Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. jún 2009

co to je milion v dnesnej dobe

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... nam to dost pomoze, lebo trojizbakz stoja okolo 1 500 000, takze podstatnu cast budeme mat ... ja nic väcsie nechcem a celu sumu brat na hypo tiez nemienim
cipsi ... tak to je naozaj zvlastny clovek ta tvoja svokra ... si nieco take neviem ani predstavit

nelynka
2. jún 2009

tak jasne ked uz jeden byt mate tak by ste boli blbi keby ste brali 1,5mil na novy a milion si nechali na ucte..
ale akoc eny bytov sli dole ale ze by 3-izbak stal 1,5 miliona? to by musel byt v dobre dezolatnom stave, ci sa mylim?

zuzanockamt
2. jún 2009

no tak v martine su take ceny ... vsetko isli zhruba o milion dole ... max cena je 1 800 000, ale to je minimum takych bytov ... väcsina su prerobene a zateplene ... ziadny dezolatny stav 😀 ... mozno vo vasej lokalite je to inak

nelynka
2. jún 2009

tak zuzi ty nemozes porovnavat cechy a slovensko a uz vobec nie prahu a martin...
a hej pozerala som len tak zbezne tak idu okolo 1,5mil ale co som pozerala jednoizbaky tak som tam videla max 800 000

zuzanockamt
2. jún 2009

zalezi od loaklity v meste a od predajcu 😉 😀 ... a predajcu mam na velmi dobrej urovni 😀

nelynka
2. jún 2009

takze uz mate aj vybraty byt? ci repsektive ralitku cez ktoru budete predavat?

zuzanockamt
2. jún 2009

no tak cez realitku urcite predavat nebudeme, nedam predsa niekomu zarobit to, co mozem mat ja 😀 ... a este predaj neplanujeme ... najskor sa musi vzriesit praca pre MM a az potom byvanie, to ma este cas

nelynka
2. jún 2009

tak ale cez niekoho predavat musis predsa..a ked to nie je realitka..tak neviem...
ale aj tak prajem vela statsia..aby kym ste sa k tomu dopracovali a dosetrili nepojdu ceny bytov zase 2x hore..
aj tu klesli za posledneho pol roka domy o polovicu a nas by sme mali teraz pomali o pol miliona lacnejsi ale to mi je prd platne keby sme hypo uz vobec nedostali a kym by sme setrili tak by som pchala do huby cudziemu..

a ceny sa uz pomali ale isto zase dvihaju..pomalicky ale idu hore..a rovnako aj byty..

nelynka
2. jún 2009

ale to je tu..
slovensko pod palcom nemam kezde by som tam byvat nechcela nezaujimam sa o to nejak 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... ved predavat bude MM 😉 ... no na slovensku vraj ceny bud este trosku klesnu, tu v MT urcite ... aspon tie starsie byty, lebo sa stavaju vo velkom nove, takze toho sa nebojim, ze by sme nezohnali nieco v dobrej cene ... teraz riesim ine veci - profi rodicovstvo a pracu 🙂

nelynka
2. jún 2009

a mm ma s predajom skusenosti?
no neviem ze by klesali..co sa tyka vyvoja cien, tak setko pojde zase hore ako sa kriza blizi ku koncu a rovnako ako nove tak aj stare byty...
a zase moj osobny nazor, naco by som kupovala stary byt ked mozem doplatit par tisic a mam byt novy 😀

a ja idem, mm prisiel..tak pa zatial

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... hej ma skusenosti, uz predaval dom, takze nie je problem ... tu som zatial nepostrehla, zeby sa ceny nejako dvihali ... ale ako vraim, byvanie nie je u nas tema cislo jedna

nathali
2. jún 2009

ahoj holky ako sa mate???ja som konecne dovarila a mozem sa vam venovat aky ste dnes m,ali den???????? 😀

cipsinka
2. jún 2009

prepacte dievcence ale doteraz mi nesiel net 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
2. jún 2009

ahoj nathali ... ja dnes nevarim 😀 ... az zajtra 😀 ... a den ako vzdy dobry - pracovny 🙂

nathali
2. jún 2009

tak to je super a dnes bolo aj celkom pekne pocasie az do teraz kym nezacalo prsat 😠

cipsinka
2. jún 2009

my sme z hodou okolnosti pozerali vcera byty v LV a 3 izbaky boli okolo milion a pol,milion dvesto cize pohodka si myslim 😉 😉 😉

cipsinka
2. jún 2009

aj ja mam buduceho mangela doma tak sa idem venovat pa 😉

zuzanockamt
2. jún 2009

nat ... tak u nas je stale celko pekne ... hlavne, aby to vydrzalo do vikendu, lebo cez pracovny tyzden ma to nejako netrapi
cipsi ... tak to su podobne ceny ako tu 😉 ... ja este MM doma nemam, az neskor vecer pride

leatea
2. jún 2009

nely..aj aj

no ja mam zas lepsiu svokru ako svokra..akosi si nemozem pomoct..a ja zas nicn necakam od nich..ked nieco chcem,tak sa posnazim sama a raz to aj dosiahnem..

zuzanockamt
2. jún 2009

lea ... ved hej, je dobre, ked clovek vsetko dosiahne sam, ale ja sa pomoci nebranim ... ak chcu nech daju, nebudem kricat,ze nieeee 😀 ... nam uz dvakrat financne pomohli - raz pri kupe bytu a potom len tak, ked predali dom po rodicoch,tak cast penazi rozdelili medzi synov 🙂

leatea
2. jún 2009

zuzi..no asi mate dobre vztahy 🙂
ja som sa naucila dosiahnut vsetko sama

zuzanockamt
2. jún 2009

mame dobre vztahy to hej ... netreba sa spoliehat len sam na seba ... ja tiez nic nepytam, ale nebranim sa tomu 😉 ... je dobre, ked clovek vie, ze sa moze na niekoho v pripade potreby spolahnut

leatea
2. jún 2009

to hej..

uz sa tesim na paprikas..este nam ostalo zo vcerajska 😵 mnam 😝

zuzanockamt
2. jún 2009

ja som paprikas uz dlho nevarila, tiez musim niekedz uvarit ... ja som mala na veceru jogurt a jogurtove mlieko a cokinu ... mnam 😝 😀

leatea
2. jún 2009

no ja musim teraz brat magneziove tabletky a na tie sa nesmie moc mliecneho..tak jogurty mavam cez den..ale od zajtra chcem tu druhu brat cez den a tak budem vecer papat jogurtiky..ved treba dobru figuru do leta 😀

nelynka
2. jún 2009

som tu nakukla na chvilku...
lea pozeram prahu okolie..ked najdem aj v brne lacne a pekne som ochotna po ne ist..
ale to by ma museli fakt uchvatit aby som po ne isla..
ale v prahe nieco zozeniem urcite..len si musim ujasnit konkretnejsiu predstavu a tu zatial nemam..
a cenovo, tazko povedat..cim lacnejsie tym lepsie ale pokial najdem nejake co bude velmi chciet a budu stat do 3000kc som ochotna do toho ist.. 😉

zuzanockamt
2. jún 2009

no ja tu dobru figuru do leta uz nestihnem, ale nevadi ... ved to nie je najpodstatnejsie 😀 ... ja som tiez brala magneziove tabletky, ale som to nejako nedodrziavala s tym mliekom, aj ked viem, ze by sa malo 😅 ... no co uz ... ale pomohlo aj tak 😉

cipsinka
2. jún 2009

nely tigrica za satami 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre