzanockamt
31. máj 2009

ja mam 3 tyzdne dovolenky, tak by som chcela 2 vyuzit v juli a jeden v auguste pred tym ako nastupim zase do novej prace

riana12
31. máj 2009

No hej, treba vyuzit, ked je ta moznost 🙂

nelynka
31. máj 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 😀

riana12
31. máj 2009

Dobre raaaanko, Nely 😀

nelynka
31. máj 2009

co tu nove? trosku som docitala dnesok ale nic takze som nic nezmeskala 😀

leatea
31. máj 2009

ahojte babulky..tak sa opat hlasim uz z londyna,ktore ma letne pocasicko 😵

riana12
31. máj 2009

No nejak sme zacali riesit tohtorocnu dovcu, len Zuzka zmizla.
A ty coze v takuto "skoru rannu hodinu hore"? 😀

riana12
31. máj 2009

Ahoj Lea. Jeeej, vam sa zije, my tu div ze nie mrzneme 😒

nelynka
31. máj 2009

riana boli sme vcera na jednej party z radia, co moj milenec tam hrava... 😀 a sme prisli len o pol stvrtej domov, ta sme si schrupli kus dlhsie...
jaaaaj ci bolo supeeeer, boha.. 😀 😀 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

ja sa idem pomaly chystat, lebo pojdeme ku svokrovcom na navstevu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre