Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

no cispsi, tak blahozelam ... konecne sa aj na teba stastie usmialo 🙂 ... a na ako dlho to bude?

cipsinka
22. jún 2009

zuzi na rok budem mat zmluvu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co je v dnesnej dobe v irsku supisneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Uz sme aj poharik vina schlopli 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

tak to dobre, ze aspon na rok 😉 ... lebo teraz je to aj v irsku aj v UK dost biedne

nelynka
22. jún 2009

cipsi gratulujem...

no zuzi neni to bohvieco ked to je dvojdom ale zase vyhoda ze jednou stenou vam budu susedia vyhrievat...
ale pri zelezici no neviem neviem...
aj ked clovek si zvykne..ale skuste ist pozriet za to nic nedate a uvidite..

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... pozriet to pojdeme, ale uz teraz viem, ze to neberieme ... len tak zo zvedavosti kukneme ... ak zavolaju z tej realitky

nelynka
22. jún 2009

hej hej, len chodte aspon budete vediet porovnavat 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

no ved my teraz nejako intenzivne byvanie nehladame ... to len ked vidime ozaj zaujimavu cenu, tak kukneme ... byvat mame kde, tak sa nemusime ponahlat

nelynka
22. jún 2009

jasne to uz viete vy kedy bude treba zhanat nieco vecsie..

inak co si dneska porabala?

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... ked bude babo na ceste, tak asi potom budeme zhanat ... inak sa k tomu nedokopeme 😀 😝
no dnes som bola v praci od 8:30 do 17:00, potom uz len domka ... kukali sme s MM film na DVD a pisala som so sestrou ohladom kocika ... nasla jeden celkom fajn,tak ho asi kupi ... len sa chcela poradit ... a som dnes nejaka unavena a je mi tak celkovo naprd od zaludka a boli ma aj brusko ako pred MS ... najradsej bz som zalahla 😝

nelynka
22. jún 2009

hm...lenze si pisala ze kym nebude vecsi byt tak ani babo nebude 😀 😀 😀
xixi.. 🙂

mna dneska hlava strasne bolela, a lietali sme tiez ale to som pisala uz vyssie a ideme este podokoncovat stierky, vybrusit a potom snaaaad sa zaleje spodok aspon polovica...nech uz je nieco...

zuzanockamt
22. jún 2009

no ved hej nely, ale kym MM nema pracu, tak byt sa nebude dat, jedine ze by sme nasli dobru cenu a my aj tak nebudeme mat babo takym stylom, ze si jedneho dna povieme, ze no dobre dnes je ten spravny den a ideme robit dieta 😀 ... proste raz sa nahodou podari a bude 😀 ... takze take prekvapenie 😀 ... len aby to nebolo uz coskoro 😀 😅 😕 🤐

nelynka
22. jún 2009

hehe tak to bude fakt nahoda potom ked si tvoj mm dava taky pozor ako si raz pisala 🙂

zuzanockamt
22. jún 2009

no dava si pozor, ale nie vzdy 😝

nelynka
22. jún 2009

tak aspon ze je tam nejaka sanca 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

no je ... ale väcsinou mimo plodnych dni ... aj ked minuly cyklus sme sa trafili na 15 DC a ja mavam ovu tak 10 - 12 DC ... no ale vtedy MS prisla na 29 DC ... ale tento mesiac som uz ovu nemala 😕

nelynka
22. jún 2009

xixi no ono sa to prihodi ked bude na to vhodna doba si myslim a drzim sa toho ja osobne... 😀

vo stvrtok alebo v piatok budem mat svoje vlaaaskyyyy 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

ides si predlzovat vlasy? ... a nie je to moc drahe? 😕 😅
tak aj ja si myslim, ze ked to bude mat prist tak to pride 🙂

nelynka
22. jún 2009

hej idem, uz ma nebavia kratke a nechce sa mi cakat kym mi dorastu..
vojdem sa do 5000kc
akurat si to preratavam akej dlzky kolko budem porebovat

zuzanockamt
22. jún 2009

tak to dost 5000 ... a potom budes musiet este investovat pravidelne do nadpajanie, ked ti odrastu, nie?

cipsinka
22. jún 2009

kuk prisla som vas trosku pozriet 😅 😅 😅 😅

Nely ty co si dnes ku mne taka strucna 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... uz ste doodlavovali?

zuzanockamt
22. jún 2009

chcela som napisat dooslavovali? 😀 😅

cipsinka
22. jún 2009

nie nedooslavovali este len zaciname,ale drahemu ide nejaky dokumentak tak pozera a ja oddychujem pri vas 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

a drahy nejde zajtra do prace?

cipsinka
22. jún 2009

nie nejde 😉 😉 😉 😉 mame volny den samy pre seba posledny pred mojou praaacou 😵 😵 😵 😵 😵 a potom to asi riadne pan bozko naplanoval lebo ja mam vikedny volne a drahy stale robi ale tento vikend ma volno tak zaaas budeme spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jún 2009

ale s jednym rozdielom,ze budem mat aj ja zarobene 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
22. jún 2009

cipsus poslem ti IP za chvilku...

zuzi raz za 3-4 mesiace asi 1000kc za prepojenie co mi vlasky odrastu..
a nejake specialne sapony s kondicionerom, ale tie nie su drahe, len par korun drahsie ako tie co pouzivam bezne a jeden specialny olejik a tot vsjo..takze pohoda...

zuzanockamt
22. jún 2009

no tak to super cipsi 😉 ... uzijete si jeden druheho 🙂 ... ja by som chcela ist tento vikend na spissy hrad, ak sa podari 🙂 ... ale ja si niekedy celkom rada uzijem vikend aj bez MM ... my uz nie sme na seba tak naviazani 😀

cipsinka
22. jún 2009

ja som tak nadsena,ze takuto radost som nemala vyse pol roka 😵 😵 😵 😵 😵 uuuuplne kraaaaaaaasny den a ako som to drahemu povedala normaaaalne bol dojaty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

ja som tiez kedysi rozmyslala nad predlzenim, ale radsej investujem do niecoho ineho teraz 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre