Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
1. jún 2009

Ja som jedla aj lyzickou, ale to je take pomale 😝 Takze pekne z rucky do pusy. No tak asi preto som potom jak prasatko 😀

riana12
1. jún 2009

No uz mame pokrocily cas. Zatial sa s vami rozlucit. Pomaly sa budem aj balit.
Tak sa tu zatial majte pekne 🙂 Ahojky.

nelynka
1. jún 2009

ty jo to je uz tolko hodin??
ty kraavo musim zacat varit hehe 😀

zuzanockamt
1. jún 2009

Ahojte 🙂
zase ste tu toho nakvakali neurekom 😀 ... aspon bolo co citat 🙂 ... ja som prisla pred chvilkou z prace a zacala som varit veceru, este zemiaciky musim ocistit
inak v zdravotnej poistovni ma potesili, vraj si nemusime robit rocne zuctovanie, takze o jednu starost mam menej ... ja som myslela, ze to treba, kedze sme boli minuly rok niekolko tyzdnov samoplatcovia ... a ohladom profirodicovstva som volala do domova, ale riaditelka tam nebola, tak musim volat zajtra rano

zuzanockamt
1. jún 2009

lea ... este tebe som vcera zabudla odpovedat ... MM s profi rodicovstvom suhlasi, keby nesuhlasil, tak do toho nejdem 😉

leatea
1. jún 2009

ahojte..tak uz mam za sebou prvy den v praci po volne..a bolo to dost narocne..ale nejakym zazrakom som to zvladla..teraz ma caka este varenie 😅

zuzanockamt
1. jún 2009

lea ... ja som uz akurat dovarila, akurat sme sa navecerali 😵

leatea
1. jún 2009

no ja mam takmer polievku hotovu..este paprikas a mam to hotove 🙂

nathali
1. jún 2009

ahoj holky teraz varite???????odychovat by ste mali alebo mate tolko energie???????? 😎
aky ste mali den??????

zuzanockamt
1. jún 2009

ahoj nathali ... tak ja ked som prisla z prace az o siestej, tak aj varit som musela zacat neskor, ale zajtra by som mala byt uz o piatej doma ... a den celkom fajn, velmi rychlo to v praci ubehlo a aj som stihla vsetko vybavit, co som chcela 😵

zuzanockamt
1. jún 2009

lea ... ja som varila kyslu sosovicovu polievku a ako druhe kuracie rezne a zemiaky ... ale tie rezne bol polotovar, uz by sa mi to nechcelo obalovat, tak som to len hodila na pekac do rury a bolo 😀 😉

cipsinka
1. jún 2009

ahojte my sme prisli z parku bolo uuuuuuuuuzasne boli sme v obrovskom parku,urcite v najvacsom v Dubline ak nie v Irsku to neviem vola sa PHoenix park a bolo tam koooooooooooopu deticiek,naozaj uzasne poobedie 😎 😎 😎 😎 sadli sme si na travicku,pozorovali kacicky,no romantika ako hovado 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
1. jún 2009

tak to ste mali ozaj pekny den, cipsi ... my na taketo prechadzky moc nechodievame, lebo nas to az tak nebavi ... ked uz na nejaku turu alebo hrad

nelynka
1. jún 2009

cipsus tak ste si to uzili, my tiez zvykneme chodievat na taketo prechadzky 😀

cipsinka
1. jún 2009

a mame to 20 minut od domu som nevedela,ze tak blizko to mame tak vzdy ked bude krasne pocasie a dobra nalada tam pojdeme 😵 😵 😵 😵 😵 Uz som davala drahemu aj neslusne navrhy bolo tam vela zakuti a zamilovanych parikov 😅 😅 😅 😅

cipsinka
1. jún 2009

to u Vas je uz desat hodin???BOze,ved mi sme len teraz prisli a vonku vypek ak hovadu a slniecko 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
1. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja mojmu stale davam len sa na to nikdy nechyta aj ked sme sa stahovali sluboval ze budeme chodit sexovat do lesika ale on sa toho uz nasluboval 😀 😀 😀

cipsinka
1. jún 2009

my 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
1. jún 2009

cipsi 😀 ... ze neslusne navrhy 😀 ... tak to my zvykneme tiez dost casto vyuzit prirodne prostredie na neslusne navrhy 😀 😎

cipsinka
1. jún 2009

mna ta priroda normalne lakala 😅 😅 😅 😅 😅 ja som nikdy nesexovala v prirode a ma to nejako draplo 😕 😕 😕 😕 😕 on povedal,ze by si dal povedat keby tam nebolo tolko ludi 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
1. jún 2009

no o chvilku je aj ten paprikas hotovy 😅 poslala som mileho k nemu..hadam,nevykypi 😀
my sme boli v piatok na strecne..az budu fotky,tak sa pochvalim 😀

zuzanockamt
1. jún 2009

cipsi, to fakt nikdy? ... no to my sme si uz uzivali kade tade, na roznych miestach v prirode ... aj v zime dokonca 😀 ... je to pekne ozivenie

zuzanockamt
1. jún 2009

lea ... na strecne je pekne ... my sme tam boli v septembri a potom sme isli peso cez kopce az do vrutok ... krasna trasa a nadherny vyhlad bol z jedneho miesta na zilinu a okolie a tam vyssie v kopcoch je aj stary partizansky pamätnik

cipsinka
1. jún 2009

na streche??To je co??

Zuzi nie nikdy 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale hadam niekedy bude prilezitost 😉 😉 😉 😉 😉 Teraz som v minisatockach oblecena a drahy chodi okolo mna ako vcela okolo medu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
1. jún 2009

cipsi ... nie na strech ale na strecne - to je taky hrad blizko ziliny a martina
no moj drahy nie je zatazeny na oblecenie, ked ma chut, tak je jedno co mam na sebe, ci minisaty alebo teplaky 😀

cipsinka
1. jún 2009

dufam,ze aj v piatok bude takto krasne chceme ist k moru sa trosku poslnit a drahy sa chce aj kupat no som zvedava,ze ci tam vlezie 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
1. jún 2009

tak ja som sa este v mori nekupala a ani ma to nejako nelaka ... ja mam obavu sa kupat v prirodnej vode a väcsinou je aj chladna dost ... jedine, kde mi vyhovovala voda bolo na Teplom Vrchu ... fakt tam je najteplejsia voda na slovensku 😉

leatea
1. jún 2009

no my sme mali taku speci obhliadku 😅 😀 ale zatial nepoviem,co zac to bolo 😝

cipsinka
1. jún 2009

aj na Strecneeeeeeeeeeee,jasne to poznam a ked som bola mala tak som tam aj bola 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
1. jún 2009

lea ... aka tajnostkarka ... inak mne sa strecno paci viac zvonku ako zvnutra ... dost malo je tam toho ... mne sa tam az tak nepacilo ... to ta tura bola omnoho krajsia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre