Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. jún 2009

riana ani ja to nemam rada, preto ked nieco chcem idem za tym cez mrtvoli a je mi jedno ze nebude jeden alebo dva seky vyplatene tento mesiac..
proste to chcem a ciastocne aj potrebujem tak si to kupim
(prikladne povedane)

riana12
2. jún 2009

No Nely, ja by som uz radsej riesila nejake veci, len chlapa na t nemam. Resp. chlap je, ale teraz sa s nim o tom aj tak nemienim bavit, bo sme sa furt len hadali 😖

cipsinka
2. jún 2009

riana tak taky chlap stoji za hovno ked si ta neviem vypocut a neviete sa dohodnut co je podla mna veeelmi dolezite,ano laska je dolezita o tom po tom lenze postupom casu tak o 40 rokov uz ta laska nebude taka silna a do hry by malo vstupit kamaratstvo,vzajomna dovera a hlavne stala komunikacia 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
2. jún 2009

cipsi ... bolo sice "len" 9 mesiacov, ale pre na to bolo jedno velke nekonecno ... uz som to tu pisala ... nemohla som si zvyknut hlavne na veci okolo prace ... ze tam boli ludia, ktori maju ledva ucnovku a doma by boli nic a tam sa tvarili ako najväcsi mudrci na svete ... proste je ine, ked vystudujes, robis doma svoju pracu,mas nejake postavenie a zrazu prides niekam uplne inam medzi ludi, s ktorymi si nemas co povedat, ktori maju uplne ine hodnoty

nelynka
2. jún 2009

riana len vydrz, vsetko bude..niekto k tomu pride raz dva a niekto si musi pockat..
ja som tiez musela cakat a ked som to nechcela a necakala tak mi prisiel moj mm do cesty a uz som ho nepustila a vedela som ze je to ten s ktorym chcem byt..
s nim jedinym som si dokazala rpedstavit buducnost a zatial aj jediny je..
aj ked ma vela much ale kto nema?
ja nehovorim ze som dokonala, sak mam milenca 😀
sice uz ex, ale tak..... 😀 😀 😀 😀

riana12
2. jún 2009

Tak vies, Cipsi, sme obaja tvrdohlavi, len ja akosi uz dalej nevladzem v tom hadani sa.
Ale mas aj pravdu, nevie ma vypocut v niektorych veciach, pretoze si zoberie k srdcu len cast A, cast B uz nevnima.

zuzanockamt
2. jún 2009

riana ... aj moj je tvrdohlavy a ja tak isto a kym dospejeme k nejakemu priaznivemu vysledku,tak to trva, ale niekedy sa oplati cakat ... MM vytrvalo nesuhlasil s tym dietatom a pomaly som ho sparcovala a vysledok sa dostavvil a nakoniec suhlasil ... takze casom bude snad suhlasit aj s tym vlastnym 😅

riana12
2. jún 2009

Sice, ani chlapacko uz nemal sil sa hadat, tiez mu to nerobilo dobre, ale ten buhucko mi to povedal, az ked som so vsetkym sekla 😠

nelynka
2. jún 2009

zuzi tak naco ste potom sli prec ked si doma mala pracu, postavenie....?
v kazdej jednej praci sa taky ludia najdu, ktory sa tvaria ako majstri sveta..
ja somt iez mal v praci takych ludi ale aj takych s ktorymi som si mala co povedat a sme doteraz dobry kamarati..
aj v jednej a aj v druhej praci....
ja som si nevedela zvyknut len na jedno, ze som zrazu sama a nikto ma nekomanduje, kedy pridem domov, kam idem a tak..
dokonca som mala par mesiacov aj pekne vycitky ked mi nasi volali ze co robime a tak..ze sa flakam po nociach a oni o tom nevedia..
ale to je len o zvyku...vsetko je len o zvyku

zuzanockamt
2. jún 2009

inak riana zacinam mat taky pocit, ci nahodou nemas nejakeho dvojnika toho mojho 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

nely no no no 😠 😠 😠 😠 😠 😠 akeho milenca dam ti par na zadok 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzi aj ja som pracovala s ludmi co nemali ani zakladku dokoncenu ale nebolo to az take zle a predstav si,ze zaroven aj s vysokoskolakmi,tu nejako nepozeraju na to,ze co si ale,ze ci vies makat.Ked som nastupila do mojej prvej prace v cleaningovej spolocnosti tak tam bolo kooooooooopu vysokoskolakov bohuzial dnes je taka doba a som sa zaprisahala,ze uz tam nikdy nepojdem robit lebo som mala omnoho lepsiu pracu lenze tam mi zmluva skoncila a teraz pracu nemam tak sa idem vo stvtrok opytat do tej cleaningovej spolocnosti a budem stastna prestastna ked ma vezmu a budem zarabat peniazky a je mi jedno akou pracou,samozrejme ked vynecham prostituciu hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale samoska ked prideme na SVK tak chcem pracu v mojom vystudovanom obore a na tom si uz budem zakladat ale tu mi to je zatial nejako jedno hlavne,ze si nasetrim na byvanie a to je pre mna priorita 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

zuzi a nie je to trosku divne od chlapa ze suhlasi s cudzim dietatom a vlastne nechce???

riana12
2. jún 2009

Zuzi, preco? 😕 😅

nelynka
2. jún 2009

cipsi nebi ma 😀 😀 😀 😀
nie je to milenec ako milenec..akoze sex a tak ale je to taky super pocit tesit sa na neho ked tam ideme a ocividne mm to nevadi, len obcas zazrie na nas..xxxi 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... chceli sme si zarobit nieco navyse ... ale som rada,ze sme tam boli aspon som zistila, ze budem radsej robit tu aj ked za omnoho mensie prachy ... kazda skusenost je dobra

nelynka
2. jún 2009

veru kazda skusenost je dobra..
ja som zase prestatsna ze som skolu nechala skolou a som dneska kde som a skym som.. 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

riana ... preto, ye si vezme k srdcu len A a B uz nevnima 😀
nely ... nie je ... lebo to dieta nebude u nas navzdy a ja budem dostavat normalne plat a chodit aj do svojej prace ... a moj manzel vlastne dieta CHCE, ale nie teraz ... bolo by to dost nezodpovedne urobit si teraz decko, ked nema pracu a zili by sme len z tych par supov, co by mi dal tento nas uzasny stat 😠

nelynka
2. jún 2009

zuzi a preco tvoj mm privolil mat "cudzie "dieta v byte a vlastne nechce?

riana12
2. jún 2009

Zuzi 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

len aby ste si na to dieta potom nezvykli, respektive tvoj mm..

cipsinka
2. jún 2009

doma je len doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 keby to je na mne a mame nejaky ten milionik a nieco navyse na ucte uz tu niesom a pracujem na miminku ale tak clovek nema vzdy hned co chce ja si este pockam a potom to bude stat za to 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... lebo kebyze som tehotna, tak idem na matersku aspon na rok a neviem si predstavit ako by sme zili ... takto na matersku nepojdem, budem normalne v praci + dva externe platy

nelynka
2. jún 2009

zuzi hej uz som citala 😉
to ako pocitas ze mm si este peknych par mesiacov pracu nenajde??
si myslim ze keby bol nuteny tak si ju najde trosku rychlejsie..
to viem podla seba..

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... neviem, ci najde alebo nenajde ... ale neurobim si decko kvoli tomu, aby si ju nasiel rychlejsie

riana12
2. jún 2009

Zuzi, tie 2 ext. platy to pre teba aj muzika?

nelynka
2. jún 2009

jasne, to je vasa vec, nie moja..
je to len moj postreh..
ale pokial je to len koli tomu ze decko nechce, tak je to este OK..uz keby koli niecomu inemu tak by som sa nad tym pozastavovala..

ideme sa my prejst do dediny..rozniest letaciky..tak papa

cipsinka
2. jún 2009

to mi je inak divne,ze chlap s VS si pol roka nevie najst pracu 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
2. jún 2009

riana ... tie platy pre mna 😀
nely ... len kvoli tomu, on inak dieta chce

riana12
2. jún 2009

Zuzi, to akoze vazne iba pre teba? 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

cipsi ... je to divne, ale je to tak
riana ... ved jasne, ze aj pre neho ... ved sa rozdelim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre