Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. jún 2009

tak uz papam, salatik, mnam mnam 🙂)

riana12
25. jún 2009

A aky salatik si si zrobila? Ja som zlopla jeden jogurtik medzicasom 🙂

nelynka
25. jún 2009

klasika ladovy salat, paprika, paradajka, syr, kuracie mesko opecene a zaliate dresingom francuzskym.. 😀

cipsinka
25. jún 2009

ahojteeeee ja som domka z prace,

Nely ty si bozskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa v tych vlasoch vyzeras ako bohyna si kockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Zajtra sa v nasej firme nerobi lebo je priprava na buduci tyzden na inventuru 😕 😕 😕 😕 😕 takze na buduci tyzden to bude tiez len taka sporadicka robota na zavolanie,no uvidime 😕 😕 😕 😕 😕 ale tesim sa aj za tieto dva dni a aspon si teraz trosku zas oddychnem a potom od buduceho tyzdna ideme na to nie tento co bude ale potom uz by sa to malo ukludnit 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. jún 2009

ahoj cipsik ako si sa mala?

dakujem velmi pekne, len cakam kym ich budem moct umyt a dat masku a tak setko, uz objednavam jeden pripravok na vlasky jaaaj tak sa tesim
aj fero pride za chvilku som zvedava co povie, len hlavne ze ked som mu poslala fotky mailom ta len napisal, ze dobre ze som mu poslala bo by sa zlakol kto je u nas na navsteve 🙂)

cipsinka
25. jún 2009

dnes som sa mala super,v pracicke bola pohoda tak suprovo,vychutnavam si kazdy den lebo okolo tejto invetury sa dost cast nepracuje (viem to od minula ako som tam pracovala,ze aj tyzden pred nou som bola doma 😅 😅 😅 )tak sa tesim,ze som bola aj tieto dva dni. 😉 😉 😉 .

Potom napis,ze ako reagoval Feri som zvedava,ze co povie 😉 😉 😉

nelynka
25. jún 2009

klasika nic, usmeje sa, kukne dokola a pojde pred telku 😉

riana12
25. jún 2009

Ahojte, tak som dosla troska kuknut 🙂

cipsinka
25. jún 2009

len aby si nebola prekvapena akou postelnou burkou ta prekvapi 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

Ahojte 🙂
cipsi ... no super, ze aspon dva dni z tohoto tyzdna a potom sa to snad rozbehne ... mne toto v UK strasne vadilo, ze clovek nema istotu v praci, ci bude, ci nebude
nely ... no aj ja som zvedava, co tvoj manzel povie, ked pride, predsa len je to poriadna zmena 😉 🙂

riana12
25. jún 2009

Zase mate chlapac na pretrase? 😕 😅

zuzanockamt
25. jún 2009

riana ... ale nieee 🙂
idem posielat MM mailom CV a ziadosti ... nasla som 18 ponuk, tak idem na to 😅 😉 🙂

riana12
25. jún 2009

Zuzi, tak zdalo sa mi, ze aj hej. Dake postelne burky sa zacali spominat, tak som myslela, ze sa prave z takou debatou zacalo 😅.

cipsinka
25. jún 2009

zuzi mne to nevadi,ja zmluvu mam cize pohoda 😉 😉 😉 a to,ze budem par dni doma,no uprimne povedane mne to voooobec nevadi ja to dobehnem na nadcasoch ked bude vela roboty tak asi tak 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. jún 2009

tak je doma, klasika, obchytal, zapalil cigo a siel sa na to vysrat 😀

cipsinka
25. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀

riana tebe vadia debaty o chlapoch?? 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. jún 2009

zuzi a nemal by to robit mm, ked chce pracovat???

cipsinka
25. jún 2009

baby vie mi niekto vysvetlit preco sa tu na Modrom konikovi pouziva skratka na manzela MM 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😨 😨 😨 😨 😨

zuzanockamt
25. jún 2009

nely ... 😀 ... no typicka reakcia chlapa ten tvoj manzel
no ja aj tak sedim za NB, takze mu to poposielam 😉

nelynka
25. jún 2009

cipsi neviem, asi Moj Manzel 😀

zuzi presne typicky chlap, este heh ze nikam nemozem ist zajtra lebo si to este nemozem umyt a este mi to kus vykuka..a ja ze co sak supnem siltovku na hlavu a idem (a on sa uz zacal tesit ze zajtra ho necham sameho ist k lekarovi 🙂) )

riana12
25. jún 2009

Cipsi, mne nevadia debaty o chlapoch, len som sa pytala, ze ci sa ide taka tema rozoberat, nic viac 😉
MM = moj muz/manzel

cipsinka
25. jún 2009

aha ako to M,ze manzel som chapala ale to druhe M s suvislosti,napriklad,ze moj MM je dnes v praci ked to moj je uz pred tym MM napisane 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 To us len moje uvahy uz dlhsie nad tym rozmyslam,ze sa to spytam

zuzanockamt
25. jún 2009

nely ... 😀 😀 😀
riana ... ani mne veru nevadia debaty o chlapoch 😀 😅
cipsi ... presne ako pisu baby ... moj manzel=MM 😉

cipsinka
25. jún 2009

ani mne nevadia debaty o chlapoch,prave naopak ja sa rada bavim o tych nasich zlatickach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. jún 2009

aj ja sa rada bavim o tych nasich anjelikoch s rozkami 😀

cipsinka
25. jún 2009

nely asi tak 😉 😉 😉

cipsinka
25. jún 2009

ja som dnes zas nejaka unavena to je tym,ze niekto sedi pat mesiacov doma a potom mu trva mesiac kym sa spamata z tych skorych vstavani 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
25. jún 2009

cipsi 😀
viem o com hovoris 😀 😀 😀
ked vstanes ked si vyspata a ked musis je to ku..a rozdiel 😀

riana12
25. jún 2009

Ja sa rada o chlapoch tiez bavim. najma, ako ich vyprevadit z tohto sveta 😀 😀 😀 😝 😅

zuzanockamt
25. jún 2009

veru cipsi ... ked je clovek dlhsie doma a zrazu vhupne do prace,tak to trva kym si zvykne ... mne to tiez chvilu trvalo ... som zvedava ako sa MM spamäta, ked nastupi niekdy do prace ... ved uz teraz je straaaasne dlho, ze je pol roka doma ... tak dlho v zivote doma nebol ... max. 1-2 mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre