Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

monika0001
26. jún 2009

ahoj nel!
Cho precitat do ako otehu.....

zuzanockamt
26. jún 2009

nudiiiiiiiim sa 😖 😅 🙄

nelynka
26. jún 2009

mna boli hlava, som unavena..
rano ma o pol osmej zobudili kramy..

zuzanockamt
26. jún 2009

ja mam taku na prd naladu nejaku 😝 ... tiez cakam MS ... mozno zajtra pride alebo az v nedelu 😝

nelynka
26. jún 2009

tak ja som ju cakal vcera a ta blbana sa dovalila dneska..

inak sme boli v UPC dneska, samozrejme po dobrom to neslo tak som zvysila hlas, vysvetlila im to este raz a poriadne nech to pocuje cele oddelenie a zrazu slo vsetko..heh 😀

zuzanockamt
26. jún 2009

nely ... to vazne, si tam na nich zvysovala hlas? 😅
inak ja uz citim priznaky na MS asi dva tyzdne 😀 , mozno aj dlhsie ... dnes som 27 DC,tak uz by mala prist kazdu chvilu 😝

nelynka
26. jún 2009

hej zvysovala som hlas, lebo clovek im pekne, tak presne ako som ti vcera pisala, a oni ze to nejde a same blbosti, tak som sa uz vyocila, zvysila hlas o polovicu, vysvetlila im to este raz setko od zaciatku azrazu to zazrakom pochopili a slo setko, vratili sme to, dali nam potvrdenie o odovzdani a ziadne peniaze zrazu platit nemusime 😀

zuzanockamt
26. jún 2009

nely ... a ako ste dopadli u lekara?

nelynka
26. jún 2009

skpirujem ti to z inej temy
samozrejme ked drahy vybafol na doktora ze neciti ziadne zmeny tak doktor ze ta prva bola len taka a ze po druhej by uz zmeny citit mal ale keby mali zabrat uz by zabrala ta prva pretoze testosteron mal len na dolnej hranici nemal ho v prehnane malych hodnotach, takze tam toho nebolo treba skoro nic napravat...
takze hold uz len psychiater a ked ten nezabere tak bude mat navyber, bud milenec, zacne sa premahat nasilu (co u neho nehrozi) alebo rozvod

zuzanockamt
26. jún 2009

no tak mozno zaberie druha a ked nie, tak mozno nie je chyba v hormonoch ... ty si nejaka radikalna, ze milenec a rozvod 😅

nelynka
26. jún 2009

noa a co sa s nim budem bavkat? ja bez toho nebudem a on to dobre vie a ked to nejde po dobrom pojde to po zlom...

zuzanockamt
26. jún 2009

ved tak ale ste manzelia a to nieco znamena, ci nie? 😅 😕 ... ked ho mas rada, tak to prekonate

nelynka
26. jún 2009

jasneeee a budem si do konca zivota robit dobre s vibratorom a on sa kumne dovali ked si zysli ze je chlapec a chce vyskusat co to spravi ked to prave necura alebo nespi v trenkach ne?
uz ma to sere a po dnesku este viacej!!

zuzanockamt
26. jún 2009

nely, kebyze vies kolko veci mna sere ... mozes byt este spokojna ... a v zaciatkoch vasho vztahu to bolo lepsie?

nelynka
26. jún 2009

zuzi rada by som, mozno by som potom bola naozaj spokojna ze toto je len blbost opoti tym tvojim...
bolo to lepsie kym sme sa neprestahovali, potom s nim seklo a padalo to dole...
potom operacia, potom sa kus snazil a zase na to kaslal..pred svadbou dlho nic, po svadbe behom tyzdna 3x, tak som sa tesila ze dostal rozum a potom kazde 2-3-4 mesiace...zase som sa tesila ze dostal rozum ked siel s tym k lekarovi ale myslim si ze v hormonoch a liekoch to nebude, ale keby chcel tak sa kus premoze, lenze on nechce, a pritom tvrdi ze je vporiadku a nevie preco nema chut...a nema chut sa ani premoct, radsej sa bude tvarit ze je setko OK, ze ja som OK a vobec ma to nesere a pritom vie ze je to pravy opak

nelynka
26. jún 2009

ja uz sa citim jak keby sme boli 30roky manzelia boha, este aj jeho otec v 55ke ma viac chuti na sex jak stary v 30ke 😀 😀 😀 a ze vraj najlepsi vek!

zuzanockamt
26. jún 2009

no ani MM sa nejde pretrhnut, ze by vyvijal nejaku velku aktivitu, ale je mi to viac menej jedno 😝

nelynka
26. jún 2009

tak mne je to jedno asi tak 29 dni z 30 v mesiaci ale jeden den to namna pride a proste mi to zacne vadit, hnevat ma to a chovam sa presne tak ako a chovam teraz

zuzanockamt
26. jún 2009

ja mam dnes tiez na prd naladu .... nervaciiiiiiiiiim ako pes ... vsetko mi ide na nervy, no a samozrejme si to odnasa MM ... ako vzdy 😀 ... zase ma chyta depka zo vsetkeho 😝

nelynka
26. jún 2009

presne, aj ja som nervna ako som dostala kramy bo ma boli brucho..aj ked teraz to je uz vcelku unosne...ale setko mi nejak pezie na nervy a poriadne...

zuzanockamt
26. jún 2009

nely ... tak sme na tom dnes podobne 😀 ... no ja som mozno taka preto, ze sa MS blizi ... chcela som dnes trosku resetovat hlavu,ale MM zajtra o deviatej ide na dom pomahat,tak nic z toho 😒 😖

nelynka
26. jún 2009

tak my ideme teraz kus vonku na drink aj s maldymi a zajtra by som chcela ist na bicykle a rozniest zase konecne nejake letaky bo uz konec mesiaca je

zuzanockamt
26. jún 2009

joj ako ti je dobre ... ja idem zase kysnut doma 🙄

nelynka
26. jún 2009

tak vyraz aj ty niekam, zavolaj kamoske alebo sa chodte len tak prejst s mm

zuzanockamt
26. jún 2009

no MM nechce ist nikam ... je lenivy 🙄 ... a ja tu nemam take kamosky, s ktorymu by som chodila vonku 🙄

nelynka
26. jún 2009

ani ja ale mam v prahe a treba si najst aspon jednu, nie casto chodit niekam ale proste obcas si zajst niekam neuskodi, nie len sedet doma, chodit do roboty a flakat sa s mm..

zuzanockamt
26. jún 2009

no tak ja len sedim doma a chodim do roboty a obcas niekam s MM a k nasim

nelynka
26. jún 2009

susedovci maju nejaku poriadnu hadku, stara reve vrieska, starky hovori ci ju nahdou sused nemlati..
no ic..ideme

zuzanockamt
26. jún 2009

nely ... tak to teda mate poriadnych susedov 😕

riana12
26. jún 2009

Ahojte, dobre ranko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

---------------------------------------------------
Sedí chlap na veřejném záchodku a ne a ne se vykadit.
Na sousední zachod přijde kdosi a je slyšet: "Prrrrrd!...Žbluňk!"
Chlap odvedle pronese: "Vám to ale krásně jde, to Vám závidím!"
Odvedle: "Nemáte vůbec co, to první bylo do kalhot a to žbluňknutí, to mi spadl do záchoda mobil!"
---------------------------------------------------

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre