Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
17. jún 2009

cipsi..tak parfemy su tiez moje..tu mam asi zo 6 a idem este jeden kupit a u mileho mam dalsie 4..a doma sa mozno este jeden najde 😀 ale ja rada pouzivam parfemy podla nalady 😎

a kde ste inac cely den? som myslela,ze kolko toho budem musiet dohanat a takmer nic som nemusela..

zuzanockamt
17. jún 2009

no dnes je tu nejako ticho ... MM mi napaloval mp3 na CD, aby som mala co v aute pocuvat, ked niekam pojdeme v piatok, tak som tu nebola

leatea
17. jún 2009

zuzi..a kam sa chystate?
zrejme vsetky dospavaju..ako ja 😀 ani neviem,kedy prisiel mily z prace..len tak letme som videla,ale spala dalsiu hodinu a pol..no dobre mi to padlo..

zuzanockamt
17. jún 2009

no ja som bola dnes dost aktivna ... vstavala som 6:30, do 16:00 som bola v praci, potom sme doma trosku upratali, lebo MM robil policky a isli sme na korculky do osmej 😵
v piatok idem zaniest papiere do skoly, kde nastupujem od augusta a potom asi nejaky vyletik sparvime, lebo som si vzala na cely den nahradne volno, zalezi ake bude pocasie ... ale ja rada pocuvam hudbu v aute aj ked ideme len na nakup ... inak sa v aute hrozne nudim ... a ked mame pustene radio alebo CD, tak pocuvam, pripadne si vyspevujem 😀

riana12
18. jún 2009

Dobre rano 🙂

riana12
18. jún 2009

Zabudla by som, vtip na dnes:

Přijde chlap k doktorovi a povídá, že má tři varlata. Doktor ho uklidňuje, ať si z toho nic nedělá a nevšímá si toho. Chlap jde do hospody a povídá: "Vsaďte se o deset tisíc, že tady s Frantou máme dohromady pět koulí!" Franta se k němu otočí a povídá: "Ty vole, jestli nemáš čtyři, tak jsme to prohráli!"

zuzanockamt
18. jún 2009

Ahojte 🙂
riana ... 😀 😅

zuzanockamt
18. jún 2009

no zase nikde nikoho 😕 🙄

leatea
18. jún 2009

ahojte..tak to ste sa dnes teda nesnazili 😅 ja som sa v praci aj nudila,ale nechcelo sa mi prist.nasli sme si inu zabavku 😀 a doma som stihla na orbitreku spalit 700kcal 😎 a potom som si dala hrianky s dzemom..takze snaha teda nic moc..ale este sa troska posmejem a hned to bude lepsie 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. jún 2009

ahoj lea ... no konecne sa tu niketo objavil, lebo je tu priiiserna nudaaa 🙄 ... ja som vcera nejake kalorie vykorculovala,ale uz som to aspon 100-krat dohnala 😀 😅 ... ale nevadiiii

leatea
18. jún 2009

no ja som tu napisala a sla cumiet dobu ladovu..nevadi..asi uz spis,tak pekne sny teda..my ideme cumnut este aj druhy diel 😀

riana12
19. jún 2009

Malý kluk nakukuje klíčovou dírkou do koupelny. Tam vidí svoji dospělou sestru, jak si hladí prsa a vzdychá:
"Ach bože, jak já bych potřebovala chlapa!"
Druhý den se kluk vrátí ze školy o něco dříve a načapá sestru v posteli s mladým mužem. Mrskne taškou do kouta, běží do koupelny, tam se začne hladit na prsou a vzdychá:
"Ach bože, jak já bych nutně potřeboval koloběžku!"

cipsinka
19. jún 2009

ahojky,

riana 😀 😀 😀 😀 😀

ja vas trosku zanedbavam ale teraz mame plnu hlavu dovolenky na sept.zrusili sme Slovensko a rozhodli sme sa oddychnut si pri mori 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a konkretne do Egypta 😵 😵 😵 😵 ,tak sme obehali cestovky a taaak,len Egypt je od Dublina trosku dalej ako zo Slovenska tak to sa nalietame teda 😅 😅 😅 😅 😅 ,zo SVK je to 4 hodiny a z Dublinu to akosi neviem vyzistit 😅 😅 😅 😅 sme sa vcera nespytali v agenture 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
19. jún 2009

no uz to mam zistene vlastne drahy to zistil a budeme letiet odtialto 6 hodin 😅 😅 😅 😅 😅 a v lietadle co bali moj drahyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 (pravdepodobne) 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
19. jún 2009

Ahojte 🙂
cipsi ... no to si teda pobudnete v lietadle dost dlho ... ja este letnu dovolenku nejako do detailov neplanujem ... viem kam asi chceme ist a zvysok sa doriesi za pochodu 😀 ... ja budem mat dovolenku dva posledne julove tyzdne a posledny augustovy,lebo potom uz zase 25.8. nastupujem do novej prace 😝
my ideme asi o chvilu sa kupkat do aquaparku do turc. teplic, akurat som pozerala ake maju ceny

cipsinka
19. jún 2009

tak si uzite v aquaparku bude super 😉 😉 😉 😉 😉 ,tak my tu dovolenku uz riesime chceme ist zaciatkom sept.ale objednavat budeme zaciatkom augusta koncom jula,takze mame este cas 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a ten let mi aaabsolutne nebude vadit lebo to budu luxusnejsie lietadla a hlavne vacsie ako tie miniprdky s ktorymi chodime na SVK 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
19. jún 2009

no len dufam, ze tam nebude vela ludi, lebo to neznasam, ked mam okolo seba davy ludi 😝 ... ale kedze nie je bohvieake pekne pocasie, mozno tam bude pomenej ludi, lebo slnko nesvieti, je zamracene,ale teplo

riana12
19. jún 2009

Ahojky holky 😀

Zuzi, aquapark 😵 😵
Cipsi, ja uz takto popredku - uzite si dovcu, urcite to budete mat super 😉

zuzanockamt
19. jún 2009

ahoj riana ... no este ideme vypit kavicku a snad aj vyrazime 😀 ... mam dnes volno,tak to chcem vyuzit, lebo zajtra idem zase k nasim na oravu

riana12
19. jún 2009

Ozaj, daco som si tu minule pocitala, ze mas dneska volno 🙂. Tak si to tam poriadne uzite 😉.

zuzanockamt
19. jún 2009

no ved som minuly tyzden bola v praci aj v sobotu, takze som mala za to 8 a pol hodiny nahradneho volna,tak som si ich dnes vybrala a este mi hodina ostala 🙂

riana12
19. jún 2009

Ako ti je fajne, Zuzi 😵

zuzanockamt
19. jún 2009

no to hej 😀 ... ani by som nepovedala, ale nevadi ... to len tak vyzera na prvy pohlad 😀 😅

riana12
19. jún 2009

A co nie je fajn mat volny den a niekam len tak vybehnut a na chvilu nemysliet na nic ine? 😕

zuzanockamt
19. jún 2009

no to hej ... ale ze by som nemyslela na nic ine to sa neda povedat ... starosti plna hlava

riana12
19. jún 2009

Ved len na chvilu vypnut, kym sa budete clapotkat 😉
Ja sa teraz snazim vypnut. Zrazu len bum! a mam po skole, nejak si neviem zvyknut od stredy na myslienku, ze mam prazdniny 😝.

zuzanockamt
19. jún 2009

riana ... to hej ... na chvilu sa da 😉 ... ja mam este stale v zibej pamäti, ked som mala po statniciach pred šturmi rokmi a nemohla som tomu uverit, ze je uz fakt koniec 😀 ... ale vycerpana som bola vtedy poriadne z tych stresov okolo 😝

zuzanockamt
19. jún 2009

jaaaaj ... ja uz pisem ako dement ... tie preklepy si nevsimajte, kazdemu dojde ake pismeno tam malo byt 😀 😅

riana12
19. jún 2009

No tak statnice, to uz bude ine kafco. Teraz prazdniny a potom sa to zacne 😖. Rychle vsetky skusky, popritom pisanie bakalarky, ucenie na statnice, statnice. Jeeemine, ako to popri robotke bude? ☹. Ale hovorim si, ze ked toho bude tak na mna vela, rychlejsie mi ten cas ujde a skor sa budem moct tesit, ze mam "po" 🙂.

zuzanockamt
19. jún 2009

no to hej ... ja si neviem predstavit, ze by som to mala popri praci ... my sme mali este aj prax v tom zahrnutu od tretieho rocnika 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre