Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. jún 2009

ved to co ja mam budem mat v 25ke nebudu mat ostatne ani v 30ke..
a to nehovorim ani o detoch..vid moje spoluziacky co studuju lekarstvo..

zuzanockamt
5. jún 2009

nely ... ved ako myslis ... mne sa nieco z tej skoly aj zislo, aj ked niektore veci nevyuzijem nikdy 😀

etuska
5. jún 2009

cafte kocky,
Zuzi-to o com pises je 1.kvalifikacna skuska?-lebo ja som v tom magor 😀
Riana-veru,radsej studovat teraz-potom sa ti uz vonkoncom nebude chciet 😀 ja planujem spravit si PhD,len akosi sa mi do toho nechce-akosi v tom teraz nevidim zmysel 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

nely ... vsetko je o tom, ake mas priority ... mojou prioritou bolo a je vzdelanie, vzdy som chcela nieco dosiahnut ... a som rada, ze sa mi podarilo vystudovat, to co mam ... hoci s medicinou sa to neda porovnavat, ale ja som so sebou spokojna 😉 ... a dieta pride aj v 35-ke 😅

riana12
5. jún 2009

Zuzi, ale studovat nieco, ak ma to nebavi... 🙄 Pokial si ale ten spravny odbor najdem, tak nebudem viac rozmyslat ci ano/nie. Samozrejme, ze pojdem do toho.

zuzanockamt
5. jún 2009

erika ... ja si nebudem robit 1.kvalifikacnu skusku ... je to skoda casu, namahy a penazi ... ja si dorobim do aprobacie treti predmet, je to nahrada 1.kvalifikacnej 😉

zuzanockamt
5. jún 2009

erika ... PhD. ti je nanic, pokial nechces ucit na VS, je to len ozdoba za menom 😉

etuska
5. jún 2009

Zuzi-myslim ze si sa dobre rozhodla.Ja sa ani nezaoberam tou kvalif. skuskou,lebo do skolstva sa vratit nechcem,resp, chcem,ale tam mi hadam ziadnu kval. skusku nebude treba 😀

nelynka
5. jún 2009

podla mna je skola celkovo na nic, ako vidis zuzi, vid tvoj manzel...
mozno vo vecsich mestach by na nieco bola dobra ale...neviem..
ja v skole zmysel nevidim..ja som rodinkar, nepotrebujem karieru preto aby som bola statna..
ja sa budem smiat velmi ked tie co studuju a vidia len skolu zahlasia v 30ke, ze im tykaju biologicke hodiny a chcu dieta a bohuzial ziaden hclap na obzore nebude 😀 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

No ja to beriem tak, ze uz len pocas robenia Bc. si nahrabkam 3 roky praxe. Takze sa mi to moooc lubi. Potom nech aj traktory padaju.
Ing. si uz dorobim lahsie neskor ako keby som si musela od zaciatku robit celu skolu 🙂

nelynka
5. jún 2009

ale nebudem sa tu preto s nikym hadat, kazdy mame na to svoj nazor 😉

zuzanockamt
5. jún 2009

erika ... aj ja som si myslela, ze sa nevratim, ale zial nic lepsie sa nenaslo, no mozno casom nieco bude
nely ... ved ked si spokojna, tak to je dobre ... a v 30 - ke na dieta este nie je neskoro a chlap sa da najst aj popri skole a kariere 😉

riana12
5. jún 2009

A pridavam sa k Nely, mam podobny nazor. Tiez mi je prednejsia rodina. Nie som stvorena na robenie velkej kariery. Aspon teraz sa za tym nepachtim. Mozno niekedy neskor, hej, ale teraz to nie je pre mna priorita. ROvnako, ako skola. Vzdy sa to da dokoncit.

nelynka
5. jún 2009

zuzi..to hej..len ako vidim niektore 30-tnicky v mojom okoli..mam na to iny nazor, su zufale ze pori skole a robote si zaidneho nenasli, kedze na vztahy nemali cas a teraz placu ze vsetkych normalnych chlapov im ulovili mladsie a krajsie a oni by uz aj svadbu a aj dieta chceli, len bohuzial...

etuska
5. jún 2009

Nelynka-ved presne-kazda z nas ma ine priority,hoci studovat ked je uz babo na svete nie je jednoduche.Nasa Miska sa mi narodila po 4.rocniku na VS-takze som mala posledny rocnik pestry-ale aj veeeelku motivaciu dostudovat a ked som sla potom do prace,tak mala 14.mesiacov.

No idem ju ulozit spinkat.U nas je sice len 9p.m a svieti este slnko,ale ja ju davam spinkat aj okolo 8mej ,lebo ona je spachtosko 🙂
Mrknem o chvilku 🙂

nelynka
5. jún 2009

pre mna je 30ka na dieta uz prislis neskoro a neskoro je pre mna uz aj 25ka do ktorej maximlane by som dieta stihnut chcela...

zuzanockamt
5. jún 2009

ved ja sa za karierou tiez nehrabem ... ved v skolstve sa kariera ani nerobi ... a ja som mala po skole uz v 23-rokoch, takze som bola este mlada 😀

nelynka
5. jún 2009

etus to verim ze to bola motivacia...
ja chcem matersku len na 2roky...a potom spet do prace.. 😉

zuzanockamt
5. jún 2009

nely ... o som chcela aj ja 😀 ... ale tak, co uz ... je to vsetko tak, ako to mam napisane v pase 😉 ... nie som predsa na pretekoch 😉

riana12
5. jún 2009

Ja som velmi chcela stihnut prve tak okolo 23+- ale ak to bude v 26-27, budem rada 😔

nelynka
5. jún 2009

zuzi nikto sa nepreteka..
len vies, ja uz svoje priority splnene mam..macka, manzel, pes, dom, pes....uz len pracu a nikde nebude problem... 😀
ty sama si pisala ze chcete najprv do vecsieho ist a mm si musi najst pracu...a to tiez chvilku potrva...myslim teraz ten vecsi byt..
zase ja mam 21, ty 27..
ja to stihnut urcite chcem a myslim ze 4roky je dlha doba a vela sa moze zmenit..
ale to prve do 25ky chcem nech sa robi co sa robi..
iba ak by mi to zdravie nedovolilo som ochotna to odlozit..
a ze by sme sa nejako pretekali, nemyslim..to by u nas potom vyzeralo trosku inak 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

nely ... tak byt by bol aj hned, keby mal mm pracu

nelynka
5. jún 2009

sak si pisala ze musite posetrit este troska..

zuzanockamt
5. jún 2009

tak, keby mal mm pracu, tak neminame nasetrene penizky, lebo z uk sme si relativne dost priniesli ... ale nemozem teraz minut vsetky prachy na byt a muz bez roboty ... radsej potom este nieco nasetrime

nelynka
5. jún 2009

tak jasne jasne..
no babky idem ja lahat..tak dobru nocku, zajtra pridem, snad tu niekto bude...

zuzanockamt
5. jún 2009

dobru noc, nely

riana12
5. jún 2009

Dobru, Nely 🙂

etuska
5. jún 2009

dobruuu 😵

riana12
5. jún 2009

Kto tu este ostal z osadky? 😕

leatea
5. jún 2009

ja som tu este 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre