Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
8. jún 2009

a este si pisem s kamoskou z Martina ale akosi zaspala 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
8. jún 2009

my uz pojdeme o chvilku do postielky, kedze je uz dost hodin a rano treba vstavat do prace, ale idem az na deviatu, takze celkom v pohode

cipsinka
8. jún 2009

uz vstal 😕 😕 😕 😕 😕 tak idem za nim dobruuuuu noc 😔 😔 😔 😔 😔

zuzanockamt
8. jún 2009

dobru noc, cipsi 🙂

leatea
8. jún 2009

ahojte babule..ja az tak neskoro som tu..som mala toho vela v praci..a domov som prisla unavena,kym som cakala na mileho,tak som aj zaspala..a robila som buchty..este su v trube,ale do 5min su hotove 🙂 budeme mat dobry obed zajtra 😝 😀

riana12
9. jún 2009

Ahojte 🙂

Lea, to buchty na obed 😀 😵. No vy sa mate ako fajnovo 😉.

cipsinka
9. jún 2009

ahojte,to dnes nikto??ani nely 😕 😕 😕 😕 😕

zlatko iba teraz som si precitala,ze si chcela ten recept na kolacik tak ti ho davam

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14834

cipsinka
9. jún 2009

uz pol hodiny sa mi perie pracka doperie a dam este dalsiu dnes neprsi tak musim vyuzit nech mi to poschne vonku 😉 😉 😉 😉

riana12
9. jún 2009

Ahojky 🙂
Doteraz sa mi parilo z usi, ale uz nebude (dufam). Dokoncila som tu najnutnejsie veci, aby mali kolegovci lahsi zivot. Uz sa pomalinky vytratim z robotky. Huraaa na dovcu.
Takze sa tu majte pekne, na 5-6 dni mate odo mna svaty pokoj 😀 😀 😝.

Paaa 😉

nelynka
9. jún 2009

bry den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
9. jún 2009

cipsik dakujem za receptik, uz je zapisany v mudrej knihe 😀

riana peknu dovcu prajem 😉

cipsinka
9. jún 2009

no nazdar nely,ty kde si bola cely den 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nelynka
9. jún 2009

cipsi ved som pisala ze ponedlok alebo utorok pojdeme vymenit celne sklo na aute tak sme zabili pol dna v prahe..som taka utahana jak pes..

cipsinka
9. jún 2009

ahaaaaaaaa ja,ze co sa stalo ked tu nebol prvy prispevok tvoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
9. jún 2009

xixix 😀 😀
vstavali sme o 6h ranom sla som spat nieco po polnoci, este k tomu ma o druhej zobudili psy ze Larina skace do Denyho tak som ho brala dnuka a bars sa pri nom nedalo spat xixix 😀

cipsinka
9. jún 2009

no tak si sa vyspala hovoris 😀 😀 😀 😀 ,my sme s drahym do pol dvanastej drtili hry a potom sme spali celu noc ako dudky 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

nelynka
9. jún 2009

tak my sme boli vecer roznasat letaky..a keby sme vstavali aspon o 8h tak by bola pohoda ale tha...na 8mu sme tam uz mali byt..
potom sme sa poflakali kym auto urobili..to bolo 13h, sli sme kupit stolik na zahradu umely, a konecne sme zohnali hadicu do septiku tak v piatok to budeme skusat ci to fungirovat bude..

cipsinka
9. jún 2009

jeeej tak uz aj stolik no supisko ale vam bude v lete hej 😵 😵 😵 😵

nelynka
9. jún 2009

a sme videli taky paradny dreveny altanok len za 3000kc, idu normalne po 6000kc a viac a velmi nad nim premyslam..no ale uvidime...este bude kacia ked tak..
teraz chcem kupit dlazdice take 30x30cm a dat ich okolo bazena nech to nejak vyzera..

cipsinka
9. jún 2009

altanok za 3000kc preboha ved to je hrozne lacne ty brdo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a to je nejaky malicky alebo ako??Asi pre kolko osob??A bolo tam aj sedenie,ci iba cisto altanok??

zuzanockamt
9. jún 2009

Ahojte 🙂
cestou z prace som sa zastavila u nas na trhu a kupila som asi 1,ť kg ceresni, tak uz sa na ne tesim ... este mam aj jahod troska, tak budem mat ovocnu veceru 😵 ... a drahemu idem spravit mäsko na zajtra

nelynka
9. jún 2009

len cisto altanok..drevene 4tramy do 3-uholnika, na nich naspodku stojan na kvetinace..navrchu kovova kostra a klasika latkova strecha..keby som nasla obrazok tak ti ukazem..a je to 3x3 metra

nelynka
9. jún 2009

tak taku hopacku ale ciernu a len za 1000kc 😀
http://produkty.obi.cz/new/zahradni-nabytek/tro...

nelynka
9. jún 2009

a taky altanok ale nie kovove su tie boky ale drevene
http://produkty.obi.cz/new/zahradni-nabytek/zah...

cipsinka
9. jún 2009

ty brdo to ste dobre kupili tu hojdacku,ze za 1000kc ahaaa to je takyto altanok tak to potom ano ja som si myslela,ze to taky klasicky cely z dreva 😉 😉 😉

nelynka
9. jún 2009

nene, ne z dreva, chceli sme povodne z dreva ale co ja viem, zase tolke peniaze nemam..a toto sa da potom obit takymi zastenami drevenymi a mame z toho dreveny altan 😀

cipsinka
9. jún 2009

no my este spekulujeme ci spravime terasu,co by sa slo z obyvacky na nu alebo kupime dreveny altanok,no uvidime este mame casuuuuuuu,kym sa to zacne prerabat a hlavne este penaaaaaze treba cize mame co robit ked chcem zrealizovat vsetko co sa nam paci 😉 😉 😉 😉

nelynka
9. jún 2009

tak my terasu nemame kam supnut, kezde mame blbo rieseny dom, bude ale hore na poschodi nad garazou a to este potrva, ja chcem aj altanok, k bazenu...
ideme na veceru tak potom izvem ked prideme..papa

cipsinka
9. jún 2009

ved hned mi to neslo do hlavy,ze dreveny by stal 3000kc 😲 😲 😲 😲 ,ved my sme boli teraz ked sme boli na SVK s nasimi obzerat drevene sedenie ale nie take obycko ale take mohutne a ceny,ze 18 000sk,to si chceli oni do zahrady a potom sme boli v Polsku ked sme boli so svokrou na trhoch a tam mali kraaasne lavice za 6500sk to je rozdiel co?? 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
9. jún 2009

mne sa terasy tiez pacia, nasi maju jednu hned pri vychode z domu a druha je nad garazou spojena s balkonom ... tam si vzdy rada posedkam, ked som u nich, lebo hned je z nej krasny vyhlad na rieku a na hrad 😵 ... ale ja budem rada, ked sa dopracujem k trom izbam a balkonu 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre