Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
4. jún 2009

lea ... no tak snad ti tie vitaminy pomozu ... ja sa citim v poslednom case velmi dobre ... az na par drobnosti a este stale trosku bolave koleno sa nemzem stazovat 🙂

leatea
4. jún 2009

dam urcite vediet 🙂 zatial ma tesi aspon prijemna sprcha a este porozmyslam,ze co si dam dobreho 😀

zuzanockamt
4. jún 2009

tak ja uz som sa rozhodla, ze nebudem takto neskoro jest, lebo predsa len leto je za dverami 😀 ... pozeram teraz panelak, potom ide este mafstory ... aj tak cakam na MM, tak aspon mam co pozerat 😉 ... dnes som minule 35 e na handry, ale oplatilo sa ... som si kupila dve super tricka a jedny teplacky v exisporte, mali dobre akcie, tak som to vyuzila 😀 😎

nelynka
4. jún 2009

ahojte tak sme doma 😉
konecne po celo dni.. 😀

leatea
4. jún 2009

zuzi..aj mne si mohla cosi kupit 😀 kedze my nemame akosi z coho minat..ale hadam,sa to rychlo napravi..lebo nervy dostavaju zabrat..

nely..a co take si robila cely den?

cipsinka
4. jún 2009

ahojky tak som tu,konecne uz som mala abstak 😀 😀 😀 😀 😀 ,idem si vas precitat

nelynka
4. jún 2009

leus, drahy bol na Ct tak som bola s nim, potom sme sli trosku minat peniazky, konecne sme kupili filtraciu k bazeniku..nacase uz bolo..ten vysavc do vody som si kupila bo bol v akcii za 300kc..a kupili sme betonovy poter do predsienky co budeme robit jaaj taka som rada..
a este sme sa boli opytat kolko stoji vymena celneho skla na forda, bo ho mame puknute a fero sa uz boji ze nas stopnu policajti a daju pokutu..
tak nas to vyjde cca 5700kc, uz so zlavou.. 😖

nelynka
4. jún 2009

cipsus ja som tiez len teraz dosla nedavno 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

no uz mam aj precitane,moc ste toho nepopisali 😕 😕 😕 😕

nelynka
4. jún 2009

ideme sa osprchovat hned pridem..cipsus pockaj tu namna 😀

cipsinka
4. jún 2009

my sme domka uz dlhsie len sme s drahym stahovali pesnicky pre mna Michala Davida 😵 😵 😵 😵 😵 a Vrat mi tie hviezdy od Beaty DUbasovej 😵 😵 😵 😵 😵 a este nieco od Haberu,no darmo stara skola ale milujem tie ich sladaky 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
4. jún 2009

nely pockam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ako pozeram tak sme dnes mali vsetky nakupovaci den 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
4. jún 2009

lea ... ved ja sa tiez musim krotit v minani 😅 ... ale uz tak extremne nesetrim ako kedysi

cipsinka
4. jún 2009

aj ja by som sa mala krotit ale co zijeme len raz a clovek nevie kedy tu nebude tak si treba trosku uzit 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
4. jún 2009

cipsi ... presne tak, treba si trosku dopriat, kym je cas 😉

cipsinka
4. jún 2009

len ja si dopriavam skoro kazdy den 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
4. jún 2009

dnes som si kupila vahu 😵 😵 😵 😵 ,len nejako na pi.u vazi kazdych desat minut bud priberiem alebo schudnem 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,potom tie octove kapsule ale aj s nejakym jablkovym mustom ci prichutou ci co a Adidas tricko mali vypredaje aj drahy sa nejako vyblaznil 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
4. jún 2009

cipsi ... tak to tiez pekny nakup 😀
idem ja od vas ... MM sa uz vratil, tak sa idem venovat ... papa

nelynka
4. jún 2009

tak som tu

cipsinka
4. jún 2009

no,zuzi hej pekny nakup 😅 😅 😅 😅 😅 ,len to tricko som si v obchode neskusala a skoro som ho neobliekla cez cicky 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
4. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😵

cipsinka
4. jún 2009

nely smejes sa na mojich cickach??? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,no darmo musim schudnut 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

leatea
4. jún 2009

cipsi..a co mas za vahu? nezabudni skomentovat ako chutia tie kapsule 😀

no moj mily stale nema pracu a je toho moc,co treba poplatit..ale verim,ze sa to zlepsi..ved chceme ist na predlzeny vikend..
ideme si kuknut panelak..a tu,kedze to blbne u mileho..

nely..tak hadam vysetrenie dopadlo dobre..

cipsinka
4. jún 2009

lea je neviem co tej vahe drbe som nasrata ale nechce sa mi ju ist vratit,no vacsinou iba gramy skacu,ale aj tak postavim sa dva krat za sebou na nu a vzdy ine cislo???? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
4. jún 2009

Vypekam si Vrat mi tie hviezdy jeziiiiiiiiiis to je supiiiiiiiiiiiis,zachvilu pridu klopat susedia 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

cipsus veru na tom sa smejem 😀

lea tak jasne ze dopadlo dobre, on je sice hypochonder ale jak nezmar 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

aj my chceme ist v janu.na nejaku super dovolenku,dufam,ze teraz to vyjde nie ako v decem.,ze sme to museli zrusit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
4. jún 2009

baby ja musim ist, stary ma vola do postele normalne, nechapacky 😀
zajtra sa ozvem alebo este dneska ked nebudem vediet zaspat, ale zatim sa lucim..
starky zajtra v robote tak som tu cely den..cipsus aj teba cakam 😀 😀

papa zatim cmuk

cipsinka
4. jún 2009

nely 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
4. jún 2009

nely uz ides,joooooooooooj no skoda my uz mame manzelske povinnosti dnes za sebou 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre