Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
10. jún 2009

citala si?
moje su zlte, dole viac nariasene a bez ramienkov 😀

cipsinka
10. jún 2009

pyska 😉 😉 😉 😉

tak moj drahy ma tiez vsetko znackove tricka takze tie sa nekrcia a snazim sa ich tak zavesit na vesiak aby boli rovne 😉 😉 😉 😉 😉 ale ked sme byvali na SVK tak ked mal nejake bavlnene plachtaky alebo koselu tak tu som mu jasna vec,ze ozehlila ale tu sa mi akosi veci nekrcia 😀 😀 😀 😀 😀 Tak zas by som nedovolila aby drahy chodil pokrceny ved to je predsa moja vyzitka no nie?? 😉 😉 😉 😉

nelynka
10. jún 2009

presne tak..vzdy ked ides s nim a je pokrceny tak po tebe prvej pozeraju a to ja nemozem dovolit 😀

cipsinka
10. jún 2009

ano citala som ale ja zasnem nad farbou tych na obrasku 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. jún 2009

jaaaaaj 😀 😀 😀 😀

cipsinka
10. jún 2009

obrazku 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
10. jún 2009

xixi...
joooj tak sa mi nic nechce, este su musim istr hlavu umyt joooj

drahy mi pisal ze sa mozno zdrzi chvilku v robote tak aspon ze tak..

cipsinka
10. jún 2009

akurat som Ti chcela napisat,ze dnes mam taky lenivy den nic sa mi nechce a chyta ma depka akosi to na mna vsetko dolieha tato nerobota 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
10. jún 2009

tak ja uz som si strasne zvykla ze nemusim rano nikam vstavat a vecer sa pozde vracat..je to parada..)vyjdem si do zahrady..oberiem ceresne, vyplujem kocky na psov..pohram sa s nimi jaaaaaaaaaaaaj nedam za nic na svete

cipsinka
10. jún 2009

tak mne to vadi a poriadne,ze som tu cele dni zavreta samozrejme iba ked nie je drahy doma ale aj tak je to pat dni v tyzdne a mna ide uz z toho jebn.t 😒 😒 😒 😒 ked teraz vidim ako si rodinky chodia po dovolenkach 😔 😔 😔 😔 😔 joooj zlate slovensko uz chcem byt domka a starat a zveladovat nase hniezdocko ci uz byt alebo dom je mi to jedno len nech mame nieco vlastne a zijeme si rodinny zivot s kazdodennymi radostami aj starostami 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
10. jún 2009

ked som este studovala alebo sme byvali s drahym este v Blave a penazi bolo malo tak som vzdy v dobrom samozrejme zavidela parom co su v zahranici a zarabaju si dobre peniazky len teraz vidim,ze tie prachy asi za to nestoja byt odrezany od vsetkeho,ale zas ked sme na SVK tak sa mi aj cnie za Irskom tak ja neviem asi mi sibe ale ked prideme natrvalo na SVK urcite sa mi cniet za Irskom nebude,nebudem mat na to cas bude plno inych starosti 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. jún 2009

aj teraz som drahemu hovorila,ze tato samota a byt doma ma ubija a on a co si robis starosti peniazkov mame na ucte dost tak sa nad tym nezatazuj ale mne nejde o tie prachy ale o zmenu a byt medzi ludmi 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
10. jún 2009

normalne lutujem tie prachate panicky co cele dni sedia na riti alebo nakupuju no ja by som to nezniesla cely zivot nic nerobit by som sa unudila k smrti chuderky 😒 😒 😒 😒 😒 😒

cipsinka
10. jún 2009

ale viem,ze taky zivot ma necaka kedze nespavam s bankarovym synom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
10. jún 2009

cipsi tak kazdy to znasa inak..
mne byt medzi ludmi vobec nechyba, ale vobec..ja neviem, nejako som sa toho nabazila ako aj v Nexte tak aj v Kauflande az mi to lezlo hore krkom, neustale a dookola stale tie iste veci im hovorit..
ja som rada, ze tu nikto namna necumi, nikto sa ma nechodi pytat stupidne otazky ktore mi uz lezu hore krkom ked ich musim vysvetlovat 100x za den..
uzivam si slniecko, zvieratka...internet..
a oddychujem od draheho ked je v praci a ked je doma tak sa venujeme jeden druhemu, ideme niekam a tak..
aj ked som pojazdna, volaju ma na kavi a neviem co do prahy ale ja som radsej doma, nerada sa flakam bez starkeho...

nelynka
10. jún 2009

idem si umyt hlavu

cipsinka
10. jún 2009

ale ja som nemyslela byt medzi ludmi ako medzi cudzimi ludmi tak to v ziadnom pripade robila som rok v obchode a nikdy viac,zle som sa vyjadrila chybaju mi nejaky kolegovia ako som robila v PC firme a boli sme tam vyborny kolektiv pracovala som s jednym parikom co uz su na SVK a maju uz mimco,cele tehotenstvo sme prezivali spolu a chybaju mi taketo dni ked som sa tesila do prace za kolegynkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale take,ze robit medzi ludmi tak to v ziadnom pripade ja mam rada svoj klud,svoje sukromie a toho sa drzim 😉 😉 😉 😉 .

A bez draheho ani ja skoro nikde nechodim a odkedy mi odisla susedka a druha kamoska obidve z Martina tak uz vobec nechodim nikde,ale ked som na SVK vzdy sa v Martine zastavime a vazim si taketo kamaratstva,ze vzdy nas srdecne pozyvaju k nim na navstevu a tesia sa z nas 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

cipsinka
10. jún 2009

inak vcera Matulo volal z otcom cez skype a skoro som odpadla ked som ho videla cez kameru cele usta mal napuchnute a potom z neho vyslo,ze dostal silny zapal neviem ci dasien ci zubov a museli mu vytrhat 12 zubov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vies si to predstavit tu bolest??Mu to aj sili a vraj mu strihali dasno,no brutus skoro som skolabovala ja hypochonder na zuby 😖 😖 😖 😖 😖 😲 😲 😲 😲

cipsinka
10. jún 2009

s otcom 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
10. jún 2009

ty kokooooos tak to musela byt ina sila, to by som neznesla, 12zubov, bohaaaa fuj, neznasam problemy so zubami 😔

nelynka
10. jún 2009

a co sa tyka kolegov, ja som v kontakte s poslednymi dvoa kazdy den, len ich nevidim 😀
a s druhou, z nextu, ona uz ma rocnu kocku, tak s nou cez skype a sem tam ideme na navstevu ked je cas.. 🙂

cipsinka
10. jún 2009

nely no mi hovor ja som hrozny bojko ja mam dva kazy a jeden uz brutalny sa bojim,ze mi odhnije pol huby ale k zubarovi nejdem ani za boha neviem na co cakam 😠 😠 😠 😠 😠 a on chudak no normalne som ho prvy krat v zivote lutovala,ze to musi byt brutus 6 zubov mu trhali vcera a 6 prdvcerom no horor 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
10. jún 2009

booze fuj, tak ja nastatsie klop klop nemam zatial zaiden velky kaz, mozno nejake male su ale tie nevidno zatiall...tak nejdem ani za boha a ani tu zubara este nemame, ale furt si hovorim ze nejakeho najdem na preventivku ale si rpedstavim ze len kukne anajde kazy a ta vrtacka, ten smrad z rozvrtanych zubov, ten chlor ci ka maria to tam smrdi furt, bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cipsinka
10. jún 2009

u zubara som bola minuly rok v janu.a z ordinacie som vysla z revom a pol dna som prespala lebo mi vrtala zub z ktoreho mi vypadla blomba a to bolelo ako slak a z druheho mi tahala nervu a vsetko bez injekcie vraj ma jemne rucicky,no som sla z koze vyskocit 😖 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cipsinka
10. jún 2009

nelyyyyyyyyyyyyyyy,normalne mam paniku,tak ani ja nemam tie kazy neviem ake a ani mi ich nevidno ked rozpravam ale ja sa tiez bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a sa bojim,ze sa mi to rozsiri po inych zuboch a ked budem tehotna tak co???Budem musiet ist k zubarovi jeziiiiiis 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nelynka
10. jún 2009

joj...
ja som bola naposledy ked som aturovala, to bolo pred troma rokmi...
takze men by sa aj patrilo uz a citim ze sa v ustach uz nieco deje..tak neviem..uvidime kedy ma nieco chytia to uz budem musiet ist tak to nebudem odkladat

nelynka
10. jún 2009

cipsi ked budes tehotna tak sa ti to este zrychli, lepsie je ist teraz ked su male ako potom ked budes tehu, to tinebude moct ani injekciu dat ani nic..
to bude horsie.fuj

cipsinka
10. jún 2009

tak ja som bola v jan.ale este by sa mi veru zislo ist no neviem kedy sa odhodlam ale asi teraz v septem.nech mi spravi tie dva kazy 😉 😉 😉 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
10. jún 2009

nelus ja viem ja som si toho vsetkeho vedoma,ze musim ist este pred tehu 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
10. jún 2009

jaaaaj..
ja nepojdem nechcem ja sa bojim, este som nestretla zubara co by bol naozaj setrny a to si myslim ze mam prah bolesti dost vysoky...

no neviem, necham to na prirodu, nech ta rozhodne zamna kedy ma tam posle.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre