Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
22. jún 2009

podla mna kazdy vztah je stavany prave na tych nezhodach..a ked to dvaja ludia nemaju ustat a vydrzat spolu tak to neustanu ani ked sa bude co robit..mam pravdu?

nelynka
22. jún 2009

babulky moje, idem ja do hajan,boli ma hlava..idem zavret ocka a snad ma svokor rano o osmej zase nezobud s tym jeho kaslom hnunym 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... no zalezi na tych dvoch ludoch a na zavaznosti situacie 😉 ... a dobru noc zelam 🙂

cipsinka
22. jún 2009

tak zuzi ver tomu,ze my sme mali toho tiez dost a tiez sme spolu uz vyse pat rokov cize dost dlho na to aby sa plno problemov vyskytlo a stale sme tu sme spolu a je nam dobre.Bozeee ja som nas vztah zas nechcela opisat ako najfantastickejsi na svete kdeze si o mne budete mysliet,ze som nejaka naivna krava ja som len chcela povedat,ze nam je dobre a mame normalne nezhody ako su v kazdom spravne fungujucom vztahu to je asi tak vsetko

cipsinka
22. jún 2009

drahy sa akosi pozabudol pri tej TV asi mame po oslave 😀 😀 😀 😀 ale fuuuj ja to vino uz ani vidiet nechcem akosi dnes nemam chut 😅 😅 😅 😅 Baby ja ked budem robit ja si s vami nebudem moct takto pisat po nociach kto bude za mna stavat ked ja taky spachtos?? 😨 😨 😨 😨 😨 Ale v piatok som vasa to sobotu vstavat nebudem tak tu budem tukat ako diva 😅 😅 😅 😅 Neviem si predstavti,ze by som nevedela rychly prstoklad by ma asi porazilo 😨 😨 😨 😨

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... ved nikto nehovori, ze si naivna 😉 ... to nieeee ... ja len hovorim, ze je rozdiel mat bezne nezhody a take problemy ako sme mali a mame my ... lebo tie bezne urcite nie su ... jaa by som bola prestastna, kebyze mame len bezne problemy ako je napr. praca mojho draheho a ta

zuzanockamt
22. jún 2009

no ja tiez zajtra vstavam, ale staci mi byt v praci az na 8:00 - 8:30, takze pohodickaaaa

cipsinka
22. jún 2009

no tak ja budem vstavat o siestej a to budem uz v posteli asi o deviatej ako ked som zacinala v tejto robote tak vonku bolo este vidno a ja som uz bola v posteli a ked som to hovorila v praci,ze kedy chodim spat tak sa mi smiali ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 .

Tak ja klop klop klop mame momentalne problem ,,len,, s mojou praco co sa nastastie dnes vyriesil a druhy problem najst a zajednat lacnu egyptsku dovolenku 😅 😅 😅 😅 😅 teraz mame ozaj bezproblemove obdobe dufam,ze to aj tak dlho ostane 😅 😅 😅 😅 Lebo tato praca ma ozaj dost trapila ale uz je to vyriesene tak sa tesim 😉

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... tak to naozaj zavidim, ale v dobrom ... ze mate len take problemy ... bud rada, ze je to tak ... my mame bohuzial dost ine problemy, ktore sa ale tak rychlo ani nevyriesia 😔

cipsinka
22. jún 2009

ale zuzi neboj vsetky problemy sa raz vyriesia 😉 😉 😉 😉 a bude dobre budme radi,ze sme zdravi viem,ze je to klise ale podla mna to je najdolezitejsie lebo ked mna bolia zuby dala by som vsetko za to aby som ich mala v poriadku 😒 😒 😒

cipsinka
22. jún 2009

no a vidis sme pri dalsom mojom probleme moje skurve.e zuby 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 neviem si ich dat nijak dokopy 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... no bola by som rada, keby sa vyriesili, ale viem, ze to tak nebude a nechcem ani pomysliet ako to bude pokracovat v buducnosti dalej ... lebo zatial je len take neurcite ticho okolo vsetkeho 😖

cipsinka
22. jún 2009

no este tu budem pol hodinu a nazbiera sa mi tolko problemov,ze pojdem spat s dodrbanou naladou 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

tak ja zubarku navstevujem pravidelne,tak nemam problem 🙂

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... to snad nie, ved chces este oslavovat 😉 🙂

cipsinka
22. jún 2009

no zuzi ja ju nenavstevujem pravidelne a tak to aj vyzera 🙄 🙄 🙄 🙄 ja mam fobiu zo zubarov a neviem to prekonat ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 .

no uz asi nejdeme oslavovat uz je po oslave,drahy videl,ze ,,kokotnikujem,,tak ma nechal a on pozera nejaky film a ja aj tak uz chut na to vino nemam 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
22. jún 2009

jooj a som nelke zabudla zazelat dobru noc nejako mi to uniklo tak nely dobruuuuuuuuu nocku

cipsinka
22. jún 2009

no vidis a nasla som u nas nezhodu 😀 😀 😀 😀 stale mi hovori,ze zase ,,kokotnikujes,,???A ja som na to alergicka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

moj drahy tiez pozera nejaky stupidny film, uz som ho stihla aj sprdnut, ze same blbosti pozera 😀 ... joooj ja by som si dala vinko, ale to kym mojho na to nahovorim 😝 😝 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

aj moj sa furt stazuje, ze len tukam do tej klavesnice 😀 ... ale tak som mu povedala, ze ked jemu sa nechce so mnou rozpravat, tak co mam robit 😀 😅

cipsinka
22. jún 2009

poslem ti par flasticiek ved to mame zadara neeeeeeeeee,tak aj styri male vam poslem viac neeeeeeee nech mame este na vikend 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😀 😀

cipsinka
22. jún 2009

zuzi no vidis dobra veta musim si ju zapamatat ale ako mojho poznam tak povie no pod sem sadni si na kolienka a povedz co ta trapi 😖 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 ... len si odloz ... este sa ti zidu

cipsinka
22. jún 2009

zuzi veru zidu v piatok zas budem oslavovat,ze som uspesne zvladla prve dni 😀 😀 😀 😀 😀 ale manazerka mi povedala,ze v tomto tyzdni pojdem mozno len v stredu do prace tak fajn aspon budem mat cas sa aklimatizovat 😅 😅 😅 😅 😅 Uz som nahaluzena len na stredu,povedala,ze mi vecer v stredu zavola,ze ci mam ist aj v piatok aj vo stvrtok jeden den mi na zaciatkok bohate staci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

tak MM by to isto neppovedal ... on je rad, ze ma klud pri telke 😀 ... idem ja uz tiez do postele ... dobru noc zelam 🙂

cipsinka
22. jún 2009

ja som sa trosku odmlcala som pisala kamoske do Piestan mailik mi poslala foto jej synceka 😵 😵 😵 ,dobru noc idem aj ja pa

nelynka
22. jún 2009

babulky aj vam dobru nocku prajem..
som sa zakecala este so svokrom a uz idem do hajan..
rano sa tu ukazem zase 😉

nathali
22. jún 2009

ahoj holky taaaak som vas nestihla :( no co uz tak sladko spinkajte ak vstanem skor tak sa tu ukazem 🙂 dobru noooc psssst nerusit 🙂

riana12
23. jún 2009

Dobre ranko nespavcom (ak sa ovsem taki najdu 😀) a jeden drsnejsi vtip na uvod:

---------------------------------------------------------------------
Janek přijde k sousedovi a povídá: Pepo, půjč mi 10 kýblů vody. Naco ti bude, dyť máš studnu! Ale, víš, právě do studny mi spadla tchýně a ještě jí kouká hlava
---------------------------------------------------------------------

nelynka
23. jún 2009

riana 😀

dobre ranko prajem aj ja, nevyspata...
nejako neviem spat, premyslam nad tymi vlasmi a setkym a tym ze by som uz aj ja rada do nejakej roboty... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre