Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... ja pozeram slnko,seno a par faciek 😀 ... van hesibg a podobne veci nemusim 😝

nelynka
21. jún 2009

ne riana ja to nepozeram...

riana12
21. jún 2009

No nic to, skusila som 😀 Ja zas nemusim Slnko, seno a ... 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

ja mam strasne rada tie stare ceske filmy a komedie ... nic lepsie nepoznam ... ale aj tie novsie ceske filmy su dobre 😉

nelynka
21. jún 2009

ja nemusim ani jedno a ani druhe preto sedim tu 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

ja stiham aj net aj TV 😀 a este som si robila aj francuzsku manikuru 😀

riana12
21. jún 2009

Ja len vynimocne pozriem nieco viac ako 2x, skor som za horory, sci-fi, z lekarskeho prostredia. Taky utek z beznej reality ako keby...
(inak mam uchylku na filmy Otec nevesty 1 a 2 😅 😅)

nelynka
21. jún 2009

ja milujem kriminalky, jaaaaaaaaj sa uz tesim ked mi pojdu zase nove diele 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

tak ja nic stresujuce nepozeram ... nepotrebujem to 🙂 ... doma celu seriu Basnikov... ... uz len najst cas si to v klude pozriet 😀

nelynka
21. jún 2009

ja nemam rada ceske filmi a ani slovenke a ani tie prehnane ordinacie a panelaky a neviem co nemusim..
len mafstory a susedov, to sa mi lubi

riana12
21. jún 2009

No ja tu zas strazim maleho usopleska, kukam TV, som na nete 😀.

zuzanockamt
21. jún 2009

ja susedov uz nemusim ... ani ordinaciu ... len panelak, mafstory a profesionalov ... no a samozrejme tu nasu a cesku klasiku 🙂

riana12
21. jún 2009

Co sa serialov tyka, tak Dr. Housea a obcas nejaku kriminalku, na nove este Ulicu a ich Ordinaciu (ale nie moc pravidelne, vacsinou nestiham)

zuzanockamt
21. jún 2009

ja Dr.Housa nepozeram, videla som len par dielov, ale dost brutalne na mna 😝

riana12
21. jún 2009

Kazdy je na ine 😉

nelynka
21. jún 2009

mne sa dr house paci moc moc 😀 😀
aj ked niekedy mi lezie ten herec na nervy 😀 😀

ale ja rada kriminalky jaaaaj to by som kukala den noc 😀

riana12
21. jún 2009

Nely, ja sa zas na tom hercovi, teda skor na Houseovi niekedy strasne nasmejem. Ma casto srandovne poznamky a ked hodi na mladych vselijake kukuce 😀

nelynka
21. jún 2009

hej hej, zienky idem ja pomalicky mimo, idem vymyslet ka dae hafanov ked pride ujo cuckat hovienka...potom sa ked tak ozvem

zuzanockamt
21. jún 2009

tak zatial sa maj nely

riana12
21. jún 2009

Babulky, ja uz asi pojdem definitivne prec. Este dopozeram v klude zvysok Helsinga, drobca som prave "dala spat". Potom sa pojdem okupkat a spat.
Tak sa tu zatial majte pekne, dobru nocku 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

dobru noc, riana 🙂

riana12
22. jún 2009

Dobre ranko 🙂

Na nastartovanie noveho pracovneho aj kalendarneho tyzdna:

--------------------------------------------------------
Ožralej děda v hospodě se rozhodne, že už má dost, že už půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle.
"Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dám kafe."
Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezúspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtýho už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se radši domů doplazí. Plazí se ke dveřím, potichu si odemkne, převleče se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena:
"Tys byl včera zas pěkně sťatej, co?"
"Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..."
"Ale, ráno tady byla hostinská, že sis v hospodě zapomněl svůj invalidní vozejk!"
--------------------------------------------------------

cipsinka
22. jún 2009

rina 😀 😀 😀 😀 😀

no cauate rosalindy,nejako ste sa vcera rozrecnili 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
22. jún 2009

Ahoj Cipsus, tak nam v rpobotke na skoro 4 hodky vypadol net, ked to nabehlo, x vselijakch mailov a situacii bolo treba riesit, ale uz som sa cez to nejak prekusala, tak je zas o kus lepsie.

A tusim ma chce uz dneska MS prikvacit 😖 Cim pokrocilejsia hodinka, tym viac ma v podbrusku rozbolieva, aj grcne mi chce byt 😝 ☹ (no musela som sa vam tu takto vyzalovat 😅)

cipsinka
22. jún 2009

a kde je dnes nely??Ja mam dnes nabity den tak som tu len sporadicky aj to idem teraz piect kolacik,drahy mi volal,ze ci mu urobim radost kolacikom 😝 😝 😝 😝 😝 tak som este do obchodu pre tvaroh a muku musela utekat 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .A idem si pozriet MAFstory na oddych,tak zatim pa

riana12
22. jún 2009

No ja nebyt v robotke, tak doma spim 😀. Mozno aj Nely 🙂. Abo daco vybavuje 😅.

Ja uz odratavam poslednu hodku v robote, pojdeme s mladym asi na pizzu 😵.

nelynka
22. jún 2009

ahojte
teraz sme dosli
boli sme v Prahe na nakup, kupila so MONIN konecne tak uz som si pochlipkavala na virgine...
boli sme pozriet svagra, svokor mu pohrozil nech da veci dokopy tak snad...snad..
potom som sla do banky vlozit peniazky na ucet tej tete co mi posle tie satky a zamenit euraky co mi dala mamka a idem pisat SMS tej tete co robi vlasy lebo nejako sa mi neozyva od soboty...

cipsinka
22. jún 2009

nely tak ste mali nabity den co??,ale aspon si sa nenudila 😉 😉 😉 😉 😉 ,svokrika mate este u Vas??

zuzanockamt
22. jún 2009

Ahojte 🙂

MM dnes vola do realitky ohladom toho domu, co sme vcera nasli ... predava sa jedna cast dvojdomu a je to blizko zeleznice, co teda vysvetluje tu nizku cenu ... v realitke povedali, ze sa spoja s majitelom a daju nam vediet, kedy by sme mohli prist na obhliadku ... ale neviem, ci tam pojdeme, kedze to uz aj treaz vyzera dost o nicom 😖

cipsinka
22. jún 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja mam praaaaaaaaaaaaaaacu akurat mi volala manazerka z tej PC firmy a ma beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu od stredyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jeziiiiiiiiiiiis ja asi umrem od stastia akurat idem drahy domov tak budeme oslavovat paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre