Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... ja by som to aj tak vzala ... neznasam ten pocit,ked som nezamestnana 😝

nelynka
24. jún 2009

tak ja mam trosku rozumu a nebudem predsa chodit niekam a zbytocne vyhadzovat minimalne 2000kc do luftu 😀 😀 😀
a ked dojde podpora, tak vezmem aj to..lebo inak by som ja nedostavala nic a nemala by som ani platene zdravotne a socialne

zuzanockamt
24. jún 2009

ja tiez od septembra dost precestujem a ako ucitelka mam podpriemerny plat,ale aj tak budem radsej robit

nelynka
24. jún 2009

ty by si asi na slovensku ani vela podporu asi nedostala...
a este raz vravim mne sa neoplati precestovat peniaze len preto aby do mna kazdy den niekto drbal a robila som na druhych a nezarobila dohromady nic..
takto si porobim doma co potrebujem, ked niekam chceme ist nepotrebujem vybavovat dovolenky a vymienat smeny ale jednoducho ideme...a hlavne som si konecne poriadne oddychla a nacerpala sil, pretoze to kazdodenne dochadzanie do prace posledny rok ma ubijalo

cipsinka
24. jún 2009

ahoj nely,ty ma nevidis??? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... mne vyratali nieco cez 5000 sk mesacne a na pol roka a MM to iste ... takze radsej budem dostavat ten maly ucitelsky plat ako tu trapnu podporu a len pol roka 😝

nelynka
24. jún 2009

cipsus ja som myslela ze si prec ☹

zuzi sak jasne ale keby si mala dostavat 8000 hoci len na pol roka a byt doma a neprecestovat ani korunu, porobis si doma vklude, oddychnes si alebo chodit do roboty, tahat 12ky od nevidim do nevidim, a dostat 8000kc a precestovat dalsich minimalne 2000kc tak co by si brala??

riana12
24. jún 2009

ahojte 🙂

cipsinka
24. jún 2009

nie niesom prec nakukam tu 😉 😉 ale uz dlho nebudem lebo pride drahy a ideme oddychovat dnes som sla spat o jednej a o pol siestej hore ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😖 mala som stres 😅 😅 😅

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... ale ja som trosku v inej situacii ... lebo ja by som nemusela tahat 12-ky a urcite by som zarobila minimalne 560 eur v hrubom 😉

nelynka
24. jún 2009

aha
no ja som robila pizzu staremu na veceru a premyslam trosku co a ako...a cakam kym mi teta zavola kedy pride ci zajtra alebo v piatok 😀

zuzi...ale ja nehovorim o tvojej situacii ale o mojej, ja sa ti to snazim vysvetlit, aby si sa vzila do mojej situacie a pochopila ze je velka sprostost chodit do roboty a zarobit tolko co dostanem ked som doma...bez stresu, bez 12iek ATD...chapan?

a pokial mas 560e v hrubom ako ucitelka tak to teda nemas vobec podpriemerny plat, to si asi este nebola na strede alebo na vychode 😉

nelynka
24. jún 2009

riana vitaj 🙂

riana12
24. jún 2009

uz si ma aj vsimli 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
24. jún 2009

ahoj riana 😉 😉 😉

no zuzi ak ty mas podpriemerny plat tak ja ziem kefu,na zenu to mas az perfektne

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... pozri si, aky je priemerny plat na SR a potom povedz ... ucitelsky plat JE podpriemerny

riana12
24. jún 2009

platy rozoberate?

zuzanockamt
24. jún 2009

baby,ale ked si predstavim, ze mam VS a aku narocnu a namahavu pracu robim ... tak ako sorry

nelynka
24. jún 2009

zuzi lenze ty sa nemozes porovnavat s priemerom na slovensku..
priemer na slovensku je cez 20 000 ale v BA a okoli kde je praca..na strednom slovensku tam odkial som ja mozu o takom preimernom plate snivat, tam maju robotnici a ucitelia max 13000 - 14 000 hrubeho a predavacky minimalnu mzdu

cipsinka
24. jún 2009

no ja ked budem mat 560 ecok na mesiac podotykam na SLOVENSKU tak budem ruky nohy bozkavat 😅 😅 😅 😅 .Kamarat co isli minuly rok na SVK sa zamestnal iba teraz a plat ma 560 (pisala mi to jeho zena) a to robi inziniera nejakeho technickeho v tej firme takze asi tak a k tomu zivy dieta a zenu 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
24. jún 2009

som sa pomylila nie 560 ale 580 ma 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... ucitel ma plat rovnaky v BA aj v KE 😉 ... su to tabulkove platy 😉

nelynka
24. jún 2009

no to by som sa teda pozrela..naozaj..
zaujimave ze u nas nagympli profesori beru ledva 15 000 hrubeho..ledva

zuzanockamt
24. jún 2009

tak to je ozaj zaujimave, lebo na to su tabulky

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... ale ked je to raz priemerny plat, tak by ho mal mat kazdy priemerny clovek ... teda ten co ma strednu skolu s maturitou

nelynka
24. jún 2009

zuzi lenze v kazdom kraji sa zaraba inak, nemozes chciet aby na dedine zarobil clovek to co vo velkomeste...to da rozum..
podaj odvolanie na to, mozno ta vypocuju a nieso s tym urobia

riana12
24. jún 2009

Cipsi a nezacneme my dve nejaku debatu? Zuzka sa dala do reci s Nely a tusim my dve sme mimo misu 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... tak pokial sa sami ucitelia nezmobilizuju,tak s tym neurobia nic ... akurat som pozerala v televiznych novinach dnes, ze schvalili novy skolsky zakon a zase same blbosti v nom 😠 ... mali sme byt verejni cinitelia a ani to nam neschvalili 😖

zuzanockamt
24. jún 2009

riana ... nie ste mimo ... ja sa bavim s kazdym 😉

cipsinka
24. jún 2009

babulky moje zlate idem sa ja neveceriat a idem si oddychnut tak sa mi majte zajtra ked pridem tak sa ozvem 😉 😉 😉

zuzanockamt
24. jún 2009

oki cipsi ... nech sa aj zajtra dari v praci,tak ako dnes 😉 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre