Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
3. jún 2009

fuj ja ocot ani citit ani v kapsule bleee..
potom povies ake su a ci smrdia aj ked ja velmi tymto vyrobkom na chudnutie neverim..

cipsinka
3. jún 2009

nely to nie je vyrobok na chudnutie to je normalny vitamin,co sa moze papat aj bezne ale podporuje aj chudnutie samozrejme az ked mas upravenu stravu,kamoska to papava a kraaasne schudla ale aj stravu rapidne upravila to je lne taka pomocka,ziadny liek na chudnutie ani nic podobne ani ja takym neverim ani nahodou a navyse to stoji len nejakych 7 euro cize to je nic,proste obycajne vytaminiky 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

jaaj no tak to potom hej...
potom hej...

ja si akurad idem pozriet jeden pripravok ci sa da u nas zohnat, vrajpodporuje rast vlasov..tak by som to chcela vyskusat ale aj tak tomu neverim..no mame poukasky za 500kc tak by som ich aspon vyuzila..

cipsinka
3. jún 2009

tento jablcny ocot to je vlastne nieco take na styl kyseliny listovej mam to nastudovane,ocot v kapsulach velmi dobre podporuje organizmus a aj precistuje,cize urcite to chcem ale ziadne tabletky na chudnutie by som si v zivote nekupila to je len obchod a potom nastane dvakrat taky jojoefekt 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
3. jún 2009

veru veru...
no uvidis..
ja celkovo nejako vitaminky neviem..
furt si povie ze ked telo nieco potrebuje popyta si to chutou na dane jedlo v ktorom je ten vitamin.. 😉

cipsinka
3. jún 2009

ani ja ziadne vitaminy neuzivam,ale teraz som si povedala,ze preco to nevyskusat ved su to aj vitaminy a aj sa z toho chudne takze to urcite kupim ak to tu budu mat

nelynka
3. jún 2009

jasne, a ked to nie je take drahe tak preco nie..

cipsinka
3. jún 2009

nely presne 😉 😉 😉 😉 😉 a ked aj z toho neschudnem nevadi,dolezite je,ze som to skusila a je zo mna jedna vitaminova bomba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

presne tak 😀 😀 😀 😀
no akurat citam o tom lietadle co spadlo, az mam zimomriavky, boze.. ☹

cipsinka
3. jún 2009

no,je to hrozne a ti SLovaci co tam boli tak su z Kozaroviec a to je par km od mojich rodicov taka mala dedinka je to kusok od LV,no hroza 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
3. jún 2009

hej to si pisala tusim vcera alebo predvcerom..no ti slovaci sa musia furt do nejakej katastrofy priplichtit ☹

cipsinka
3. jún 2009

pisala som to v snazilkach 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

hej hej 🙂
ja uz citam setko dokola ta si presne nepametam kde co sa pise ale pametam ze sa pise 😀

cipsinka
3. jún 2009

no ti poviem to muselo byt ako z hororu a strasne rychle ked ani signal nevedeli vydat,no katastrofa 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
3. jún 2009

ci ides dnes varit?? 😕 😕 😕 😕 Ja si idem dnes kupit tie kapsule a zajtra vahu uz konecne,lebo uz nemam tri mesiace a ani neviem kolko vazim 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
3. jún 2009

tam malo byt co ides dnes varit 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
3. jún 2009

tak ja som vahu vydrankala od oca na vianoce za body na benzinke co zbieral...
dneska nevarim asi nic, fero je doma, neviem..este tam ma pizzu a ja si dam este melonik a jablka alebo pojdem osklbat zase redkovky do zahradky..
😀

cipsinka
3. jún 2009

tak ty si dnes len na zelenine??? 😕 😕 😕 😕 😕 Ja si dnes spravim zapekane zemiaky s cibulkou a na to cerstvu zeleninu ale uz jej nemam vela,chvalabohu,ze zajtra ideme na nakup 😉 😉 😉 😉 😉

riana12
3. jún 2009

Som spat 🙂

nelynka
3. jún 2009

jaaaj ja by som si dala zapekane zemiaky mnaaam, asi si tiez urobim, my to mame radi takto s cibulkou 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

no pozera na nete ze bude asi problem doladit Fera ku mne ked budem mat tie saty... 😅

riana12
3. jún 2009

Nely a preco by bol problem? 😕

nelynka
3. jún 2009

lebo nikde neviem zohnat taku farbu kravatu a uz vobec nie koselu a nechcem aby siel ako na pohreb cely v ciernom...nech ma aspon daco fialove..
k tym svetlym by sme mozno zohnali ale k tmavim ee, a mne sa viac pacia tie tmave asi, neviem 😝

riana12
3. jún 2009

Takze staci nahodit do Googlu a ide sa 😉

nelynka
3. jún 2009

tam na tom druhom neni taka aku by som potrebovala...
no neviem, uvidime..
najradsej by som aby mal aj koselu taku ale bohuzial, netuzim aby vyzeral ako v mechu..

nelynka
3. jún 2009

jasne a myslis ze ja odkial pozeram?
lenze ja potrebujeme CR nie SK, ze za kravatu dam za postovne este dalsich 250kc 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre