Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
23. jún 2009

Takze uz vam vsetko dolezite nateraz porobil?

nelynka
23. jún 2009

tak cast...stierky, polovicu poteru betonoveho...a zvysok poteru uz dokoncime ked tak my alebo on ked zase prde, ale ja to vidim na nas 😀

riana12
23. jún 2009

Vsak skuste vy. Tam toho asi pri potri neni co pokazit (dufam 😅)

nelynka
23. jún 2009

to by si sa divila, ked nechces mat potom krivu podlahu a na jednej strane horu a na druhej dolinu a kade tade aby ti to slo horedole tak neviem..

riana12
23. jún 2009

Vsak pekne si zoberiete vodovahu a snazit sa podla nej, casto kontrolovat a tak. Nie? 😕

nelynka
23. jún 2009

i tak sa da ale to prides o ruky a o nervy kym to tak natiahnes..
lepsie ked to robi clovek ktory take veci robit vie nie ako my dvaja co sme to v zivote nerobili vies

riana12
23. jún 2009

A nepomahali ste pri tom svokrovi, nepozerali, ako to robi? Vies, moze sa niekedy stat, ze nebude moct dojst, ze to ostane na vas a tak.

Podme na nejaku inu temicku, toto je taka osemetna vecicka 😀

nelynka
23. jún 2009

nie nepomahali sme,robil to sam a z toho co vidis ti vela nepomoze ked nevies pomerat tak jak treba..
a zase to neponahla a ked bude treba tak pride vzdy...
ked nebude vedet dosjt nastane az vtedy ked umre, dovtedy nam porobi co bude treba...toho sa nebojim...

tak daj nejaku temu 🙂)

riana12
23. jún 2009

Len pruser, neviem temu 😅

Mozem sa akurat pozalovat, ze sa mi kazi podlozka pod mysku 😠

riana12
23. jún 2009

Nely, takze vam tu chodbicku uz aj vymaloval a polozil dlazdice na podlahu?

nelynka
23. jún 2009

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to bola chodba pri kuchyni tam uz len dlazba chybala polozit nic viac...
a robil velku chodbu predsien...tam dalej na fotkach

riana12
23. jún 2009

Ahaa, bo som si to nevedela nejako dat dohromady, potom ma napadlo, ci nemas poprehadzovane foto a tak 😅 😅 😅

nelynka
23. jún 2009

je to dost mozne...

riana12
23. jún 2009

Jeej, ja som sa zabudla v robote. Uz som chcela o takejto dobe sadat do eliny 😠. Nevadi. Pockam tu tak do 16:45 a pojdem z blizkej zastavky. Ono by mi stacilo ist kazdy den z nej, ale bojim, aby neslo vela ludi a velmo zle znasam, ked dlho stojim. A este aj mam svoje dni 😠 😠 😠

nelynka
23. jún 2009

no vidis, som ta zabavila 🙂)

tak snad nepojde vela ludi aj ked teraz vecsina pojde z roboty...a ako dlho to mas domov?

riana12
23. jún 2009

Tak nejako som sa zabavila aj sama. Citala som si nieco na nete, sem som pisala, na prac. maily poodpisovala a takto mi cas rychlo zbehol. No bus ma odchod 16:55, doma by som mala byt tak 17:40 +-.
No idem sa pomalinky lucit, ked bude cas, pridem sem nakuknut vecer 😉

Zatial ahojky, paaa.

nelynka
23. jún 2009

tak papa ked budes chciet kukni na FB davam fotky z domu

cipsinka
23. jún 2009

no caute nezbednice my uz sme domka a nakupeneeeeeeeeeeee,uz mame aj datum dovolenky zajednany aj hotel vybraty boli sme v cestovke a hrozne mily chalanisko tam bol tak nam vsetko popozeral dal nam letaky no proste vsetko tak sme si doma vybrali uz iba zaplatit 😉 😉 😉 😉 ,ale musime trosku pockat lebo sme si zas drahsi hotel vybrali 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 A som si pokupila uz aj plavocky,suknicku styri tricka,taky peknu cipkovu celenku no budem kocka 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
23. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 😀

nelynka
23. jún 2009

len aby ti dali aj z prace volno ked ta teraz nastupujes 😉

cipsinka
23. jún 2009

u mna v praci je to pohoda najpohodovejsia tam nerobia ziadne problemy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 este mi aj osobne manazerka napise,ze krasnu dovolenku 😉 😉 😉 😉 Vzdy ked sme sli na SVK tak to pisala,vypisem na nasej internetovej stranke papier o dovcu a vec vybavena 😉 😉 😉 Koncom jula to ma ako na koni 😵 😵 😵 😵

cipsinka
23. jún 2009

inak letime 27.augustaaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
23. jún 2009

idem strihat draheho tak zatiiiiiiiim 😉 😉 😉

nelynka
23. jún 2009

super potom..xixi nezabudni si fotak doma 😉

nelynka
23. jún 2009

cipsus ked budes chciet na FB mam fotecky s predsienky, zo zahrady, hafanov a tak 😀

cipsinka
23. jún 2009

nelus daj mi sem ten link na FB,lebo ja tam nie som registrovana tak ked mi ho tu das tak sa zaregistrujem a pozriem si to 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 .

Nely neboooj fotak bude prva vec co zoberiem a aj kameru este kazetky do nej treba lebo mame tu len jednu a ta stacit nebude 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 Ale nechcem sa takto vytesovat a mysliet na to lebo sa moze stat este pllllllno veci a nemusi sa ist nikde tak budem na to nemysliet a teraz je prvorade pre mna moja praca 😉 😉 😉 Jeziiis zajtra sa ide na to normalne zacinam byt nerovozna 😅 😅 😅 😅 😲 😲 😲 😲 😲

zuzanockamt
23. jún 2009

Ahojte 🙂
ideme o siedmej kuknut ten dom ... ja som tam uz ani ist nechcela, kedze vieme zhruba o co ide, ale MM to uz dohodol, tak co uz 😖 ... aspon pozriem a pobavim sa 😀

cipsinka
23. jún 2009

zuzi popozerajte nemusi to byt hned zle,samoska vas tam nebude cakat upratana vila ale za pozretie nic nedate 😉 😉 😉

riana12
23. jún 2009

Ahojky, tak ma tu mate zas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre