Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
22. jún 2009

nelus cakam 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... tak ja budem takato nadsena, ked mi MM oznami, ze ma pracu ... ale to tak rychlo nebude 😖

cipsinka
22. jún 2009

tak ja vikendy budem vacsinou travit sama kedze drahy bude pracovat ☹ ☹ ☹ ☹ a ja budem mat volno a zas on bude mat volno na vikend ale hadam raz za mesiac to vyjde,ze bude mat aspon jeden den volno cez vikend nech mozme niekde vyrazit 😵 😵 😵 😉 😉 😉

cipsinka
22. jún 2009

potom zazijete to co my teraz zazivame uuuuzasny pocit aspon dnes,zajtra vecer budem stresovat,ze co a ako a,ze mam stres ist prvy den 😅 😅 😅 😅 ,predsa novy ludia vsetko nove tak budem mat stresy 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale prvy den prehrmi a uz bude dobre,len keby ten prvy den nebol taky stresujuci 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 .

cipsinka
22. jún 2009

chcela som napisat,ze drahy bude mat volno cez tyzden nie cez vikend 😅 😅 😅

cipsinka
22. jún 2009

kde ste zmizli?????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... veru prve dni v novej praci su dost narocne ... ale o chvilu si zvyknes a bude dobre 🙂 ... ja tiez od septembra zacinam na novom 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

ja som stale tu 🙂 ... ale riesim este cez skype aj nejake veci so sestrou 😉

cipsinka
22. jún 2009

tak ja som tak prvy ako prvy pracu mam aj po roku v malicku,patrila som medzi veeeelmi dobrych pracovnikov,vsetko si pamatam len program v PC som uz trosku zabudla ale za jeden den sa do toho dostanem 😉 😉 😉 😉

nelynka
22. jún 2009

aj ja som tu len si pocitam vlasky 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

ved jasne, ale aj tak je to taky zvlastny pocit medzi novymi ludmi a tak 😉 ... ja tiez som ucila tri roky, aj som bola uz triedna,ale kedze som rok bola mimo skoly,tak tiez budem chvilu nesvoja, kym sa zase zabehnem a tak

zuzanockamt
22. jún 2009

nely, potom nezabudni hodit foto, ked to budes mat hotove 😉 ... a tvoj drahy co na to hovori, ze ides tolko peniazkov minut?

cipsinka
22. jún 2009

ved ano zuzi este si to nejako neuvedomujem,ale zajtra vecer budem stresovat a co uz bude v stredu rano paneboze 😲 😲 😲 😲 😲 😲 potom vam vecer napisem,ze ako som to prezila 😉 😉 😉 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... no len napis ... som zvedava ... ja ked som nastupovala do tejto prace teraz vo februari, tiez som mala nerv, lebo som isla do niecoho uplne noveho, aj ked je to tiez skolstvo ... ale zabehla som sa uplne super a hlavne rychlo 🙂

zuzanockamt
22. jún 2009

ozaj a co to je vlastne za praca? ... co bude tvojou ulohou?

nelynka
22. jún 2009

zuzi pofotim..
a nehovori nic, su to moje peniaze a vie ze ked aj nieco povie nema sancu ma od toho odhovorit...
ja sama nad tym velmi premyslam, ci ich minut alebo nie, ale ked si predstavim ze budem mat prave vlasy za 5000kc, 50cm nadpojene, a normalne v salone by ma to stalo od 12 000kc hore, tak velmi ani neuvazujem o tom ze si ich nedam...

zuzanockamt
22. jún 2009

ja by som teraz asi tolko neinvestovala do toho ... ale tak ty vies, co a ako 😉 ... MM by len zagulal ocami a povedal, ze naco mi to bude 😀 😀 😀

nelynka
22. jún 2009

tak kazdy sme iny a chcem a aj potrebujem si kusok radost urobit..
mm o tom uz davnejsie vie a co viem...mozno aj chut na sex znova dostane hehe,. ked nevyskusam neviem 😀 😀

cipsinka
22. jún 2009

budem PC disky oramovavat do takych umelych chujovin,davat na to rucky,lepit na ne nalepky a skenovat do PC a vyplnovat papiere,pekne pri tom sedkat a to je asi tak vsjo 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... tak mojmu by vlasy ku chuti nepomohli 😀 😀 😀 ... MM je zatazeny na dlhsie vlasy a ja mam aj tak dlhe, takze sa nemoze na nic stazovat 😀 😀 😀 ... mojmu by pomohlo iba keby nasiel pracu, potom by bola aj chut ... to mam dost overene 😉

nelynka
22. jún 2009

cipsus to je super robotka, to by ma bavilo..
ja som dneska poslala zivotopis do skladu vedla toho co som robila, na taku istu poziciu co som mala v kauflande a uvidime..skusim tam vo stvrtok alebo piatok zavolat ked sa neozvu, alebo buduc tyzden tam rovno zajdem a uvidim

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... no celkom dobre, ale aj dost jednotvarne, nie? ... ja som robila v UK v jednej firme, kde sme triedili listy podla kodov ... podla toho do ktorej casti UK isli a davali na to labels ... ale moc ma to nebavilo teda ... stale to iste ... ja musim mat kontakt s ludmi a nic jednotvarne ... esteze sme uz domka 😵

cipsinka
22. jún 2009

ja mam rada svoj stereotym zuzi,mna ta praca naplnala mna to hrooooozne bavilo 😉 😉 😉 😉 samozrejme ked nebolo more roboty to sa clovek len nahly ale inak na pracu sa nestazujem straaaaaaaaaaaaaaaaasne som chcela ist naspat a podarilo sa ako vravim ,,trpezlivost ruze prinasa,, 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
22. jún 2009

no tak cipsi to je dobre, ze ta to bavilo 😉

cipsinka
22. jún 2009

u draheho v praci bolo tiez fajn nestazujem sa ale toto je sto a jedno u draheho som sa fakt namakala a nebavilo ma to az tak,skor som sa tam riaaaaaaaaaadne nazurila a porevala na zachode ako som sa mesiac zaucala lebo to bolo straaaaaaasne zlozite,hrozne a hlavne tie zodpovedne papierovacky no des,tu budem mat klud a nik nebude nado mnou stat 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

tak to hej ... ja veru papierovacky moc nemusim ... ale teraz v praci som si ich dost uzila a aj v skole ich je dost ... ani by som to predtym nepovedala

nelynka
22. jún 2009

zuzi tvoj mm je uplne iny chlap ako moj..
moj keby dieta chcel tak si ho urobi ci ma robotu alebo nie a nepremysla nad vsetkym co pride..zije tym dnim ktory je a nie tym co bude..
inak by sme stale boli v garzonke v podnajme a nemali "nic"

zase ty vlasky dlhe mas, tak mozes byt rada..ja som zase taka ze potrebujem zmeny, nedokazala by som nosit 20rokov dlhe vlasy ako jedna moja kamaratka a nic s nimi nerobit, ani nestrihat,len konceky malicko, ani nefarbit..to by som nebola ja..
ja potrebujem raz zacas zmenit farbu, potom ma dlhe omrzia a ostriham sa nakratko a ked teraz ma omrzeli kratke a chcem dlhe ale cakat sa mi na ne dalsich 5rokov kym dorastu nechce 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... a ty vies ako dobre po anglicky?

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... ale ja som nemyslela na dieta teraz, len na tu chut 😉 ... no ja mam dlhe vlasy asi 6 rokov, kratke som mala predtym, sem-tam zafarbim ... aj teraz by sa uz zislo,ale sa mi nechce 😝

cipsinka
22. jún 2009

ako ja mam rada papierovacky ale toto bolo prisne kontrolovane (ved letisko 😅 😅 😖 😖 😖 )a pre zenu je tato robota ozaj narocna keby som tam nemala draheho hlavne v tych zaciatkoch tak neviem neviem 😅 😅 😅 😅 😅 .

Zuzi nie neviem az tak po anglicky ale dost som sa naucila u draheho v praci 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre