Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. jún 2009

som sa nechala uniest, a zabudla ze tomu nebudes chapat 😀
bola som si zahrat na gramcoch kus

zuzanockamt
25. jún 2009

aha ... no ja sa o taketo veci ale absolutne nezaujimam, takze neviem 😀

etuska
25. jún 2009

ahojte kocky,dnes tu je vo vsetkych temach akosi ticho 😕 😀 aj ja by som mala ist varit obed na zajtra 😝 +100+1 inych veci,ale taak sa mi nechce

zuzanockamt
25. jún 2009

ahoj erika 🙂 ... u nas bude zajtra varit MM ... chcel pecene zemiacky a tie su najlepsie cerstve, tak zajtra doobeda spravi ... a dnes sme mali segedinsky gulas ... joooj fajny bol ... ja som mala ale bez knedli, nech zbytocne kalorie do seba nedavam 😀

etuska
25. jún 2009

no-to mi hovor-ked som sa postavila na vahu,tak som neverila vlastnym ociam-v Tescvu som potom nakupila vacsinou ovocie a zeleninu 😀 😀

zuzanockamt
25. jún 2009

no ja tiez uz idem volaco robit so sebou,lebo uz vazim 70 kg a nad tuto hranicu sa to nemoze dostat 😠 ... ale este stale som o 16 kg lahsia ajo MM 😀

nathali
25. jún 2009

ahoj baby ako sa mate???

etuska
25. jún 2009

nooo-tak medzi MM a mnou je vahovy rozdiel dost velky,ale nechcem ho dobiehat 😀 😀 😀
Ahoj Nathali-ja sa mam celkom fajn-zajtra taky pohodovy den v praci

nathali
25. jún 2009

noo mne sa tam ani nechce ale co snad bude vonku hnusne aby som to nelutovala 🙂

zuzanockamt
25. jún 2009

ahoj nathali ... ja sa mam celkom fajn 🙂
erika ... ani ja ho nechcem dobiehat 😀 ... chcem mat zase svojich idealnych 63 - 65 😀

nathali
25. jún 2009

joooj ja som dnes taka unavena asi pojdem spinkat ale najprv musim vybrat pracku :( aaach taaaak sa mi to nechce

zuzanockamt
25. jún 2009

ja som vsatavala dnes dost skoro ... okolo siestej a zajtra ma to caka znova,ale este ma unava neobchadza 😉

etuska
25. jún 2009

ale baby ide vikend tak hlavu hore 😀 -ja este idem varit 😝

zuzanockamt
25. jún 2009

ved ma to vzdy v piatok tak nastartuje, lebo mam pred sebou vidinu vikendu 😀

nathali
25. jún 2009

zuzi ja vstavam rano tiez o siestej ale hore musim byt aspon do pol druhej rana :(

etuska
25. jún 2009

Nathali-preco???

riana12
26. jún 2009

Dobre ranko 🙂

nelynka
26. jún 2009

ahoj riana

a zaroven sa lucim ideme papa papa

riana12
26. jún 2009

A kam idete? 😕

riana12
26. jún 2009

Na lavičke, večer v parku, je mladý párik. Bozkávajú sa, milujú a pritom slastne vzdychajú. Neďaleko od nich sedí na lavičke dedko s babkou.
-"Deduško", hovorí mu babka, "a ty by si to ešte dokázal?"
-"Ale čo by nie, len keby ma ten mladý k nej pustil."

cipsinka
26. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀

ahojte,

ja som vcera uz o deviatej spala 😅 😅 😅 😅 som sa taaaak super vyspinkala 😵 😵 😵 😵 Dnes je teda v mediach riadne hlucno vsade sa hovori iba,ze vcera zomrel Michael Jackson 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
26. jún 2009

chcela som ist do obchodu a kupit drahemu cinku na cvicenie lebo po nej tuzi a chcela som mu urobit prekvapenie,ale zajtra ma volno tak ju pojdeme kupit spolu 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
26. jún 2009

no tak ja som nakoniec bola aj tak kupit tu cinku uz mali posledne dve 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ale poviem Vam riadne som sa zapotila ved to je vaha ako hovado 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,ale drahemu poviem,ze som tam bola pozriet a,ze uz nemali 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 aj tak uz mali len posledne dve ty kokso 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
26. jún 2009

Ahoj Cipsi, takze predsalen urobis prekvapko? 😀

cipsinka
26. jún 2009

riana ano spravim 😉 😉 😉 😉 Drahy mi hovori,ze radio co maju oni naladene v praci tak cely den hra len Michaela asi na jeho pocest dnes je jeho den v radiach 😔 😔 😔 😔 😔 😔 a to mal ist na obrovske celosvetove turne ktore malo zacat 17.jula v Londyne a nic z toho a listky su vsetky vypredane 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

zuzanockamt
26. jún 2009

Ahojte 🙂
tak Jackson to uz ma za sebou veru ... ale pri jeho zivotnom style je aj maly zazrak, ze sa vobec dozil 50-ky
ake mate plany na vikend? ... my tu uz mame druhu burku v priebehu dvoch hodin 😕

zuzanockamt
26. jún 2009

co uz vsetky vikendujete? 😅 😕 😅 😀

nelynka
26. jún 2009

caafte
teraz sme dosli domov, idem sa okupkat a zase pojdeme prec potom...
konecne sa kus vycasilo, teda slnko nesvieti ale je dusno hnusne ale aspon neprsi...
😀

zuzanockamt
26. jún 2009

tak u nas je po dazdi a zamracene, som velmi zvedava na to vikendove pocasie 😅

nelynka
26. jún 2009

# # Děti psaly slohovou práci na téma "Co je zajímavé?"
# # Maruška napsala: Je nás doma pět a všichni spíme v jednom pokoji.
# # V jednom rohu má postel tatínek, ve druhém já, ve třetím moje sestra a v
# # posledním malý bratříček.
# # Maminka spí uprostřed a nad její postelí visí velký skleněný lustr.
# # Zajímavé je to, že když lustr spadl, střepy v prdeli měl tatínek....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre