Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
3. jún 2009

svina mi prisiel zaklopat na okno ze nasiel cervenu ceresnu uz a auz ju aj zozral 😠 😀 😀 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

chod popozerat aj ty mozno najdes este jednu 😉 😉 😉 😉 Dobre idem sa ja nejako zabavit zatim pa

riana12
3. jún 2009

No ja som teraz riesila jeden problem, ale som sem zase prikvitla.

nelynka
3. jún 2009

cipsi tak sa bavkaj, ja sa pomalicky obliekam ale este tu budem bo stary este len polku zahrady ma skosenu... 🙄

riana12
3. jún 2009

Ktora ze tu este pobyva? 🙂

nelynka
3. jún 2009

som tu, teraz ma nasralo..
pisala mi znama ze ide na druhe kolo pohovoru do lidla, na veducu pokladni..
a pritom nema ani maturitu
a mna odpinkali hned len som poslala zivotopis..chapete??? 😠

riana12
3. jún 2009

Nely 😖 No dobry oblb...

riana12
3. jún 2009

TEraz ma to tak napadlo, nebola si pre nich "privelmi kvalifikovana"? 😕 Niekedy tak firmy zvyknu ludi odpinkat.

nelynka
3. jún 2009

nenasralo by ta to??
ty vole...uz toto nechapem, mam pocit akoby mali o mne seci rozsirene ze som nechopna alebo co.. 😔

riana12
3. jún 2009

Nely, ver, ze hej 🙄

nelynka
3. jún 2009

tak ja idem, uz mm pokosil, idem sa kus odreagovat lebo puknem od jedu..
tak papa zatim

riana12
3. jún 2009

Maj sa pekne Nely. Ja si este pokysnem v robotke chvilu a potom domov 😠 😠 😠

riana12
3. jún 2009

No este sem idem zahlasit, ze ak bude troska casu, zastavim sa tu az zajtra cez den 🙂
Majte sa zatial pekne.
Paaa 😉

cipsinka
3. jún 2009

no ako vidim tak kazdy oddychuje a ja mam po zlej sprave jednu super spravu,co drahy robil iba po tri dni este pred vyse mesiacom tak mu prisiel teraz sek zo socialku co mu to doplacaju a sme ratali,ze mu pride tak 200-300e kvoli financnej krize a tak mu aj manazerka povedala,ze nema cakat viac a skoro som na rit padla ked som videla ten sek,ze 1200e tak aspon jedno pozitivum dnesneho dna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... tak to super, ye vam tolko peniazkov nadelili 😉
ja som tu, ale len citam, ked aj tak tu takto podvecer skoro nikto nie je
a zaroven som sa rozhodla este drahemu uvarit na zajtra obed ... zeleninove rizoto

nelynka
3. jún 2009

ahojte, som tu na chvilku zase 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi ved to je supeeer, ty jo ze 1200e to som v zivote tolko nevidela 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

veru, aj mna by taka sumicka potesila 😉

cipsinka
3. jún 2009

ano sme radi takym peniazkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Akurat sme sa vratili z prechadzky bola som si pozriet ten ocot v kapsulach a tu o takom ani nepoculi 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale stale propaguju nejaky vyrobok Alli tak drahy ma stale namotaval na to ale ja som si este nebola ista je tu aj taka tema tak si ju idem precitat,ze co je to zac,ale kapanek je to drahsie ako ten ocot a skatulka mi vydrzi len dva tyzdne ale drahy povedal,ze ak to tak funguje ako to propaguju tak,ze by mi to kupil tak to idem prelusknut 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

Nelus a musim sa Ti priznat veeeeeeeeelmi,veeeeeeeeelmi hanbim drahy ma pozval do cinskej restiky na vseliake priserky najskor som odolavala ale potom ma tam stiahol a hotovo tak som neodolala joooj teraz mam vycitky 😔 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... ja by som to nebrala ... este ten ocot je v pohode, ale tie vselijake lieky na chudnutie 😖 ... no neviem 😖 ... pokial clovek nie je extremne obezny, tak staci len uprava stravy, vela pohybu a trpezlivost a ono to pojde dole

cipsinka
3. jún 2009

no uz som tu mala som az take vycitky,ze som si bola zabehat a drahy bol na korculiach tak on korculoval a ja som vedla neho bezala ako taka koza 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 a hned je po vycitkach len teraz mi v bruchu asi tie morske chujoviny ozili alebo co cele brucho sa mi hemzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

som sa rozhodla,ze to nechcem ja to zhodim aj bez toho ved cvicim a nezerem tak hadam sa podari 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

som tuuuuu 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... jasne, ze sa to podari 😉

nelynka
3. jún 2009

cipsus ale sak tak emale zhresenie vpohode..
priserky su zdrave, len mne sa hnusia 😀
ja som zase dneska zozrala oblozenu zeleninovu bagetku 😅

cipsinka
3. jún 2009

nely tak sme si kvit 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
3. jún 2009

este aky nevinny ksichtik si nahodila,ze 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. jún 2009

inak zas mi pisala kolegyna mail,ze ten nas kolega nezomrel dnes ale 30.maja,ze dnes to dozvedeli v tej nasej spolocnej firme,ze dnes bola zbierka pre jeho rodinu vo firme 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
3. jún 2009

a kde ste???Zachvilu ma drahy vyhodi spred PC 😅 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre