Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
3. jún 2009

zuzi ja si to ani predstavit neviem ze by sa moj mm povadil z nasimi, ved ani by nemal za co..a on ani neni taky ze by sa hadal...nastatsie..
no nezavidim ti to ale veru, ked budu chciet udobria sa sami 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

ja sa uz tiez chystam o chvilu, len cakam kym skonci mafstory na JOJ .. a potom sup do postele 😎

cipsinka
3. jún 2009

baby ja sa strasne bojim,ze ja som posledny rok a pol strasne stastna naozaj hrozne a viem,ze to takto nebude vecne a,ze nieco sa stane a bojim sa aby si to osud nevyvrsil na mojich detickoch 😔 😔 😔 😔 😔 ,vy nemate niekedy taketo pocity??? 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
3. jún 2009

nely ... moj tiez nie je nejaky extra hadavy typ, ale tak stalo sa ... ale uz som si zvykla na tu situaciu

cipsinka
3. jún 2009

Zuzi na to,ze tak skoro vstavas ta obdivujem,ze este klabosis s nami 😵 😵 😵 😵 ja by uz bola zalahnuta aspon pat hodin 😀 😀 😀 😀 😀 Ja ked som chodila do tej PC firmy tak som musela vstavat o siestej a to som u o osmej bola v sprche a o deviatej v posteli a cez leto bolo este vidno a ja uz spala 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi teraz prisiel ze co robim, ze spisovatelka a zabral sa prec...
a ja mu ze pod sem ked uz si tu a on ze si ide po vafle..tak dosiel teraz..

tak pozrel sa na ne, ze radsej tmave a druhe co som mu ukazovala povedal len eee..
tak si vyber 😠

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... tak ja take pocity nemam, lebo u mna to vsetko prebieha po takej sinusoide stale, takze mam raz veeelmi dobre obdobie, potom sa to zhorsi a zase zlepsi a tak

nelynka
3. jún 2009

cipsi...ono niekedy to tak byva ze raz si hore a raz dole..
no nenamyslaj si to lebo sa to naozaj stane..ale kazda situacia sa da vyriesit..a ked si statstna budes stastna aj dalej, takych ludi je na svete naozaj malo 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... no ja som zvyknuta co sa tyka toho spanku ... boli casy pred vyse rokom, kym sme isli do UK, ze som spavala denne len 4-5 hodin 😝 ... no to bola bieda 😝

cipsinka
3. jún 2009

tak je rozhodnute nely tmavo fialove a bodka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Zuzi ja neviem ja sa bojim ako nemyslim na to skoro vobec ale ked sa nieco take stane ako dnes,tak potom velmi rozmyslam 😔 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
3. jún 2009

tak aj my to tak mame ale skorej cosinusoidu, kezde sme zacinali na horsom zozaciatku a potom to skalalo, ale kazda stuacia sa vzdy vyriesila a ja som stastna stale aj ked niekedy by som vrazdila najradsej ale som rada ze som stretla takeho chlapa ako mam a aj ked to velakrat nedava najavo vzdy ma podrzi v tom najhorsom.. 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi neviem...akoby mi tam stale nieco na nich prekazalo neviem boha ja uz si musim vybraaat 😢 😠 😠 😠

zuzanockamt
3. jún 2009

aj ja som rada, ze som nasla mojho chlapa a ze sme to dotiahli tam, kde sme

cipsinka
3. jún 2009

ja na zle veci ani nemyslim ale dnesna situacia ma do toho donutila a prehodnotila som si svoj stav a rada pokecam s vami o tom lebo nechcem draheho zatazovat lebo sa bude trapit,ze mna nieco trapi 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. jún 2009

co ti na tych satach vadi??? 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Ved su krasne 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
3. jún 2009

cipsi jasne ved na to sme tu, ja tiez vela veci radsej preberiem s vami ako s tym zatazovat jeho, on ma dost svojich starosti v praci na ktore musi mysliet...
nie to este na moje blbosti ako ktore saty si vybrat 😀 😀 (priklad)

cipsus netrap sa tym, nechaj to na prirodu, ona sama dobre vie co robi, kedy vam prida babetko, ci bude zdrave alebo nie..aj ked preco by nemalo byt?
ved si zober krasulku s michalom aky boli stastny a Ami je zdravucka a krasnucka...a su stastnejsi este dvojnasobne 😀

cipsinka
3. jún 2009

ano ja viem nely,ale to mam len take myslienky,ze mna vlastne nic neprekvapi ale keby sa mi narodilo chore dietatko tak to by ma dostalo tak preto sa toho tak strasne bojim 🙄 🙄 🙄 🙄 V rodine sme vsetci zdravi ale aj tak cert nikdy nespi ale to su len moje bludy fantazie uz s tym prestanem lebo je to chore 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... zbytocne sa zatazujes takymi myslienkami ... to co ti je sudene ta aj tak neminie, aj ked budes pred tym utekat ... moji rodicia ucia na jednej ZS a vcera pochovavali riaditelku - 48 rokov ... minuly piatok mala autonehodu, vpalila to do vlaku, ktory ju este 50 metrov tlacil ... mala totalne rozbitu hlavu ... v aute bol aj jej manzel - 61 rokov, ten nastastie prezil, ma vela zraneni, lezi v nemocke, ale prezil ... maju dve dcery - vysokoskolacku a stredoskolacku ... nikto nevie, preco ona predbiehala stojacu kolonu aut pred zeleznicnym priecestim 😔 ... to vie len ona a ten, co to tu vsetko riadi ... a ja verim, ze on ma dost rozumu na to a vie, preco to robi ... my to tazko pochopime 😔

cipsinka
3. jún 2009

ale ja si myslim,ze kazda tehula co je tehotna tak ju chytia taketo myslienky,ze ci babo je v poriadku a,ze ci bude zdravucke no nie???

nelynka
3. jún 2009

cipsi ja neviem...asi len to ze ich neviem vyskusat 😀 😀 😀 😀
a ze k nim neni slim fitka kosela ☹

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... urcite nad tym rozmysla kazda, co je tehu ... ale naco si tym budes zatazovat hlavu uz teraz

cipsinka
3. jún 2009

ano mate pravdu ja sa stale riadim heslom co sa ma stat sa stane,ale dnes akosi vela premyslam a som rozcitena zajtra bude uz bude dobre 😉 😉 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... tym sa riadim aj ja ... a este aj tym, co mam v pase 😉

nelynka
3. jún 2009

cipsi to pre tie neprijemne spravy co si sa dozvedela..ale za par dni uz bude dobre, neboj 😉

cipsinka
3. jún 2009

zajtra ideme platit najom a elektriku to zas bude penazi joooj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
3. jún 2009

cipsi aj to patri k zivotu..a dostali ste pekny sek tak mate z coho 😉

cipsinka
3. jún 2009

ano nely kvoli tomu 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
3. jún 2009

ja viem mojko..to prejde a aj tie chmurne myslienky neboj..mas nas keby ti bolo najhorsie a drahy by bol v praci 😎

cipsinka
3. jún 2009

nely to ma utesuje,ze sa mam komu vystazovat milujem konika 😵 😵 😵 😵 😵 .

Tych peniazkov sa nechytame to uz mame odlozene ako domkov,cize tie pre nas neexistuju 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

cipsi jasne, sak pojdete domkov a zase nieco pokupite do domceka, to bude radosti..ja sa stale tiez tak tesim ked sa nam podari nieco zohnat..teraz najnovsie sa vytesujem ked sa bude malovat predsienka ked bude hotova..jaaaj a potom pomaliky kupit botnik, vesiak nejaky, zkadielko juuuj 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre