Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
5. jún 2009

dakujem 🙂

nelynka
5. jún 2009

no nikto tu dneska nepachol a ja som ta rano zastupila s vtipikom, dufa ze si sa nenahnevala a teraz som zase v mojom tranze- saty na svadbu, ja proste neviem, neviem si vybrat som uplne mtrva z toho..
a staremu to je jedno ake saty si kupim, ze on mi do toho kafrat nebude.. 😠

riana12
5. jún 2009

No mne to, Nely, voobec nevadi. Ja som tomu len rada, ze som niekoho aj nakazila tymi vtipkami 😀

A z tych fialkovych satiek nic nebude? 😕 Ci nad nimi este vahas?

nelynka
5. jún 2009

riana strasne vaham nad nimi, neviem ci svetle alebo tmave ale starky ze ked tak tmave alebo tie druhe fialkave co boli na ramienka...tiez empyrove.. 😒

riana12
5. jún 2009

A uz si ich aj skusala?

nelynka
5. jún 2009

riana a kde som ich mala skusat ked sa objednavaju cez net????

nelynka
5. jún 2009

myslim ze som to aj pisala ze jednu chybu maju a to ze si ich neviem vyskusat

riana12
5. jún 2009

No ja sa len tak pytam. Vies, ze by si si mrkla, ktory odtien ti viacej pasuje.

nelynka
5. jún 2009

hej hej viem..

no keby som tieto niekde nasla tak ani nevaham:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

riana12
5. jún 2009

😵 😵 Tie su ake paradne 😉

nelynka
5. jún 2009

to jo...jaaaj

neviem sa rozmyslet..
tie bez ramienok, neviem aku podprdu do nich nech mi cecky nevyzeraju jak keby som tam dala citrony..
a tie s ramienkami neviem..tie by mi robili pekny dekolt..neviem..ale na tie mi povedal drahy é tak neviem

riana12
5. jún 2009

Nely a nie je snad na tebe, co si oblecies? 😕 Musi chlapacko nakazovat?

riana12
5. jún 2009

Ja som si 2 roky dozadu kupovala podprsenku do bezramienkoveho korzetu, ale dala som za nu 1300 😀 😝

nelynka
5. jún 2009

tak tolko by som za podprsenku v zivote nedala..a korzet a saty vzadu s gumickou mat je rozdiel..
ja som tiez pod svadobnymi mala podprsenku bez ramienok s takyi gelovymi onymi pokrajoch, lenze pod trickom klasickym bolo vidno ze trosku akoby odstava a pritom mi je akurat..proste to je podprsenka do korzetu nie do siat bez ramienok..

nelynka
5. jún 2009

a drahy nenakazuje..to bol len jeho nazor ze ee ze akoze sa mu nepacia..
nie ze si ich nesmiem obliect..to by som na neho nedala lebo on ked nieco vidi na vesiaku povie nie a ked to je namne tak slinta ze odkial to ma..
len proste sa neviem przhodnut tak sa chytam kazdej slamky.,,a je v nich rozdiel 300kc takze ani o cene nemozem hovorit ze by mi pomahala..

riana12
5. jún 2009

No ja som ju mala minule aj do satiek, co boli okolo krku. A je fakt, ze je to moooc peniazkov 😝 Drahsie som mala vtedy len tie korzetove saty. Este aj topanky boli o par koruniek lacnejsie 😀 😀

Abo si daj ich obrazky vedla seba na plochu a mrkaj, ktore ti budu viac hovorit: BER SI MAAA 😀 😀

nelynka
5. jún 2009

vytlacila som si ich farebne a mam ich na stene a oboje mi hovira OBLEC SI Mnaaaaa 😖 😖 😖

riana12
5. jún 2009

Tak si kup tie, kde nemas porbemy s podrpsenkou

riana12
5. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(teraz som si precitala moj posledny prispevok; este som si aj PC oplula z toho rehotu 😀 😝)

nelynka
5. jún 2009

ehm..ja neviem..ked mne sa pacia oboje ale oboje mat nemozem..
pacia sa mi tie bez ramienok..lebo tam si viem predsatvit pekny uces..pokial sa mi podari dat si urobit vlasky..
pokial na to budem mat..ale zase tie s ramienkami mi urobia pekne cici..co vyuzijem ked pojdeme uniest nevestu k mojmu exmilencovi 😀

riana12
5. jún 2009

No tak ber s ramienkami 😉 A aj k nim si mozes urobit pekny uces 🙂

nelynka
5. jún 2009

ja nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..zabijem sa ochvilku...
urobim si papieriky a budem tahat na 5 ktore vyhraju 😀 😀

riana12
5. jún 2009

Aj to som ti chcela navhnut, ale takym stylom, ze ku kazdym satkam po 5-10 papierikov, dobre poskladanych, aby nebolo vidno, co tam je a zahrat sa na loteriu - potiahnes len jeden papiercok a co tam bude, to beries 🙂

nelynka
5. jún 2009

jaaaj to by som neurobila ja tak..by som vahala aj tak..ja neviem, potrebujem este nejaku konkretnu radu..
nech sa stary vyjadri..poviem mu vsetky pre a proti..a uvidime co povie

riana12
5. jún 2009

A ked to aj tak stary jasne nepovie? 😕

nelynka
5. jún 2009

tak neviem..
nasla som holku co mi predlzi vlasky za 4000kc o 50cm, to je parada..
alebo 40cm za 3500kc.. 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

Fiiha, to by si uz aka vlasana bola 😉 A ake dlhe mas vlasy teraz?

nelynka
5. jún 2009

teraz??
no ked si ich natiahnem tak po plecia...ako po vrch pliec..kratke..
a mam ich riedke a tymto by mi aj zhustili sa troska co by som bola rada..
pisala som jej maila, som zvedava ci odpovie..a kedy..
takze objednam saticky dneska, poviem starkemu nech sa rozhodne ktore na mne bude chciet a odkladam 4000kc 😀 😀 😀 😀
a uvidime 🙂
vies jaka by som bola happy strasne? by si neverila.. 🙂
on bude mat nove autosklo a ja nove vlasky, dobry obchod ne?

riana12
5. jún 2009

Nely, ty si vymyselnicka s tym obchodom 😀
Ale verim, ze sa budes tomu tesit 😉

Vyber nechavas na Ferim? 😀

Aj ja mozem pridat do sudocka s tesenim sa? Mam po skuske, tak sa mozem tesit na moju buducotyzdnovu dovcu. Jupiiiiiiiiiiiiiii 😵

nelynka
5. jún 2009

riana tak musim hladat vyhodne riesenia..xixi 😀 😀
a este k tomu holka pride ku mne domov (aspon tak to mala pisane v inzerate) tak sa nemusim nikam trepat aspon hehe 😝 😀 😀 😀

hej necham to na nom a ked mi nebudu sediet tak sa mam na koho vyhovorit.. 😀
ale urco vyberie tie bez ramienok 😀 😀 😀

jasne aj ja sa tesim ze sa tesis..a kde nam je cipsusik, aj ona by sa isto tesila..
jaaaj
a kam to idete na dovolenku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre