Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
4. jún 2009

ja ho milujem nemam ho nejako opocuvane tak to preto,ale samozrejeme non stop a take gycoviny to nie ale skor take nezname pesnicky naozaj krasne slova 😵 😵 😵 😵

cipsinka
4. jún 2009

ja,ze co sli vsetky baby spat a u Vas je uz tolko hodin 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
4. jún 2009

noo, tak mne minimalne o cislo narastli a teraz vyzeraju tak normalne konecne xixi 😀

cipsinka
4. jún 2009

Teraz som si ponapalovala vsetko pomale pesnicky vidno som psychycky tyran a hlavne teraz keby som mala pocuvat nieco veselsie ale ja to nedokazem sa tak odviazat ako snazim sa pre draheho aby nevidel,ze sa takto trapim, ,,len,, pre kamarata ale to cloveku neda aspon mne nie ja som hrozne citliva na taketo veci a chvalabohu,ze drahy je teraz dva dni doma 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢

nelynka
4. jún 2009

cipsi a ako ti pracuje drahy? este zajtra ma volno ze?

leatea
4. jún 2009

nely..a ktore saticky mas v uzsom vybere? 😕

cipsinka
4. jún 2009

no a Palo Habera Love song a tu mi je koniec 😔 😔 😔 |- 😔 😔 😔

cipsinka
4. jún 2009

ano zajtra ma este volno som rada......

ale uz prestaneeeeeeeeeeeem slubujem ale to je tou krasnou hudbou a zase filozofujem uz ma tu budete mat za psychopata prepacte naozaj ja sa uz snazim naozaj

nelynka
4. jún 2009

lea tie fialkave som myslela ale si to este zajtra poriadne pozriet musim..este raz..
ked ja stale nie som presvedcena ci dlhe alebo kratke, ja sa bojim ze mi kratkych bude zima a v dlhych horuco 😅

nelynka
4. jún 2009

cipsus aj ja mam take stavy obcas neboj.. 😉

cipsinka
4. jún 2009

nely 😅 😅 😅 😅

nelynka
4. jún 2009

pohodkaaaaa 🙂 🙂
som smedna, idem si urobit vodu so sirupcekom bazovym 😀

cipsinka
4. jún 2009

zajtra som mala ist do tej cleaning sluzby ale asi z toho nic nebude kvoli tym sprostym noham,zajtra budem len doma tvrdnut mohlo by aspon prsat nech mi nie je luto,ze som doma 😉 😉 😉 😉 😉 .

Drahy uz upratal tu skrinu no uuuuplne nadherne este aj mikinky tensie mi podla farieb roztriedil aj tricka aj gate a teplaky povesiakoval 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
4. jún 2009

cipsi toten tvoj by mohol ist za vojaka 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

ja mam pol litrovy pohar na pivo (a to pivo neznasama obidvaja) plny cistej vody s citronom 😉 😉 😉 😉 a som hladna ako vlk,no ale z jedla nic nebude cize aspon pijem 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
4. jún 2009

nely,no mohol on je taky podctivec ked nieco robi tak to stoji za to 😉 😉 😉 😉

cipsinka
4. jún 2009

akurat tu davali pocasie a na vikend ma byt iba 13 stupnov a dnes sme mali 30 to sa riadne ochladi ty brdo 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
4. jún 2009

cipsus aj ja radsej sa napijem takto neskoro a celkom to pomaha..ked som hladna pijem 😀 😀 😀

tak moj ten by setko popremetoval a nie poukladal 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀

drahy sa uz asi na to nemohol pozerat lebo dnes sme vsetky veci hadzali len na stolicku a uz skoro padala tak bola plna tak uz to asi nevydrzal 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale mne to akosi nevadilo ved ja by som to rano ulozila keby on este spinkal 😉 😉 😉 😉

cipsinka
4. jún 2009

ja som uz dnes taka unavena,ze des,ved dnes sme tolko nabehali,ze hruza z mesta pesi do mesta pesi potom do parku to je tiez 20 minut pesi tam aj spat a este tam sme lietali,takze dnes mam odbehane a som znicena ako kon a zajtra este na nakup potravin,no dufam,ze sa tie nohy znormalizuju 😖 😖 😖 😖 😖 ale ako sedim tak mam pocit,ze to puchne viac a viac 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
4. jún 2009

tak ani mne to nevadi, my bezne hadzeme veci na stolicku alebo na stroj na cvicenie a ked uz je toho vela tak to vezmem a supnem do pracky rovno 😀

cipsinka
4. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 ale vy mate aspon velky dom tam sa to strati,ale v tomto nasom byte nam to zavadzia tak sa to snazim upratovat alebo drahy ako napr.dnes 😉 😉 😉 .

SMe sa akurat rozpravali,ze tento rok nestihneme ist na dovolenku ale v janur.by sme chceli ist to by mu aj dovolenku dali bez problemov tak hadam nieco poriesime,dnes same akcie na dovolenky mali v cestovkach vo vykladoch sme len cumeli,ale drahemu dovolenku nedaju a chceme ist v sept.domov tak tam si musi setrit dovolenku cize az v tom jan.

nathali
4. jún 2009

ahoj baby nel :aj u nas je to nieco podobne s tymi vecami

cipsinka
4. jún 2009

ahoj nathali 🙂 🙂 🙂 tak sme na tom asi vsetci podobne 😀 😀 😀 😀 ,ale ja sa to snazim upratovat ved som cele dni doma to by bola hanba keby sme tu mali ako po vybuchu 😀 😀 😀 😀 keby nahodou nietko prisiel sice nema ani kto 😀 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

no teraz to mame ako po vybuchu riad v umyvadle a my salam parky 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja som dnes PN,cize sa to ospravedlnuje 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
4. jún 2009

tak ani my nikam nepojdeme..ani nemame za co a ani cas na to nebude..
tak ale buduci rok snad 😀

tak ja si vzdy poviem ked to starkemu nevadi, preco by malo mne?
on ocura prkno na WC a necha to tam, tak som cvrkla aj ja a som sa smiala ked siel srat si to musel utret a potom som este podzubla do neho ci mu ruky neodpadli 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

nely ty si cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
4. jún 2009

vy mate inu extremnu domacnost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to my sa na vas ani z daleka nechytame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
4. jún 2009

cipsi tak my mame srada zivot, my sa stale podpichujeme ale vieme ze to je len sranda a nasmejeme sa na tom strasne 😀 😀 😀

leatea
4. jún 2009

no ani my nikam nejdeme..ten predlzeny vikend ani moc neratam..ale musime sporit na skolu,tak to je pre nas dolezite..kedze dalsi rok chcem ist na promocie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre