Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
7. jún 2009

idem si robit obed

nelynka
7. jún 2009

jaaaj som prisla na to ze nemam doma drozdie, bude muset ist do kolina, len premyslam ci rovno nekupim aj knedlik aby som sa nemusela s tym kafrat ja 😅

nelynka
7. jún 2009

aj ja uz robim mesko a idem na omacku..a knedliky skocim kupit potom xixi

cipsinka
7. jún 2009

radsej kup knedliky ser na drozdie co sa stym budes prplat 😉 😉 😉 😉 😉 Ja som este tu chvilku nech sa mi spravia zemiacky a potom si idem pozriet tu mafstory,ci co to je zatial som to len raz v zivote videla aj to u nasich tak medzi recou tak som na to zvedava,ked papam milujem pozerat 😉 😉 😉 😉

nelynka
7. jún 2009

aj ja ked papam milujem pozerat si viacej vychutnam jedlo vtedy uu..
a mafstory, no uzas...ja som to zboznovala pozerat a aj mm..

nejak sa pozbieram, skocim kupit knedliky a potom urobim omacku aby mal teplu fero ked pride..

cipsinka
7. jún 2009

aj ja som si robila teraz obed a Matkovi spravim cerstve zemiacky take teplucke z ruru a este aj grilovane kuriatka mu dam ku tomu ale to az okolo piatej mu zacnem robit 😉 😉 😉

nelynka
7. jún 2009

juuuj ten bude mat papanicko...
aj moj ferko, on zboznuje svieckovu, len ja ju neviem urobit tak ako ju robia v jednej jedalni kam zvykneme chodit...ale tak snad mu bude stacit aj taka ako ja urobim xixi 😀 😀 😀

leatea
7. jún 2009

ahojte..
nely..no parada..musim povedat milemu,ci by siel na nieco take 😀 lebo to vyzera faaaakt supeeeeeer 😵 🙂

baby..dobru chut k obedu..my budeme jest neskor,kedze mileho volali do prace..

nelynka
7. jún 2009

lea oplati sa..aj ked to stoji celkom dost oproti koncertom ale je to supa..
tak my budeme papat o siedmej ked pride drahy 😉

leatea
7. jún 2009

my okolo siestej-pol siedmej vasho casu 😅

tak to nasporim a bude mat mily za statnice 😅

nelynka
7. jún 2009

leus oplati sa..fakt..
ked mate radi taku hudbu je to uuuzasnee naozaj..
a myslim ze sa to robi aj tam niekde kolo vas..treba len sledovat stranky sensationwhite.com a ta je setko popisane..

leatea
7. jún 2009

tak mne sa paci taka hudba..budem urcite sledovat a uvidime co z toho bude 🙂

nelynka
7. jún 2009

lea mas skype alebo ICQ?
by som ti poslala kamos mi posielal setik a je fakt libovy...uuuzasny uz ho pucvam 4x 😀

riana12
7. jún 2009

AHojte 🙂 Ako sa mate? Nejak ste asi pozdrhavali stadialto.

riana12
7. jún 2009

Super dieta:

*****
"Pane doktore, jaké je nejlepší cvičení na hubnutí?" ptá se plnoštíhlá paní svého doktora.
"Točit hlavou napravo a nalevo," odpoví lékař.
"A kolikrát?"
"Pokaždé když vám někdo nabídne jídlo..."

*****

nelynka
7. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. jún 2009

Breee ranko, jeden na prebratie:

--------------------------------------------------------------------------------------
V obrovském hypermarketu přijali nového prodavače.
Šéf jej vezme na den na zkušební dobu, aby viděl, jak se osvědčí. Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře:
"Tak kolik jste dnes udělal obchodů?"
"Jeden, šéfe."
"Cože!? Jeden? Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát obchodů denně! Co jste celý den dělal!? A kolik jste vlastně utržil?"
"Sto osmdesát tisíc dolarů"
Šéfovi došla řeč. "Sto osmdesát tisíc? Proboha, co jste prodal?"
"No, první jsem prodal malý háček na ryby.."
"Háček na ryby? Za sto osmdesát tisíc?"
"..pak jsem zákazníka přesvědčil, že by si mohl vzít ještě střední a velký háček. Pak jsem ho přesvědčil, že by si měl vzít i nějaký vlasec, prodal jsem mu tři pruty - malý, střední a veliký. Dal jsem se s ním do řeči, zeptal jsem se, kde bude rybařit. Povídal, že na mysu dvacet mil na sever. Tak jsem mu prodal ještě pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky, protože tam dost fouká. Přesvědčil jsem ho, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto - vylezlo z něj, že dost malé, člun by s ním nemohl odvézt. Tak jsem mu prodal ještě přívěs a auto ..."
"No to je úžasné. A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!?"
"Ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu. Tak jsem mu navrhl, že když si teda o víkendu neužije, že by si mohl zajít aspoň na ryby..."
--------------------------------------------------------------------------------------

nelynka
8. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
8. jún 2009

A hádka začala.....

*********************************************************************

Když jsem přišel včera večer domů, manželka požadovala, abych ji vzal někam, kde je draho...
Tak jsem ji vzal na benzínovou pumu.

 A hádka začala.....

*********************************************************************

Seděl jsem s manželkou u stolu na jejím srazu ze střední školy.
Neustále sledovala opilce, který seděl sám u vedlejšího stolu a pohrával si se skleničkou.
Zeptal jsem se jí:
 "Znáš ho?"
 "Ano", vzdychla si. "Je to moje stará láska. Pokud vím, tak se dal na chlast hned po našem rozchodu před mnoha lety a slyšela jsem, že od té doby nevystřízlivěl."
Řekl jsem:
"Ó Bože! Kdo by si pomyslel, že člověk může oslavovat rozchod tak dlouhou dobu?"

A hádka začala.....

*********************************************************************

Manželka stála v ložnici před zrcadlem a prohlížela se.
Nebyla spokojená s tím, co viděla a tak mi řekla:
"Cítím se příšerně. Vypadám stará, tlustá a škaredá. Opravdu bych ocenila, abys mi řekl nějaký kompliment, něco pozitivního".
Odpověděl jsem:
"Na svůj věk máš zrak jako orel."

A hádka začala.....

*********************************************************************

Snažil jsem se přesvědčit manželku, aby koupila basu piva za 160 Kč.
Místo toho si koupila noční krém za 80 Kč.
Řekl jsem jí, že po base piva vypadá večer hezčí než po nočním krému.

A hádka začala.....

riana12
8. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
8. jún 2009

ahoj riana, ako?
uz pracujes vovelkom?

riana12
8. jún 2009

No celkom je fajn, uz ten ranny zhon trocha ustal, asi uz sa zacina obedovat 😀 Ja planujem vyrazit cca o 3/4 hodku 🙂 A ty ako dneska?

nelynka
8. jún 2009

juuj ze obed, a ja len teraz stala pred chvilou 😀 😀 😀
ja pohoda..
ideme si po prechodne pobyty konecne vybavene na spravnu adresu uz..a potom neviem..
dneska mi maju dat vediet za saty ci stihnu prist abo ne a ked ne tak musim vybrat ine...
a starky este chrapka..xixi..dospava sobotu

riana12
8. jún 2009

Drzim palceky, nech to so satkami dobre dopadne 😉 Nech nemusis hladat nove.
Stareho stuhni pod rebra, ze ty uz si davno hore, tak nech sa nerobi 😝 ze mal dospat vcera... 😀

Ja som mala ake fajne "ranajky", okolo desiatej som si dala kavu s mliekom 😝 Tot vsio 😝
Pred kupou obeda chcem zbehnut este do obchodu, daku obyc. deku, budem sa opalovat cez dovcu 😀 Dufam, ze bude na to aj pocasie, inak ma slakom trafi 😔 😅

U vas dneska ake pocasicko? Tu teraz krasne slniecko a jasno 🙂

cipsinka
8. jún 2009

ahojky

riana12
8. jún 2009

Aho Cipsiii, ako sa mas? 🙂

nelynka
8. jún 2009

riana a kedy mal ako vcera dospavat? ked sme prisli o druhe v noci domov a on chudak o pol piatek vstaval do prace? prisiel vecer o siedmej, sli sme do prahy a vratili sa o 23h a hned siel spat? nech sa vyspi vklude..

a tu je hnusne hend odrana , ja uz ani nedufam ze bude este pekne teplucko a celkom sa aj tesim ak by satky neboli a objednala by som si dlhe..

ahoj cipsuuus 😀

riana12
8. jún 2009

Jaaaj, on siel chudato hned do roboty. Tak to akokeby som nic nepovedala 😅
A co taka zmena nalad z kratkych na dlhe? 😕

nelynka
8. jún 2009

riana hej hej, vpohode..

no, ked vidim ako je hnusne zacinam sa pomali ale isto bat ze v tych kratkych zmrznem..
este k tomu obed maju na terase takze asi tak..

cipsinka
8. jún 2009

riana mam sa fajn 😉 😉

nely a co ste boli vcera v Prahe??Ja pojdem o hodinku do obchodu treba mi kupit praskovy cukor,tvaroh a chlebik 😉 😉 😉 😉 Dnes mam variaci den pre seba idem robit cestoviny,pre draheho gulas a pre oboch kolacik,kedze dnes mozem sladke tak sa nan tesim aj ked bude tvarohovy co neivem ci sa moze ale v diete je pisane,ze kusok nejakeho kolaca tak si myslim,ze tvarohovy sa moze,mnaaaam uz sa nan tesim 😝 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre