Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
19. jún 2009

No teraz som niekde citala, asi aj tu na fore, ze dokinovia su na 2 tabory rozdeleni. Jedni su za a druhy proti HAK. A ze vacsinou predpisuju doktori taku HAK, ktoru farmaceuticku firmu zastupuje 😕.
Ale osobne som sa s tym nestretla. HAK sa aj tak bojim, ako cert kriza...

riana12
19. jún 2009

Inak aka som zla slovencinarka 😠 😠. mnozne cislo a ja tam dam "y" 😠, aj dake "e" mi tam zavadzia 😝 😀

zuzanockamt
19. jún 2009

ja som sa nebala, nastudovala som si predtym dost veci, tak som si povedala, ze preco nie 😅 ... a je to pohodlne aj co sa tyka sexu ... neviem si predstavit, ze by sme sa vtedy spoliehali len kondom alebo plodne dni ... vtedy sme chceli byt spolu stale a kdekolvek a neviem so predstavit stale vytahovat kondom 😅 😀 ... teraz je to ine, lebo sme uz zohrana dvojica ... ako po 30 - tich rokoch manzelstva 😀

riana12
19. jún 2009

Ja som sa zatala este davno, ze HAK teda ee. Ja som dost nedoverciva a viac dam na negativne skusenosti ako na tie pozitivne, bo sa az moooc bojim 😲.

zuzanockamt
19. jún 2009

no ved je to tvoja vec 😉 🙂

riana12
19. jún 2009

Ved ja len vravim, preco HAK nie. Ale ak to inej vyhovuje, napr. aj tebe, tak v pohodke. Len ja jednoducho na to nie som 😉.

riana12
19. jún 2009

A kde zmizla Cipsi? 😨

zuzanockamt
19. jún 2009

mne to celkom vyhovovalo 😉 ... ale teraz, ked uz by sme mali pomaly uvazovat nad malym, tak by to asi nebolo dobre ... viem, ze nam sa male bude musiet pritrafit nahodou, lebo my si asi nikdy sami od seba nepovieme, ze podme na to 😀 😅

zuzanockamt
19. jún 2009

cipsi sa asi venuje drahemu

cipsinka
19. jún 2009

no akurat sme s drahym dopozerali relaciu Nove Byvanie a skoro sme z noh spadli ked tam hladali apartman jednej slovenky,to je ale zhoda nahod,ze teraz ked uvazujeme nad Egyptom tak toto daju do telky,no proste osud chce aby sme tam sli 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,no my sme rozhodnuti len co na to draheho manazerka 😕 😕 😕 😕 ale ako sme pozerali teraz tuto relaciu tak sme sa uistili,ze nikde inde ist nechceme,ze je tam naaaaaaaaaadherne 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
19. jún 2009

dufam,ze ste ma pochopili,ze apartman jej hladali v Egypte lebo som to napisala ako tatar 😅 😅 😅 😅

nelynka
19. jún 2009

bu 😀 😀 😀

zuzanockamt
19. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 ... ja mam takto vysnivanu prahu ... mna more a daleka cudzina nelaka 😅

zuzanockamt
19. jún 2009

cipsi ... ja som to pochopila, lebo som to videla minuly tyzden na JOJ-ke 😉
nely ... ahoj ... uz ste naspät v cechach?

nelynka
19. jún 2009

ahoj zizi
hej teraz sme drazili..

zuzanockamt
19. jún 2009

no kratko ste boli, ale aspon chvilku domka, no nie? 😅

nelynka
19. jún 2009

kratko?
uz som sa nevedela dockat ist prec...ale doma bolo super..u nas...klud pokoj, zahrada..
V KE mi nebolo dobre...nuda..mesto..ble

zuzanockamt
19. jún 2009

ja idem zajtra zase na oravu k nasim, tak sa tesim ako si poodychujem na balkoniku, nebudem musiet varit a tak 😀 ... a v nedelu zase s drahym domka oddych, lebo ma byt hnusne 😝

riana12
20. jún 2009

Ahojte, ja som tak na rychlo vcera zdrhla 😅

nelynka
20. jún 2009

ahoj riana 😀

nathali
20. jún 2009

áhoj baby vsetky zdravi ako sa mate 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Ahoj Nely, Nathali 😉

nelynka
20. jún 2009

ahoj nath

riana12
20. jún 2009

Nely a na kolkoze dni ste boli na SVK? Nejak som to nepostrehla 😕 😅.

nelynka
20. jún 2009

od pondelka do piatku

nathali
20. jún 2009

ach to je pocasie!zase zacalo prsat ,z jednej strany je tu uplna tma a z druhej sviety slniecko to je ale divne

riana12
20. jún 2009

U nas je zatial len tak pod mrakom, ale na nete hlasia, ze u nas prsi 😀 😀 😕

nelynka
20. jún 2009

aj tu je pod mrakom, a ja ze sa budem kupat opalovat boha...

riana12
20. jún 2009

cely tento vikend ma byt nanic 😠 😖.

nelynka
20. jún 2009

nevadu..potom snad bude lspeie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre